Co zpomaluje manifestace?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Děkuji. Namaste. Žiji v krásném ašrámu se svým guru. Mimochodem vás zbožňuje. Rád manifestuji. Jsem vinný chtěním.

Abraham: Dobré. Proto jste přišel do tohoto fyzického těla, než abyste zůstal tady s námi. Tohle je přední linie. Manifestace je nejpřednější projev ducha. Není to krok dozadu od něj. Neciťte se tedy provinile. Jde o přední linii ducha, Zdroj, stvoření.

Host: Takže… mou potíží, mé chtění… jak mám ty manifestace zrychlit, když jsme netrpělivý?

Abraham: Netrpělivost vám ukazuje, že máte myšlenku, která to zpomaluje. Kvůli čemu jste netrpělivý?

Host: Že to tady ještě není.

Abraham: Takže se zaměřujete na to, že to tu není… co tedy posilujete, když si netrpělivě všímáte, že to tu teď není? Co se zvětšuje? To, že to tu teď není.

Abraham: Ano. Zajímavé, že? Jak byste tedy utěšil netrpělivý impuls? Jak můžete změnit netrpělivý impuls na trpělivý? Překvapí vás to. Odpovědí je: Méně vyvíjejte úsilí. Protože jen ve snažení a úsilí se netrpělivost posiluje a konkretizuje. Lidé někdy říkají: Děkuji, Abrahame, že jste se mnou tak trpěliví. My vždy říkáme: Ve vortexu nemusíme být trpěliví. Ve vortexu je už vše, co chcete.

My se nacházíme v kompletním užívání si úplnosti toho, kým jste. Necítíme netrpělivost… ale doslovný pocit netrpělivosti je: “Nyní si jsem vědom toho, že si neumožňuji být vším, čím jsem.” Ne: “Neumožňuji si manifestovat vše, co chci.” Ale:” Neumožňuji si být vším, čím jsem.” Jste netrpěliví, protože… Zdroj uvnitř vás se nikdy necítí netrpělivý. Negativní emoce vždy znamená to stejné, a to tohle: Můj úhel pohledu na tohle téma, které je aktivní v mé mysli, se liší od pohledu mého vnitřního bytí.

Když cítíte netrpělivost a myslíte si: “Nejsem dostatečně dobrý, nejsem dostatečně rychlý a chytrý,” vaše vnitřní bytí nesouhlasí. “Měl bych být lepší,” nesouhlas. “Měl bych být víc, než jsem.” Vaše vnitřní bytí s vámi nikdy nebude souhlasit, když se nějak snižujete. Co je netrpělivost? Jde o emoční signál, že v této chvíli máte aktivní vibraci, která vám brání v tom, co chcete. Takový začarovaný kruh, že? “Ano! Proto jsem netrpělivý. Brání mi to v tom, co chci!” My na to: Musíte se utěšit do méně a méně netrpělivosti, a do více a více trpělivosti. Ale trpělivost není uvnitř vortexu nezbytná.

Čtěte také:  Přichází první myšlenka nebo pocit?

Říkejte věty jako: Mnoho věcí mi v životě vychází a jsem na tom dobře. Jak se s vámi setkáváme a cítíme vás, chceme vám vyjádřit… jste nyní na místě, kdy to jasně uslyšíte. To, co jste nám řekl na začátku, nám jasně ukázalo, co je ve vaší vibraci zaseklé. To, co je v ní zaseklé… jak jste mluvil o pocitu vinu z manifestování… to je to, co máte ve vibraci zaseklé. Reagovali jsme na to nějakými slovy, která jste ještě nebyl připraven slyšet, tak vám to řekneme pomaleji, protože chceme, abyste tato slova vyslyšel.

Mezi lidmi, kteří se pohybují směrem stát se… řekli by duchovnějšími… je tendence, že jak se snaží dosáhnout větší duchovnosti, začínají se bránit vůči nebo mít odpor k manifestacím. Jakoby manifestování a být duchovní nemohlo být na stejném místě. Proto jsme vám jasně řekli, že to, co si manifestujete, je rozšířením energie Zdroje. Byli jste s námi, energií Zdroje, a pak část vašeho vědomí přišla do tohoto fyzického těla, kde je potenciál nějakého oddělení. Oddělení je příliš silné slovo, ale potenciál odlišné perspektivy.

Vaše vyšší já zůstává v této perspektivě vědění, kým jste, ale tato lidská, fyzická část přišla sem se záměrem zkoumat a růst, protože Zdroj ví, že bez žádání nemůže vzniknout něco víc, a bez toho víc by nebyla žádná věčnost, a bez kontrastu nemůže být žádání, a bez žádání nemůže být víc, a bez víc nemůže být věčnost. Vše je součástí duchovního, pokračujícího, nekonečného tvůrčího procesu věčného stávání se.

Vše je součástí procesu. Zde jste ve svém fyzickém těle a prozkoumáváte kontrast, a někdy, jak jste obklopeni ostatními lidmi, kteří po vás chtějí, abyste se chovali tak, jak je těší, vy a téměř kohokoliv, koho znáte, někdy ztratíte napojení na energii Zdroje. Když vám záleží na tom, co si někdo jiný myslí, více, než jak vám záleží na svém souladu se Zdrojem, vaše vedení bude povrchní, a v důsledku toho spousta lidí… i předtím, než se začnou zaměřovat na nějaké duchovní praktiky, se vibračně… odpojí je příliš silné slovo, ale začnou mít odporovat vibraci svého bytí. Pak říkají: Vím, co nechci. Nechci být světský. Chci být duchovní. Nechci být materialistický. Chci být boží.

Chceme vám říct, že dokud nepochopíte, že jsme v tomto společně, a že není nic, co můžete najít v této fyzické sféře, co není rozšířením energie Zdroje, od kterého jste přišli, tak to místo v sobě někdy udržujete oddělené, což je důvod toho, co popisujete jako pocit viny nebo neklidu. Když ve vás život vyvolá touhu, a vy si pak zameditujete a uvolníte odpor, a umožníte si proudit do úplnosti všeho, čím jste, manifestace pak bude důkazem… ne vaší hodnoty a vaší správnosti, ale jednoduše vašeho souladu. Vašeho souladu. Vašeho souladu. Nic není duchovnější, než být v kompletním souladu se svým vnitřním Zdrojem. Pomohlo to?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Touha nemít žádné touhy?

Host: Ano.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *