Abraham Hicks – Dokonalý vztah

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Jaké emoční slovo vystihuje podstatu tohoto vztahu, který chcete? Lehkost.

Host: Lehkost.

Abraham: Vztah, který chci, je lehký a pohodový. Je snadné se cítit dobře, cítit se jako jeden. Je snadné mít rád to, co vidím. Je snadné procházet dnem. Je snadné být tím, kým jsem. Je snadné dělat to, co chci. Je snadné být dvěma samostatnými lidmi s dvěma samostatnými záměry v různých věcech. Je snadné komunikovat. Je snadné být v takovém vztahu. Je to snadné. Je to příjemné. Je to příjemné. Je příjemné být v takovém vztahu. Je to příjemné. Je to bezpečné. Je to jisté a bezpečné a snadné a příjemné. Je to skutečné. Je to pravdivé. Je to upřímné a hluboké. Je to pevné, jednoduché a pravdivé. Je to skutečné. Je to dobré.

Je to snadné. Je to pohodlné, jemné a jisté. Je to příjemné. Je to jako pocit lásky. Je to pocit jako být milován. Jako milování, zbožňování. Je to pocit jistoty, sebevědomí. Je to pocit vědění, bytí. Je to pocit jako být doma. Je to skutečné. Je to jisté. Je to upřímné, otevřené. Je to otevřené a rostoucí. Je to nádherné. Je to zábavné, vzrušující, úchvatné, svůdné, vášnivé, vitální, plné života. Je to plné, skutečné – je to jako já.

Abraham: Chápete?

Host: Ano.

Swan-Love-Heart-2560x1600

Abraham: To bylo víc než 68 sekund. Všechny otázky jsou pryč. Jste správně naladěn. Energie se pohybuje. Na detailech nezáleží. Ze vztahu v jeho úplnosti nemůžete mít lepší pocit, než jak jsme popisovali. Chcete, aby ten vztah měl takové detaily, protože se chcete cítit tak, jak jste se právě cítil.

Host: Ano.

Abraham: Vyhnul jste se tak zbytečným manifestacím a zamířil jste přímo k cíli a zachytil jste emočně vibrační rezonanci toho, co hledáte. A vibračně jste se sladil s tím, co máte ve vortexu. A stejně tak jako voda teče ze svahu, tato měkká, jemná, příjemná, snadná vibrace… Právě jste se vibračně sladil. Protože jsme to nevytáhli z ničeho. Vytáhli jsme to z vašeho vortexu. Z jádra toho, kým jste. Proto jste s těmi slovy tak rezonoval. Teď jste se sladil.

Došlo k tomu, že vibrace toho, kým jste, a vibrace toho, co chcete, se sladily. Teď důkazy této nově nalezené rezonance a souladu se začnou objevovat. Začnete si je přitahovat. Vaší prací není něco okamžitě udělat. Vaší prací je uznat vztah mezi tím a co se právě stalo. Mezi tím a co se právě stalo. Jak to budete dělat dnes, zítra, pozítří a další dny, tak budete sebevědomější ve své víře, očekávání, svém vědění a jistotě odvíjení. Pak si budete říkat: Vše mi vždy skvěle vychází. Vše mi vždy skvěle vychází.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si přitáhnout skvělý vztah?

true-lovers-boy-girl-fantasy-couple-1920x1080

Pokud se vědomě vibračně nesladíte, dělal jste to, ale ne vědomě, a někdo projde hotelovou halou. Myslíte si, že je to znamení od vesmíru, a že byste se ho měl držet. A možná je. Ale pokud se vědomě sladíte a k tomu dojde, tak budete mít jasno v tom, co to přesně je.

Abraham: Chápete?

Host: Ano.

Abraham: Není možné, abyste nenašel, neužil si a necítil všechno z toho, o čem mluvíme. Pokud bychom byli vámi, radostně bychom vesmíru umožnili, aby vám s přesností doručil vše, co hledáte. A byli bychom bez snažení něco dělat pro to, abychom to našli. Nesbalili bychom se a nešli… tak jak jsme vás škádlili dříve. To bychom nedělali. Tak s tím děláte něco vy sám. Když se ale jedno ráno probudíte, a budete vědět, že není nic, nikdo, kdo by vám v tom mohl zabránit, tak v tom se vibračně sladíte. Cítíte ten rozdíl?

Host: Ano.

Abraham: Skvělá chvíle na přestávku.

Host: Moc děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *