Důvody holocaustu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Ráda bych se vrátila k tématu smrti. Zajímá mně téma holocaustu. Zajímají mě důvody, proč ti lidé zemřeli.

AH: Oni všichni byli spolutvůrci v tom procesu. Jinýmy slovy: Každý, kdo byl zapojen v tom, o čem mluvíte nezemřel. Spousta z nich, kteří byli v dobrém spojení se svou vnitřní bytostí byli inspirováni, aby se smrti nějak vyhnuli. Spousta z nich opustila zemi. Víte o čem mluvíme? Oni všichni nezemřeli. A co třeba rakovina? Jak se ta liší od holocaustu? Jinými slovy, všechny tyto věci jsou přitahovány od jedince k jedinci. Jinými slovy: Tito lidé se zaměřovali na strach ohledně jisté věci. Mluvili o ztracené svobodě, mluvili o věcech, kterých se obávali. Shromažďovali se na schůzích a báli se a třásli se když šli spát a ani nespali.

Vibrovali v harmonii s těmi věcmi, které přitahovali. Cítili jak to přichází. Silněji a silněji. Čím to bylo blíž, tím více to cítili. Ale stejně s tím nic neudělali. Cítili se jako když s tím nemohou nic dělat. A tak s tím nic neudělali. A tím se stali spolutvůrci v tomto procesu. Neliší se to nijak od toho když třeba někdo dostane nemoc. Nebo když někoho převálcuje náklaďák. Toto se ale stalo více masově. Více lidí se nechalo strhnout masovým vědomím.

Pro vás lidi je tak lehké shromáždit se a ukázat na někoho prstem a říci: Toto se mi stalo kvůli tomuhle A my na to: Ale takhle to nikdy není. Všechny věci jsou přitahovány k vám skrze vás. A tak, pokud se scházíte s těmi, kteří mluví a jednají způsobem, který způsobuje vaše odpojení od vašeho vnitřního vedení, což to poznáte podle toho jak se cítíte, tak vám doporučujeme: Odejděte. Přestaňte chodit na ty smuteční party. Přestaňte jim žrát ty jejich negativní stanoviska. A pak zjistíte, že vy jste ten, jeden z mála, který je vždy ve správný čas na správném místě.

A jestli vás zajímá, jestli to co se stalo bylo fér, tak na to vám povíme: Všechno je fér. Ale souhlasíme s vámi. Byli bychom mnohem raději, kdyby se to nestalo. Mnohem raději bychom byli, kdybyste byli vždy zdraví. Opravdu bychom byli moc rádi, kdybyste už nikdy nezažili žádnou bolest jakéhokoliv druhu. Není pro nás nic více nepříjemného, než když si uvědomujeme vaši bolest. Je to pro nás tak nepříjemné, že si vaši bolest neuvědomujeme.

Čtěte také:  Proč se mi nedaří v lásce?

Když zažíváte bolest, není to součástí naší zkušenosti. Uvědomujeme si vaši radost, protože tam také vibrujeme. Ale nemůžeme si uvědomit vaši bolest, protože tam nevibrujeme. A tak, až se tohle naučíte o svém vnitřním bytí, a že vaším hlavním cílem je dostat se do perfektní vibrační harmonie, se svým vnitřním bytím, pak se stanete tím, kdo dává sílu druhým. Až k vám budou přicházet a budou si stěžovat jak jsou věci špatné, uslyšíte jejich slova, ale zaměříte se na řešení.

A než abyste se s nimi zaměřili na to, že budete posilovat nedostatek budete hledat řešení. Pomůžete jim hledat cesty jak z toho ven. Jen mluvením o tom se již budou cítit lépe. Tohle je způsob, kterým jste měli v úmyslu povznášet druhé na tomto místě. Ne hledat problémy, ne hledat v masách lidí další, kteří se připojí, aby s vámi souhlasili a společně jste ukazovali na to co je špatné, za účelem hledání nespravedlností světa, protože takhle to nefunguje. Takhle se jen ztratíte v gigantické nespravedlnosti a skončí to holocaustem.

My i vy nejsme takto založeni. Cítíme silný diskomfort vůči negativním věcem. A vždy si v takové situaci představujeme jak bychom to chtěli. A dáváme všechnu svou energii a pozornost povznesení věcí kolem nás. Dnes je spousta takových témat všude kolem, že ano? Jsou tu hladovějící děti, jsou zde ohrožená zvířata nebo vlády v zemích, které utiskují svůj lid.

A co tím myslíme je to, že tu existuje převládající názor většiny lidí, kteří dnes žijí na Zemi, který říká: Není zde dost místa pro názory všech. Jen pro ten můj. A tak, nebylo by pěkné kdyby každý přemýšlel, věřil a přál si to co chci já? Nebylo by to šťastné místo, na kterém každý chce jen to co chci já. A my na to: Ale přátelé, tohle by přece vedlo ke konci. To by znamenalo vzít myšlenku, která existuje a začít ji zmenšovat a vést jí cestou dolů, dolů a dolů až by zmizela. To by byl konec.

Ale vy jste tvůrci většího. Vy jste ti, kteří berou existující myšlenku a vedou ji dále, až za hranice toho kde kdy byla. A ještě více. Vy si ze své širší perspektivy uvědomujete, že vůbec nezáleží na tom, co ostatní žijí. Protože to nemá nic společného s vámi. Ale je vaše perspektiva toho, jak žijí druzí se rovná vaší vibraci. A tak když se díváte ven na svět, kde vidíte problémy, kvůli kterým trpíte, tak začnete vibrovat stejně, čímž se k těmto problémům vlastně přidáváte.

Čtěte také:  NOVINKA - Konzultace

Kdybyste ale udělali to, že když uvidíte tato problémová místa, tak si řeknete: Zde je něco co nechci. A to to chci je radost a svoboda a růst. A nejen pro mě, ale i pro ostatní. A vím, že jednou si i oni najdou svou cestu, jednou ji najdou. Tak takovýmhle způsobem se dostanete zpátky do vibrace harmonie s tím, kdo doopravdy jste. A potom budete jako fyzicky zaměřené bytosti přidávat tuto zkušenost a tuto sílu sem na toto místo.

Chápete jak to funguje? Věci se nikdy nezlepší, když budete poukazovat na problémy. Nikdy. Věci se vždy zlepší, když je nasměrujete k řešení. A vy přesně víte co děláte tím, jak se cítíte. Když se cítíte skvěle, tak děláte to co je správné. Když se cítíte špatně tak ne. A negativní emoce, nebo nemoc nebo holocaust nejsou vaším trestem. Jsou jen výsledkem vašich negativních emocí. Je to jen výsledek vašeho vibrování na místech, která nejsou v harmonii s tím, kým jste.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *