Abraham Hicks – Denní modlitba

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Jste špičkoví tvůrci  v přední linii myšlenek. Ocenění, lásku, vědění, kterou zdroj vůči vám cítí, je skutečně nemožné fyzicky, verbálně popsat nebo pochopit. Neočekáváme, že budete  cítit to, co k vám cítíme, skrze své uši nebo mozek. Chceme, abyste to cítili  skrze své buňky, kůži, emoce, solar plexus a své tělo. Chceme, abyste nás cítili,  jak se s potěšením vlníme v uznání vyvíjející  se dokonalosti, kterou jste.

Není nic, co chceme,  abyste dělali, co neděláte. Je ale naší silnou touhou, abyste našli způsob, jak se  dnes více milovat než včera. A více zítra než dnes. Chceme, abyste uznali, kým jste, a přijali to, kde se nacházíte, protože kromě vztahu  s vašimi vlastními novými nápady žádné jiné srovnávání není opodstatněné. Mějte druhé rádi v jejich jedinečnosti  a nesnažte se je kontrolovat.

Mějte sami sebe rádi ve své jedinečnosti  a nesnažte se vůbec se přizpůsobovat. Každý den si připomínejte  tuto následující modlitbu: “Chci znát úplnost toho, kým jsem, tak mě v každém dnešním kroku veď k plnějšímu rozpoznání  toho, o co jsem žádal, a kým skutečně jsem.” Jste se svými rozdíly báječní. Je zde pro vás spousta lásky.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *