Abraham Hicks – Dokud nepožádáte, odpovědi nepřijdou

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Dobré ráno, Abrahame. Ráda vás poznávám. Mám několik otázek, ale… Ráda bych znala rozdíl mezi jasností, věděním a chápáním.

Abraham: Podle nás je to jedno a to stejné.

Host: Vážně?

Abraham: Jedno může znamenat něco víc, ale jasnost… Nemůžete mít více jasnosti než být v naprostém souladu s tím, kým skutečně jste. To je také vědění a chápání.

Host: Proč si tedy mohu znovu přečíst knihu, kterou jsem četla před 2, 3, 5 lety a mít zdánlivě tak hlubší chápání toho, co se v ní píše? Zdá se to jako… Proč to necítím ihned?

Abraham: Možná chápání ve skutečnosti je… tohle se vám bude líbit.

Host: Mluvte.

Abraham: Tohle je naše definice toho, co je skutečné chápání. Život vás podněcuje žádat a chápání přichází do souladu s odpovědí. Dokud nepožádáte, nemůžete dosáhnout chápání. To je také hodnota a síla kontrastu. Díky němu rostete. Proto vědění stále chodí a chodí a chodí.

Host: Dobře.

Abraham: Je to logické.

Host: Miluji aha momenty.

Abraham: To je chápání. Pro to všichni žijeme.

beautiful_sunrise-wallpaper-1366x768

Host: Je to potěšující. Takže… proč jsem se nenarodila s vyšší inteligencí?

Abraham: Protože inteligence není něco, s čím se rodíte, ale něco, co si dáváte do vortexu, a pak se s tím sladíte.

Host: Takže jinými slovy… pokud bych se chtěla stát doktorkou ve svých 70. letech, mohla bych se jí stát.

Abraham: Ano, pokud byste měla tu touhu, vesmír by vám dodal prostředky k jejímu uskutečnění. Jak uvolníte odpor, cokoliv, co chcete, poté bude. Většina lidí si myslí, že inteligence je o mozku. Ve skutečnosti je o zaměřování. Genialita je jen pozornost určitému tématu, dokud se nedostanete k detailům. To je genialita… spousta detailů ohledně něčeho.

Host: Mají někteří z nás tu genialitu nebo zaměření dříve v životě než ostatní?

Abraham: Ano.

Host: Proč?

Abraham: Protože někdy mají takový záměr ještě před narozením. Ale to je vzácnější, než si všichni myslíte. Děje se to, že kontrast způsobuje, že se lidi zaměřuji různě v odlišný čas. Někdy nejobtížnější dětství vyvolávají dřívější silnější zaměření, zatímco u bezstarostnějšího a snadnějšího dětství zaměření přichází později. Není v tom nic špatného nebo dobrého. Ale to je ten důvod.

Host: Tohle je poslední otázka.

Abraham: V základu všech těchto odpovědí, které jste od nás získala, je to, že dokud nepožádáte, není vám dáno. Samozřejmě odpověď, kterou chceme, abyste si ve vztahu k tomuto všemu odnesla, je ta, že dokud ve vás život nepodnítí žádání, odpovědi nepřijdou, jasnost nepřijde, vědění nepřijde. Tady vás jen chceme znovu přesvědčit o hodnotě kontrastu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Na okolnostech nezáleží

Host: Dobře. Kéž bych to zaměření měla mnohem dříve.

Abraham: Možná, ale skutečnost, že jste neměla, může vést k silnější žádosti nyní, což je stejně tak dobré. Jaký je rozdíl, když je žádost učiněna? Je daná, jakmile je učiněna.

Host: To mi dalo potvrzení. Moc vám děkuji.

Abraham: Potvrzení, jasnost, vědění, chápání.

Host: Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *