Abraham Hicks – Dokonalé zdraví a hojnost energie

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím, Abrahame. Jmenuji se Joe. Moje vibrační realita je dokonalé zdraví a hojnost energie. Daří se mi používat vaše učení a dostat se do vortexu a manifestovat si dobrou část toho ve svém životě. Myslím si, že moje práce je důvod, proč se mi ne….

Abraham: To jistě, ale skutečnost, že víte, jak se dostat do vortexu, a dosáhnul jste dobré části, dokážete nás vyslyšet, když říkáme: pokud si vyberete hrstku pozitivních aspektů toho, co se děje, a neustále se budete na ně zaměřovat, tak vše, co s tím není v souladu, od vás musí zmizet?

Host: Ano.

Abraham: Jinými slovy, jakákoliv diskuze o tom, co vás drží mimo vortex, je jen praktikování toho, co vás drží mimo vortex. Jakákoliv diskuze o tom, co vás do vortexu dostane, je praktikování toho, co vás drží ve vortexu. Je to jen otázka praktikování frekvence, dokud pro vás nebude přirozenější. To dává dokonalý smysl, že?

Host: Ano.

Abraham: Teď už ani nechcete mluvit o tom, o čem jste chtěl.

Host: Když se dostanu kompletně do vortexu a toužím po dokonalém zdraví…

Abraham: Počkejte. Když jste kompletně ve vortexu, cokoliv, co není dokonalé, je mimo vaši schopnost to v tu chvíli najít. Vyjádříme to následovně. Být ve vortexu je mít čisté, růžové brýle, které celý život hledáte. Když jste ve vortexu, nemáte vibrační přístup k čemukoliv, co nefunguje.

ocean_beach-wallpaper-1366x768

Host: Mohu tedy očekávat… to je moje otázka: Mohu naprosto očekávat cokoliv, co si přeji, když jsem ve vortexu? Že cokoliv, po čem toužím, se stane? Pokud si přeji být naprosto vyléčen, tak se to stane?

Abraham: Ano, ale zde je jedna věc, kterou chceme, abyste pochopil. Je pro vás logické, zde v přední linii myšlenek, být ve vortexu 100 % času? Ne. Protože jste přišli pro zkušenosti žádání prvního kroku.

A nejlépe žádáte tehdy, když jste obklopeni nějakou rozmanitostí, která vám pomáhá poznat, co nechcete a co chcete. Není logické, nebo i chtěné, abyste byl vždy ve vortexu. Pokud byste to chtěl, zůstal byste v nefyzičnu s námi. Takovou roli nehrajete. Vy hrajete roli prvního kroku, což je vystavení kontrastu, díky kterému žádáte. Víte, že vývoj vašeho druhu probíhá díky tomu, že někteří z vás jsou ochotní onemocnět, požádat o zdraví a nalézt ho? Víte, že váš druh by se nemohl vyvíjet, nebyli byste dnes silnější než před 500 nebo 1000 lety?

Čtěte také:  Jak vyléčit jakoukoliv nemoc

Nebyli byste silnější, ale jste, a to protože vystavení životu způsobilo, že jste dostali nemoci, díky kterým jste přišli na to, jak se znovu sladit se zdravím. Slyšeli jste to? Pokud se budete dívat na nemoci jako na jakoukoliv otázku, na kterou hledáte odpověď… narodili jste se, abyste našli odpovědi. Může někdo najít odpovědi bez otázek? Může někdo najít řešení bez problému? Může se jakékoliv tělo stát zdravější, pokud by nemělo nemoc? Jen se ptáme… Je to pravda. Díky tomu, co jsem musel zjistit, abych se uzdravil, jsem jako člověk vyrostl, díky tomu jsem objevil tohle. A mnohem víc, než co byste mohl slovy vyjádřit. Jinými slovy, vystavit své fyzické tělo… nemoc je tohle.

Být ve fyzickém těle, vzrušovat se kolem života, jak jste přišli dělat… nemyslíme to kriticky… přehrabovat se ve věcech, a praktikovat nesoulad než soulad trochu víc, než je pro vás dobré, a tudíž připravovat buňky svého těla o dokonalou rovnováhu, kterou vždy hledají, dostali jste se dostatečně mimo soulad a pak jste se zaměřili na ten nesoulad, tak to aktivovalo silnou hybnou sílu, ale v tom jste požádali o něco rozhodněji a silněji, než jak byste požádali, kdyby se to nestalo. Nejen vy jako myslící kapitán své lodi máte potenciál zažívání vzrušujícího života, ale také jste dal buňkám svého těla příležitost najít novou, chytrou expanzi a odolnost.

beautiful_yellow_flower_3-wallpaper-1366x768

 

Tohle je velmi zajímavé. Biliony buněk vašeho těla neustále něco dělají… to, co je velmi užitečné… čeho si ani nemůžete být vědomi. Jinými slovy, buňky vašeho těla neustále žádají, žádají a vyvíjejí se a vyvíjejí, a jak se ty buňky vyvíjí, vy musíte praktikovat své umění umožňování, abyste umožnil… představte si to takto. Přijímáte, že jak jste v tomto těle, že existuje vaše vibrační verze? Zůstaňte s námi, bude se vám to líbit. Dává vám tedy smysl, že buňka ve vašem těle, nebo biliony buněk ve vašem těle, mají také vibrační verze?

Protože vědomí je vědomí, ať je to jednobuněčný organismus nebo buňka vašeho těla. Vaše tělo bylo vystaveno kontrastu, což způsobilo vývoj vašich buněk. O tom je vývoj všech druhů. Když se zaměřujete na radost, necháte své buňky, aby našly svou expanzi. Doktor vám pak řekne: To je zázrak.

My na to: Co bude třeba, abyste konečně přijali svou vibrační podstatu? Jak přijmete svou vibrační podstatu a necháte své emoce, aby vás vedly, budete mít odpovědi na každou nemoc, budete mít řešení na každý problém. Neexistuje nic takového jako otázka, která nemá odpověď, protože pokud vám život může dát otázku, už vám dal odpověď. Pokud vám život dal nemoc, už vám dal nové a vylepšené zdraví. Z toho, co víte o své imunitě a očkování… nedávají vám záměrně vakcíny, jen aby vaše tělo našlo řešení? A liší se tohle nějak od toho? Našli jste vibrační řešení… už existuje. Jen se musíte uvolnit…

Čtěte také:  Abraham Hicks - Berte věci více zlehka

Host: Dobře.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Jak vibrace jídla ovlivňuje tělo?

Host: Zdravím, Abrahame. Jsem moc ráda, že tu jsem. Před 10 lety mi o vás …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *