Abraham Hicks – Definování tužeb je klíčem k manifestaci

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Tak jsem tady. Je úžasné tu být. Manifestace snu, který jsem dlouho měla. Je to skvělé. Děkuji. Jak jsem seděla v publiku, přemýšlela jsem, na co se mohu zeptat. Chtěla bych se tedy zeptat na to, na co bych se mohla zeptat? Co byste řekli k tomu, kde se nacházím?

Abraham: Navazuje to přímo na to, o čem jsme právě mluvili. Pobízíme vám usilovat o inspiraci.

Host: Tak přijď…

Abraham: Takto to nefunguje. Zde je jedna věc. Je pro vás vhodné říct: Abrahame, jsem si jistá, že jsem ve stavu přijímání. Cítíte se tak?

Host: Ano.

Abraham: Důvod, že jsem si tím jistá, je kvůli…

Host: Souladu.

Abraham: A cítím u toho…

Host: Blaho.

Abraham: A blaho je jako…

Host: Proud. Spojení.

Abraham: Spojení a blaho je jaký pocit?

Host: Je to úžasný pocit.

Abraham: Je to pocit lehkosti, jistoty, chápání, připravenosti. Je to pocit připravenosti pochopit. Je to pocit připravenosti být překvapena a potěšena.

Host: Ano.

Abraham: Jak překvapena a potěšena? Zaměřte se na chvíli. Jakým způsobem překvapena a potěšena?

Host: Ve smyslu lehkosti. Souladu.

Abraham: Takže jsem už v lehkosti a souladu. Z toho, co jste Abrahame právě řekli, chápu, že je to o naladění se na vysoké frekvence, a věřím, že jsem s nimi sladěna, cítím se dnes skvěle. Věřím, že jsem ve stavu přijímání, a v tomto stavu věci, na které poslední dobou myslím, se kterými mi stav přijímání pomáhá, jsou… Naladit se na něj a zůstat tam. Přijmout blaho a cítit ho. Ale jak byste chtěla, aby se tohle blaho manifestovalo? Ve formě věci, nějaké materiální manifestace? Ve formě nápadů nebo vztahů? Jste na okraji tohoto stavu přijímání.

space_38-wallpaper-1920x1080

Co je pro vás dalším logickým krokem? Pokud se cítíte tak, jak se cítíte, a vy se tak cítíte, jste na tom připraveném místě, které jsme už popisovali, a není zajímavé načasování této konverzace vzhledem k tomu, o čem jsme mluvili? Cítíte, že je na tom místě. Co jste připravená přijmout? Chceme, abyste pochopila, že vaše připravenost přijímat by neměla vyjít z úst Esther.

Host: Ano.

Abraham: Pokud to Esther jen řekne a nějak vás překvapí a potěší, bude to jen ukázka toho, že Esther je ve stavu přijímání. Tohle je vaše příležitost, abyste přijímala ze svého vlastního stavu přijímání.

Host: Dobře… takže seznam… vydržte. Tady ho mám. Je to schopnost přijímat finanční hojnost. Miluji Estheřin velký autobus. Pouštím si DVD o penězích a zákona přitažlivosti, jen abych viděla ten autobus. Kdykoliv jeden takový autobus projede po silnici…. můj manžel se horečně snažil najít karavan v dobré velikosti namísto toho autobusu, a já mu řekla. Doufám, že si uvědomuješ, že tohle je jen lekce zákona přitažlivosti. Nepotřebuji, abys mi našel můj velký autoubus. Chci si jeden přitáhnout. Chci, aby s ním přijeli k domu a předali mi klíče.

Abraham: Esther právě muži, který ji přivedl do zákulisí, vysvětlovala– protože prochází zadní částí lodi a zábavnou částí, kterou nikdy neuvidíte… je tam velká páka na velkých dveří, které se pohybují velmi pomalu. Esther si je jistá, že kdyby se jim postavila do cesty, rozpůlily by ji. Jsou to velké, těžké dveře. Řekla: Jednou jsem měla takové dveře. Ne tak těžké. Takové jako ze Star Treku. Jen jsem na ně zatlačila a ony se otevřely.

aladdin magic lamp on black with smoke
aladdin magic lamp on black with smoke

Ujasněte si detaily, co tohle znamená. Víte, jaký je to pocit být za volantem takového stroje, který má takový výkon a hbitost? Dokážete si to představit? Cítíte to? Chcete to?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hravost nebo pracovitost?

Host: Chci to. Byla jsem v takovém autobuse.

Abraham: Takže znáte ten pocit, kdy vyjedete každé ráno na silnici s celým světem před vámi, s různými věcmi, které vás překvapí a potěší? Žádné dva dny nejsou stejné. Svět se vám každý den do široka otevírá. Je tohle, o čem mluvíte?

Host: Naprosto.

Abraham: Mluvíte o lidech, které potkáte, jak se usadíte na noc, a jak se připravíte, zapnete světla… je tohle, o čem mluvíte?

Host: Ano. O tom prožitku.

Abraham: Jelikož jste ve stavu přijímání, teď to popište nám. Pro potěšení. Tohle je chvíle stavu přijímání… Velká část stavu přijímání je to jasné potěšení, kde dialog nebo myšlenky nebo představy k vám chodí. Když přijmete, že k zaměření nepotřebuje manifestaci, že myšlenka té manifestace k vám bude proudit… nejprve myšlenka je tou manifestací. Myšlenka je manifestací.

A ta myšlenka, která je manifestací, prozatím stačí. Jak umožníte této myšlence, aby vás nyní nadchla, a tak necítíte žádnou úzkost, nedostatek… neříkáte si: “Kde to je? Nemohu si to dovolit.” Máte jen nadšení z toho, že v tom jste, popisujete to, cítíte to, víte to a žijete to. Jak budete v takové vibraci nějakou chvíli, někdo vám ty klíče dá.

A teď jemně uznáme… ale nechceme se tím příliš nechat unést. Jemně uznáme, že uskutečnění něčeho takového vás může překvapovat a těšit neustále. Strhující jízda. Tím, že si ukazujete, čeho jste schopná. Intuitivita, která vámi proudí. Citlivost na to, co se děje v dopravě. Porozumění, jak pochopit všechny složky takové věci. Schopnost řešit problémy, když něco nefunguje správně. Schopnost zůstat v souladu, i když něco nefunguje správně.

maxresdefault

Esther a Jerry jednoho dne byli ve svém autobusu a jeli Louisianou a připravovali se najet na dlouhou silnici se spoustou vody kolem táhnoucí se 160 km nebo víc. Autobus se vypnul. Prostě přestal jet dál. Jakoby řekl: Udělejme si teď přestávku na občerstvení.

Bylo to velmi zneklidňující, protože neměli kam jít. Esther, jelikož byla plná štěstí a v souladu, se zeptala: Abrahame, co se děje? My řekli: Může za to ukazatel oleje. Jerry se zeptal: Kolik oleju zbývá? My řekli: Tolik, kolik potřebujete. Ale může za to snímač, který ukazuje, že nemáte dostatek oleje, i když máte. Byl tedy naprogramován k tomu, aby je nenechal řídit, protože bez oleje si zničíte motor. Snímač byl pokažený, a ukazoval špatné údaje. Jelikož to věděli, jelikož byli ve stavu přijímání, nechali autobus zastavit, znovu nastartovali, a jeli dál. Když se bus zastavil, znovu nastartovali, a jeli dál. Když se znovu zastavil, nastartovali a jeli dál. Než se dostali na místo 230 km daleko, kde si mohli koupit nový snímač, který byl… rozumnější.

Chceme tím říct, že pohyb s takovým strojem se všemi součástkami, které se v něm pohybují, vám dává příležitost objevit ještě vyšší citlivost, ještě větší schopnost, ještě úžasnější zážitek. Vše přichází s kontrastem, že? Usilujete o tento úžasný stroj, abyste byla bez kontrastu, nebo o něj usilujete pro potěšení z úplně nového kontrastu? Pro úplně nové vystavení se životu, aby to ve vás vyvolalo novou jasnost, a novou moudrost, a novou stabilitu, a novou vitalitu. nové žití. Žádáte vše, o co žádáte, pro to více, co to z vás vytáhne?

Host: Ano.

Abraham: To je to, co si myslíme. Stačilo?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nejsilnější touha

beautiful_sunset_scotland-wallpaper-1366x768

Host: Chci ještě jednu věc. Chci vidět energie… Sleduji DVD, kde říkáte, že zesílíte energie, a lidé v publiku vidí energii a pak slyšíte: “Óhh.” Já si říkám: No jo, je tam opona… Jak otevřu kanály, abych se tomu otevřela?

Abraham: Co je vaším záměrem? Potvrdí to vaši hodnotu?

Host: Ne… jen abych byla schopná vidět tu vrstvu navíc.

Abraham: Ptáme se, protože jste své fyzické oči vycvičila pro detaily tohoto času a prostoru. Vaše oči pro to fungují velmi dobře. Vidění energií vyžaduje rozšíření toho zraku. Je to o tom se dívat a vidět něco jiného, než pro co jste své oči vycvičila. Esther není v tomto smyslu moc vizuální, ale spíše auditivní. Esther nás přijímá ve formě vědění.

Přijímá nepopiratelný pocit toho, co říct. Ale kromě energií, které vidí kolem vás, když vás vyvoláváme z publika, Esther ve skutečnosti nevidí energii. Má kamarádku, která vidí zesnulého Jerryho, jak je s ní na pódiu. Vidí, jak vedle ní stojí. Často vedle Petera, protože dohlíží na to, co dělá. A má Petera hodně rád. Často vás inspiruje k různým myškenkám. To vždy rád dělal, když byl ve fyzickém těle. Čekal na část konverzace, kdy cítil, že je něco, co byste ráda věděla, na co se neptáte, a on se na to zeptal. Stále to dělá, akorát to dělá skrze vás, jako jste vy, kteří jste ve stavu přijímání. Nechceme, abyste se příliš upnula na myšlenku vidět energie.

meadow_sunset_-wallpaper-1366x768

Je lepší ji cítit, ale někdy vás to chytne… nějaké podmínky tomu pomáhají více než jiné. Jste někdo z vás dobří ve vidění energií? Vidíte je občas? Nebo pokaždé? Jaké jsou tyto podmínky tady? Vidíte energii? Vidíte něco kolem Esther? Nějakou polární záři, nějaký vír? To je v podstatě to stejné. Jak se díváte směrem… jste příliš blízko, musíte jít dál od pódia… ale jak se díváte směrem k Esther, než abyste se dívali na ni, pokuste se dívat skrze ni.

Představte si, že za ní je něco, co byste rádi viděli, a že Esther je průhledná, a rádi byste viděli skrze její žaludek. A viděli něco za ní. Možná červenou tečku na oponě. Zjemněte svůj zrak. Pokud nosíte brýle, můžete si je sundat. Energii uvidíte pravděpodobněji bez brýlí, které vás zaměřují na konkrétnosti, a energie je méně konkrétní. Vidí někdo něco? Někdy uvidíte energii kolem Esther. Pokud by stála před zdí a byla osvětlená zářivým světlem, na zdi byste viděli stín. Ale místo stínu vidíte světlo. Vidíte ho někdo? Trochu to zesílíme. Teď? Pokud to nevidíte, tak protože si to nezasloužíte… Pokud to nevidíte, tak protože buď místnost tomu nepomáhá… Vidí teď někdo něco?

Publikum: Ano.

Abraham: Dobře. Jste si vědomi, že se to zesiluje? Sledujte. Jak se posuneme stranou, někdy uvidíte, že ta energie tam zůstává. Někdy to uvidíte snadněji na videu, než když se přímo díváte na Esther. Na chvíli se dívejte na video. Ano? Odstoupíme.

Jako další kouzelný trik… zde je králík. Takže… ničeho jsme nedosáhli. Až na to, že jsme vám ukázali, že vaše oči mají vidět něco jiného než energii.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Igor Nácik - Praha

    Práve mi v súvislosti s tím čo tu čítam prišla myšlienka a veľmi sa mi páči. Uvedomil som si, že veľmi rád sa s niekím, okom mám pocit, že sme na podobnej vlne, rozpávam o svojej realizujúcej sa realite. Keď niekomu rozprávam, tak s aviem dostať táááák do reality, že ju naprosto žijem. Aktuálne som v Prahe. Poďte so mnou niekdo na kávu či čaj a porozpávame sa…:))) Som naprosto otvorený a bezprostredný Telefón na mňa je 604991457. Teším sa na Vás. Viem, že to bude fičáák.:)) Dovi. Igor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *