Abraham Hicks – Dělání je výborné

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Vaši práci už nějakou dobu sleduji a jsem téměř vše mě ohromuje. Jsem v životě na křižovatce a mám otázku o zaměření. Plně věřím v záměrné tvoření a dostat se na ty energetické cykly, jít si za tím… ale mám pocit, že moje motory jsou jiné. Od útlého věku mám spoustu zájmů v různých věcech. Abych byl upřímný, aniž bych se snažil být arogantní, myslím si, že mám dobré předpoklady téměř pro vše, co chci dělat.

Abraham: Souhlasíme.

Host: Mám jen pocit, že… pokud se mám věnovat této věci, vzdávám se čtyř ostatních věcí.

Abraham: Pokud nedelegujete. Pokud nepoužíváte páku, která tvoří světy. Pokud své uspokojení nezískáváte ze zaměření, a nenecháváte, aby zákon přitažlivosti shromáždil spolupracující složky, aby toho dosáhly. Jinými slovy máte pravdu, pokud si myslíte, že musíte aktivně pracovat na všech stránkách všech věcí. Ale co kdybyste byl tvůrčím géniem, co kdybyste byl ten, co zaměřuje energii? Co když jste architekt? Co když jste architekt budovy, ne stavařská parta, která ji staví?

Host: To je dobré. Mám rád dělání. Rád dělám věci, ale chápu, jak to může limitovat..

most_beautiful_sunsets_in_the_world-wallpaper-1366x768

Abraham: Také jsme rádi, že děláte. Dělání je lahodné. Dělání, které je inspirované, stojí za každé vaše zaměření. Na akci velmi záleží. Vaše akce může být uspokojující. Ale akce, která je inspirovaná souladem, je mnohem více uspokojující, než akce vycházející z potřeby nebo nezbytnosti.

Jak uznáte, že… na vašem místě bychom to chápali následovně. Pokud cítíte zájem, to znamená, že energie proudí, a pokud ten zájem neblokujete pochybami, obavami nebo odporováním něčeho, tak ten zájem bude růst. Jak ten zájem ve vás roste, nezbytné spolupracující složky také rostou. S tím, jak říkáte: “Zajímá mě tohle a tohle a tohle,” také říkáte: “Ale mám omezení času, což znamená, že si chci přitáhnout ostatní lidi, kteří ty věci mohou zastoupit.” Jste v tak krásně vyrovnaném světě, kde jsou lidé, kteří chtějí dělat věci, které vy dělat nechcete, nebo jsou připravení dělat věci, kterých jste se pustil.

Esther se kdysi obávala… pamatuje si, jak seděla na terase a sledovala, jak tito úžasní tesaři stavěli dřevěné chodníčky nad zemí. Chtěla se procházet i při dešti tak, aby nechodila po blátě. Toho dne bylo hodně horko a Esther seděla uvnitř s klimatizací. Pila něco chladného. Chodila jim ven dávat pití a v jednu chvíli jim řekla: “Moc se omlouvám.” Omlouvala se, že její touha mohla za to, že museli pracovat v takovém horku. Oni na to: “Paní, my tu práci máme rádi.” Esther to šokovalo do nového uvědomění, že oni na ni nebyli naštvaní za to, že byla uvnitř v chladu. Oceňovali projekt a práci a jídlo, které si koupili.

Čtěte také:  Andělé, duchovní průvodci a nefyzické bytosti

lovely-sunrise-wallpaper-1

Když se Esther přestala snažit zjistit, co je nejlepší pro všechny ostatní, a přijala, že zákon přitažlivosti to má na starosti, že vám dodává to, co nabízíte, a že vyšší Já všem lidem ukazuje cestu nejmenšího odporu specificky pro ně. Vy nemůžete kontrolovat cestu nejmenšího odporu pro druhé lidi, ale pro sebe můžete tím, že se udržíte v tom dobrém pocitu.

Pak se ocitnete v proudu, kde k vám a ostatním přichází nápady a setkáte se v této úžasné, spolutvůrčí zkušenosti, kde všichni jste mnohem víc, než kdokoliv z vás by mohl být bez vašeho setkání. Pak si budete libovat v jasnosti, která vámi proudí. Není úžasné, když jste součástí projektu nebo jste se skupinou lidí, kteří mají odlišné talenty od vás, ale kteří jsou v souladu, aby každý z vás přispěl ten nejlepší kus svého zájmu, tu věc, která vás nejvíce baví?

Není úžasné, když někdo jiný přispěje něčím, co jste nepřispěl, co byste nemohl přispět, co jste nechtěl přispět, ale oni to přispěli, a byla to nezbytná část, a všichni měli prospěch z toho, co každý člověk přispěl? Pak se všichni zaměřujete na tohle tvoření, tuto manifestaci, a každý z vás poté přijme úplnost radosti toho, co každý z těch lidí přispěl. Libujete si nejen v roli, kterou jste vy hrál, ale v roli, kterou hráli všichni ostatní, takže povznášíte všechny z nich ve svém ocenění toho, co přispěli. Nechcete tohle?

Host: Ano, to chci. Ano. Ano. Bože, ano.

Abraham: Nechte to proudit. A nikdy více… nebo si dělejte, co chcete. Nejspíše znovu budete… ale neříkejte, že to nezvládnete. Máte totiž nekonečnou energii. Musíte si jen otevřít ventil, aby vaše úplnost mohla proudit. A musíte se vnímat, že to neděláte sám, protože jedny z nejvíce uspokojujících zkušeností jsou ty, kde ti, kteří jste si před dlouhou dobou dal do vortexu, se s vámi setkají a budete to dělat společně, a budou si moct libovat ve slunečním světle, které také vyzařujete.

Host: Páni. Děkuji. Děkuji.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *