V tomto článku a video Abraham odpovídá na otázku, jestli je něco správné a špatné... dozvíme se, z čeho vychází odsuzování a hodnocení druhých, a co je pro nás nejvíce "správné".

Existuje něco takového jako správné a špatné?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Dobře, poslední věc, kterou chci probrat…  vortex není nezbytně správný nebo špatný, zeptám se na otázku…

Abraham: Tomu, co je ve vortexu, říkáme  vaše expandovaná verze, což, v zájmu této diskuze a jakékoliv jiné diskuzi  o správnosti a nesprávnosti, je správné. Protože když si díky životu  tu expandovanou verzi vytvoříte, a váš vnitřní Zdroj ji potvrdil, a přidal se k ní, poznáte, že je správná.  Na chvíli si o tom promluvme.

Lidé si někdy myslí, že když… pokud je nám dovoleno  chtít to, co chceme, neměl by na to někdo dohlížet? O to jste dlouho žádali  Boha, aby dělal. “Pověz nám, co je správné,  a co je špatné, a my se tím budeme řídit.” My na to: Neřídíte se tím. Jen se  kvůli tomu navzájem zabíjíte a hádáte, co je správné a špatné. Funguje to tak, že život ve  vás vyvolá žádost… vyjádříme to následovně…

Přišli jste z energie Zdroje s vědomím, že život ve vás vyvolá  pravdivou, dokonalou a správnou expanzi, a jednoznačně jste věděli, že pokud se dokážete  sladit s tou svou expandovanou verzí, tak nic nemůže být správnější. Jinými slovy,  nemusíte si dělat starosti, že směřováním k lásce nebo souladu byste našli  něco chybného nebo udělali něco špatně. Nikdo, kdo je v souladu s tím, kým je,  by neublížil druhému, nezranil by druhého, nevyrušil druhého… nekritizoval  druhého… jinými slovy, v souladu nemůžete dělat nic jiného,  než povznášet zevnitř vortexu. Tato vaše otázka, se kterou jste  začal, o tom, co vás trápí… pokud nejste v souladu s tím, kým  jste, kvůli něčemu, co pozorujete, to je to, co vás trápí. Ne to, že vás nechápou,  ale že nejste tím, kým skutečně jste, a používáte je jako záminku, že v této  chvíli nejste tím, kým skutečně jste.

Host: Chápu. Existuje něco takového  jako lepší nebo horší?

Abraham: Existuje něco takového jako více. Můžete k to rozvést? A žádný krok zpět neexistuje, zpět  nemůžete jít… jakmile se stanete více, tak méně je horší.

To bylo velmi dobré.

Host: Chápu. Co mezi… abych byl upřímný, velkou část života jsem měl malé sebevědomí,  a abych měl ze sebe lepší pocit, nevědomě  jsem kritizoval a hodnotil druhé lidi, říkal jsem, že já mám pravdu a jsem  lepší, a oni se pletou a jsou horší.

Abraham: A v tom procesu…  vy a spousta lidí to dělá… vlastně všichni, které známe,  a my známe všechny, dělají něco takového. Souvisí to s vaší otázkou… proč jedna  moje část tak chce, aby měla pravdu? Naší odpovědí je:  Protože vaše větší část ví, že máte. Další otázka je: Ale pokud mám pravdu,  a nesouhlasím s tím člověkem, a on má taky pravdu, neměl by být nějaký rozhodce… neměla by  být nějaká vyšší síla, nějaký hlas, který rozhodne, kdo má největší pravdu? My na to: Tohle jsou věci, které jsou vždy pravdivé  a správné.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Propojení těla a vědomí

Expanze je vždy pravdivá a správné. Stávání se více je vždy pravdivé a správné. Držet krok s tím, čím jste se stali, je vždy správné. Nedržet krok s tím, čím jste  se stali, je méně správné. Jinými slovy, je to hlavně o mezeře…  o držení kroku s tím, čím jste se stali. Když se nad tím zamyslíte, nemůžete to pokazit. Protože vaše vnitřní bytí se  k vám v negativní myšlence nepřidá.

Vaše vnitřní bytí udržuje velmi  vysoký standard lásky a ocenění. Když se sladíte s tím vysokým standardem, poznáte, že je to něco,  co se rýsovalo a tvořilo dlouhou dobu. Když někoho nenávidíte  nebo někoho odsuzujete, cítíte se příšerně, protože jste se odchýlili  od toho, co váš vnitřní Zdroj ví. Pokud bychom byli na vašem místě…  Esther tohle poslední dobou říká často… “Chci najít úhel pohledu,  jaký by na tohle měl Abraham. Chci cítit Abrahamův  úhel pohledu na tohle.” Ona to nedělá kvůli pravdivosti nebo  správnosti… dělá to kvůli úlevě a útěše. Dělá to kvůli tomu pocitu.

Tohle vede k něčemu velmi důležitému. Je pro vás těžké přijmout, že je pro vás  správné, abyste se cítili dobře. To je podstata tohoto. “Abrahame, je vážně správné,  abych byl tak sobecký, abych vyhledával nejlépe  pociťující myšlenku?” My na to: Ano. Zkuste dělat i opak  a uvědomte si, že to nefunguje. Jak přijmete správnost toho,  že se cítíte dobře, jak si to dovolíte, když bude v pořádku, abyste se cítili dobře dostatečně  na to, že dokážete ignorovat současnou realitu a všechny ty názory a jejich variace, a dokážete najít správnost cítění  svého vnitřního Zdroje,  který prochází skrze vás, protože to je to, kým jste…  pak jste to pochopili. Pak jste za vodou.

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *