Denní mantra pro úspěch

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: V souvislosti tedy  s mou kariérní cestou… tohle je pro mě a mou ženu poměrně nové… o zákonu přitažlivosti jsem se dozvěděl o asi před 2,5 lety. Vytvořili jsme firmu na stranu  a pomáháme ostatním… učíme a povznášíme. Je to hlavní část naší osobnosti. Je to velmi uspokojující,  ale moc se to nerozjelo.

Mám hlavní kariéru, ve které jsem  30 let… trochu jsem v ní upadal, dokud jsem nenarazil  na zákon přitažlivosti a na vás. Teprve před pár týdny jsem zažil něco,  kdy jsem si myslel, že mířím určitým směrem, a pak došlo k něčemu  s mým největším klientem, a otevřela se příležitost, která naplní další  důležitou část mého bytí… něco uspokojujícího…

Abraham: To, co je u spousty našich  lidských přátel zajímavé, je to, že… důvod, proč jsme trochu  ustoupili od slova cíl, je ten, že se až moc  zabýváte akcí a činy. Než abyste pochopili, že na základě  svého života jste vyslali různé záměry, a že váš vnitřní Zdroj je shromáždil  a všechny se pohybují společně, a jak se budete řídit inspirací a umožníte si být  přitáhnutí do vortexu, kde se vaše vibrace zvýší,  pak začnete být schopni vidět… jinými slovy, zpočátku vortex cítíte, ale čím více času v něm strávíte… čím více času strávíte ve vortexu,  tím budete citlivější na tu energii, a tím si jí budete vědomější, a poté budete schopnější  vnímat vortexovou energii ostatními smysly.

Nejen skrze emoce,  ale vizuálně, poslechově… budete schopni se doslova  pročichat k úspěchu. Jsem obecně více naladěný. Slyšel jste, jak lidé říkají, že si mysleli, že jdou jedním  směrem, a pak se naskytlo něco jiného, co bylo lepší, než to,  kde si mysleli, že míří? Podle nás je báječné si stanovit cíle, ale také je podle nás báječné pochopit, že většina toho,  co vás potěší a uspokojí, není něco, co jste schopni  vizuálně určit nyní v tuto chvíli. Proto víra a důvěra a vědění  jsou tak důležité emoce, se kterými je dobré  si umožnit se obeznámit. Jerry každý den několikrát denně říká… Esther to už pochytila také,  ale Jerry to říká už dlouho. Myslí to vážně každou částicí svého těla. “Věci mi vždy vychází.” “Věci mi vždy vychází.” “Nehledě na to, jak to  v jakoukoliv chvíli vypadá, věci mi vždy vychází.”

Protože on dospěl k vědění, že vortex  je skutečný a plný věcí, o které žádal, a že ho spravuje benevolentní zákon  přitažlivosti a jeho vnitřní Zdroj, a že pokud se dokáže udržet  převážně v dobrém pocitu, vše mu vždy dobře vyjde. Pokud by ho někdo sledoval,  potvrdil by, že to je u Jerryho pravda.

Čtěte také:  Ladění se na pocit lehkosti

Host: Pamatuji si, jak jste vyprávěli příběh,  kdy Jerry byl venku vedle autobusu a něco tam opravoval…  a u toho vstřebával prostředí… z žádného dobrého důvodu,  jak jste řekli.

Abraham: Jen z toho důvodu,  že to byl dobrý pocit.

Host: Ano, to mě utkvělo v hlavě.  Jaká úžasná věc… vzal jsem si to k srdci. Takže říkáte,  že nejde o to udělat rozhodnutí z hlediska kariérní cesty, ale jen se řídit tím, z jaké cesty  se v danou chvíli cítím dobře?

Abraham: Myslíme tím, abyste nejprve  vyprávěl hlavní myšlenku příběhu. Mluvte obecně… “Povznáším  druhé,” řekl byste. “Miluji pomáhání druhým,” “Umím se dobře vyjadřovat,” “Byl jsem vždy dobrý lídr,” “Užívám si tuto interakci,” říkejte to, co jste už  zjistil, že rád děláte, a co víte o sobě, a pak říkejte obecná  tvrzení, která říkají: A moje cesta se neustále  rozvíjí. Je zábavné to sledovat.

Jsem si vědom, jsem  dychtivý a připravený. Když je inspirace silná,  dokážu se hnout rychle. Ve skutečnosti vám říkáme… a tohle  je jediné jemné vedení, která vám dáváme, protože vše vám dobře vychází… je to, abyste se nesnažil  na to tlačit a uskutečnit to. Umožněte to.  Protože jste schopen spoustu věcí uskutečnit,  ale v porovnání s tím, co umožníte, aby se stalo, je to téměř jako nic.

Host: To mi dodává dobrý pocit.

Abraham: I když jste si myslel,  že něco za sebou zanecháte, vesmír to tak nevnímá. Váš vortex to tak nevnímá…  váš vortex řekl… ne doslova, protože váš vortex  není mluvící hlava… ale vědomí v něm by šlo  takto interpretovat. “Nemusíte přesně definovat cestu,  skrze kterou vaše Dobro přijde.” “Nemusíte přesně definovat cestu,  skrze kterou vaše Dobro přijde, protože ono přijde skrze mnoho cest.”

Host: Dobře. To mi stačí. Děkuji.

Abraham: Dobrá chvíle na přestávku.  Vše tady jde naprosto skvěle.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *