Abraham Hicks – Energie při meditaci & Stav přijímání

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: Také jsem se chtěla zeptat na to, že když se dostanu do hluboké meditace, někdy cítím, jak ke mně zezadu proudí energie… četla jsem o tom myslím v indických náboženstvích… Cítím, jak ke mně zezadu proudí energie a je to velmi příjemné. Zajímá mě, proč proudí zezadu mého těla?

Abraham: Existuje spousta různých pohledů na energii ve vašem těle. A je spousta různých disciplín, které to jinak popisují. Některé objevily nebo se zaměřují na energetické čakry, energetické body v těle. Většina lidí se dívá nahoru, když hledají zdroj, nebo ven, když hledají zdroj, než aby se dívali dovnitř, kde skutečně je. Podle nás je dobré pochopit, že jste rozšířením zdrojové energie.

A že zdrojová energie, kterou by všichni hledali, kdyby věděli, o co jde, ve skutečnosti k vám přichází na buněčné úrovni. To, jak ji definujete, spíše souvisí s vašimi přesvědčeními. Důvod, proč máte pocit, že přichází zezadu, je možná ten, že máte přesvědčení, že jste tlačena nebo motivovaná nebo že někdo chce, abyste tím směrem šla. Chvíli by vám trvalo definovat to, co tím způsobem interpretujete.

Ale přichází to zevnitř, protože není část vašeho těla, o které zdrojová energie neví. Ve vašem fyzickém těle se toho děje tolik, co je založeno na zdroji, co ani nezvažujete. Dokonce když zíváte, tak v podstatě channelujete tu nefyzickou energii. protože vaše tělesné buňky vysílají žádost, kterou nabízí silnější záměr, a vy tomu říkáte neúmyslné. Ve vašem těle je podle vás tolik věcí, které neovládáte vůlí, protože vy se svou lidskou osobností na ně nemyslíte, ale ony se z hlediska vaší nefyzické části nedějí samovolně.

sunset_hdr-wallpaper-1366x768

 

Když meditujete a jste tudíž ve stavu bez odporu, pak můžete převádět energie na vjemy. Esther si pamatujete začátky, kdy se naší energii otevírala, že byla ve své posteli a v tom stavu téměř ve spánku, a kolem svého těla cítila energii tolik, že měla pocit, že tělem nemůže hýbat. Ale nebylo nehybné, protože by jím mohla hýbat, kdyby chtěla, ale měla pocit, že její tělo je obklopeno touto energií, jakoby byla ochrnutá, i když to tak nebylo, ale měla takový pocit.

Jak měla oči zavřené, viděla velmi velký purpurový vír, který na vnějším okraji byl široký a směrem dolů k ní byl užší a užší. Interpretovala to tak, že řekla Jerrymu: Jakoby se otevřela nějaká velká cesta. Cítila její energii. Cítila její sílu. Ale veškerá ta zkušenost, kterou Esther popisovala Jerrymu, byla její interpretace toho, jak ona přijala energii. Ve své lidské formě se neustále snažíte fyzicky, vjemově pochopit to, jaký na vás mají všechny věci vliv. Takto si to Esther vysvětlila. Nejsou dva z vás, kteří máte identické zkušenosti, pokud jste neposlouchali někoho jiného a máte způsob, jak ty věci popsat. Pomohlo to?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Barvy & Vibrace

Host: Ano. Chtěla jsem vám moc poděkovat. Poslední dobou se mi v tomto velmi daří a lidé mi říkají, že jsem jako nějaký nadčlověk.

Abraham: Zatímco je meditace užitečná, protože meditace snižuje váš odpor a dělá vás otevřenější, všímáte si, že jste často ve stavu přijímání, i když nemeditujete?

Host: Neustále.

Abraham: Toho chceme, abyste si všímala, protože meditace je cesta k tomu. Ale meditace je stav umožňování a stav přijímání je jiný než při meditaci. Když jste ve stavu přijímání, chcete aktivní mysl, která je schopná překládat.

Host: Ale ne příliš aktivní, ne?

Abraham: Zde je jedna věc. Ne tak aktivní, že myslíte tolik myšlenek, že blokujete ostatní. Když jste na tohle naladěná a vaše myšlenky jsou v souladu s tím, co si myslí vaše vnitřní bytí, tak to je ten nejlepší stav. Nechceme, abyste měla pocit jako loutka na provázku, kdy vás vaše vnitřní bytí vede, i když vás pouze vede k tomu, o co jste požádala. Nejste vedena k ničemu jinému, než o co jste požádala.

Není nic, co chceme, abyste dělala, k čemu vás zavedeme. Jen vám pomáháme se sladit se svými žádostmi. Je velmi krásné, když jste v tom jemném a lehkém zaměření, kdy přijmete myšlenku a jste schopná k tomu nabídnout vlastní myšlenku. To je to nejlepší. Je to jako takováto konverzace.

Host: To je dobré.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *