Cvičení pro každý den – proud hojnosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Cítím, jak se ke mně blíží proud hojnosti. Protože věci, které se mi dříve nikdy neděly, se teď objevují. Takže vím, že má vibrace kolem peněz se zdokonaluje. A také neexistuje žádný konec tohoto zdokonalování. A bude pro mě legrace v příštích dnech, sledovat nejrůznější důkazy, které mi ukážou, že jsem opravdu vyčmuchal stopu hojnosti.

A akceptuji že 99% všeho mého tvoření je kompletní ještě před tím, než vidím jakékoliv fyzické důkazy. Takže je v pohodě, že je ještě nedržím v rukou přímo v tuhle chvíli. Můžu být trošku trpělivý. Naučil jsem se už nechat věci usadit a jsem s tím čekáním smířený. A vlastně cítím, že se má netrpělivost proměnila v trošku lehkosti. Bude vzrušující sledovat způsob, jak mi to vesmír ukáže, způsobem, který bude pro mne významný a kde díky němu dokážu vědomě rozeznat, že se má energie posunula.

A také cítím, že díky téhle konverzaci, kterou se sebou vedu se systematicky pohybuji směrem k proudu peněz, které chci. A nežádám ani, aby přišly všechny naráz Žádám jen, aby přišly cestou mého nejmenšího odporu, na čemž právě teď pracuji. A je vzrušující se podílet na tomto dobrodružství a překvapeních, a cestách, kterými ke mně bude proudit. Oceňuji již teď mé pochopení o mém vnitřním vedení a oceňuji mé pochopení Zákona přitažlivosti a oceňuji lidi, kteří mi ukazují demonstrativním způsobem, že hojnost proudí do jejich zkušeností.

A těším se na to, až mi lidé budou vyprávět své příběhy, jak byli zoufalí, a nebylo to ani tak dlouho, a pak k nim začaly peníze proudit. A nejvíc miluji tu část, kdy říkají: Nemohu uvěřit, že to zde vždy bylo. Nebo Chce se mi říci: Ach kde jste byly celý ten čas? Jinými slovy: Je to zajímavé být v jednu chvíli na jedné straně manifestace a v další chvíli na druhé straně manifestace. A moc se těším až tohle prolomím. Ale mezitím budu šťastný, že jsem na této straně manifestace, protože se cítím lépe a lépe a lépe.

Zdokonalil jsem svůj život tolika způsoby. A jsem dychtivý vidět peníze, jak proudí do mé zkušenosti. Vím, že si to zasloužím. Vím, že tohle není otázka. Už vím, že jsem byl jen trošičku vibračně v nepořádku. A cítím, že takové konverzace sám se sebou jako třeba teď mne vibračně dostávají do Souladu. Rozumím tomu, že má práce je tato emocionální cesta.

Čtěte také:  Jak jsem vyhrála loterii bez tiketu

Že to není o tom, jít ven a udřít se, není to o hledání Vortexu, tohoto konkrétního Vortexu, přes který budou peníze proudit. Vlastně ani nechci pouze jeden Vortex, chci aby se jich otevřelo více. Chci být ohniskem, přes které ke mně bude proudit obrovské množství peněz. Zaktivoval jsem už svou představivost, a mé nápady o tom, co vše budu dělat s tím proudem peněz nemají žádný konec.

Je to velká legrace Miluji tenhle nápad hrát hru, ve které utrácím peníze. Miluji pocit, že mám peníze v kapse a miluji pocit že tohle vše vyjadřuji ven směrem k vesmíru. A miluji ekonomiku, ze které těžím. Tím, že si pronajmu další věc, nebo že si koupím další věc a donesu jí domů. Ale nejvíc ze všeho si užívám tento pocit svobody. A je zajímavé si všimnout, že tento pocit svobody mám právě teď, i když se mé peníze zatím neobjevily teď v tuhle chvíli. Prolomil jsem hranice emocionální cesty.

Cítím, že jsem vyčistil svou vibraci. Jsem mnohem blíže, možná už 70% z toho 99,9 je již doma. Jsem ochotný hrát tuhle hru, kdo by nechtěl hrát tuhle hru? Je to vzrušující hrát tuhle hru. Je to životadárné hrát tuhle hru. Rád bych hrál tuhle hru každý den. Nebylo by hezké mít tohle? Nebylo by hezké mít tohle? Nebylo by hezké mít tamto? Tolik si cením té hojnosti, která mi proudí do života. Hojnost ke mně proudí tolika způsoby. Mám hojnost jasnosti, mám hojnost zdraví, hojnost přátel, mám hojnost tolika věcí.

A teď se vesmír připravuje dát mi hojnost peněz. Hojnost jako důkaz toho, že jsem v Souladu se vším co chci. A že je pravda, že není nic co bych nemohl dělat, mít nebo tím být. To je to co chci nejvíce. Říkám vesmíru: Chci osobní uvědomění, že není nic co bych nemohl dělat, mít nebo tím být. A peníze jsou část toho. Peníze toho mohou být velkou částí. Cítím peníze na cestě ke mně. A jsem za ně vděčný, i když ke mně ještě nezačaly proudit, a jsem hrdý na práci, kterou dělám a toužím se v tom zdokonalit a jsem šťastný tam kde jsem.

Daří se mi velmi dobře. Došel jsem tak daleko. Jsem hrdý na to kde jsem. Vím, že mě vesmír vidí takového jaký jsem. Mohu dělat tato cvičení kdykoliv kdy se mi bude chtít. Budu na těchto cvičeních pracovat čím dál tím víc, protože je to prostě skvělý pocit. Ve skutečnosti při takovém cvičení, kdy peníze přímo teď nemám, to nevnímám jako nějaký velký problém.

Čtěte také:  Vztah partnerů už není co býval

Dokonce se ani nezajímám jestli už přicházejí, Ani nedoufám že přijdou. Dokonce ani nevěřím že přijdou. Já vím že přijdou. Je to jen otázka času? Ne. Není to ani otázka času. Je to jen otázka mého Souladu s tím co chci. A je v pořádku, že to chci. Časoprostorová realita mi dává schopnost to rozeznat.

Vystřeloval jsem rakety touhy a ony pulzují uvnitř mě a Zdroj a vnitřní bytí jsou s nimi v Souladu a říkají: Pojď tudy, pojď tudy, pojď tudy, pojď tudy, pojď tudy. A já mohu říci podle myšlenek, na které teď myslím, že tou cestou jdu. Jsem tam! Jsem vibračně tam. A teď se ke mně pohrňte, mé peníze!

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *