Abraham Hicks – Esther na obědě s Louise Hay

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Jerry a Esther před několika lety jeli s Louis Hay na oběd. Louise je vyzvedla ve svém autě Rolls Royce. Byl to první Rolls Royce, ve kterém Esther byla. Byl to překrásný stroj. Krásně sestrojený. Esther seděla vepředu s Louise. Milovala to. Esther přemýšlela nad tou reklamou, kde se říká: “Promiňte, nemáte náhodou hořčici Grey Poupon?” Nemohla na to nemyslet. V té době moc dobře neznala Louise a nebyla si jistá, jak daleko s ní může zajít. Esther se tedy zhluboka nadechla a s úsměvem na tváři řekla: “Promiňte,” a v té chvíli Louise se okamžitě natáhla, otevřela palubní přihrádku, ve které byla sklenice hořčice Grey Poupon.

Esther si pak řekla: Můj zážitek z jízdy v Rolls Royce je nyní kompletní. Teď chtěla po cestě všem z auta ukazovat tu sklenici. Nemohla to nechat být. Celý ten zážitek byl neskutečný. Louise pak jela ke krásné restauraci. S tímto velkým autem vjela do malé garáže a šikovně ho zaparkovala do velmi malého místa. Esther, Jerry a Louise se z auta sotva dostali. Bylo zaparkované blízko zdím.

sunlighted_beach-wallpaper-1366x768

Esther se postavila za auto a její staré myšlenky vzhledem ke starým autům byly aktivovány. Jak se Esther dívala na to auto, pověděla Louise: Nebojíš se, že ti někdo do tvého krásného auta narazí? Tohle je jeden z důvodů, kvůli kterým si nekoupila takové krásné auto. Je to jedna z věcí, které se bojí. Je to stále aktivní v její vibraci a ani to neví. Dokud nezírala na tento báječný stroj zaparkovaný do tohoto malého místa, a Louise se podívala na Esther a poté klidný, vlažný vánek z ní tak nějak vyletěl na Esther, jak Louise řekla: O své krásné auto se nikdy nebojím. Očekávám, že ostatní ho budou milovat a respektovat jako já.

Esther cítila, jak ji zaplavil takový klid blahobytu. Jinými slovy, byla to kontrastní zkušenost, která vytvořila novou raketu touhy, zvolání zdrojové energie… slyšela od někoho dokonalá slova v danou chvíli. Nehledě na to, kde Jerry a Esther parkují, nehledě na to, co parkují, Esther se často zastaví a ohlídne se zpět a přehrává si utišující slova Louise, že všichni budou milovat a oceňovat tohle stejně jako ona.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Davide, velmi děkuji za překrásnou vzpomínku na Louise Hay!

  2. Tak uklidnující, takové bezpečí…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *