film Secret – tajemství které v něm nebylo

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Víc věcí? Vy, stoupněte si pokud si myslíte že jste to vy. Ano, pojďte.

Host: Když se mí přátele dozvěděli, že poslouchám nahrávky Abraham, ptali se. A viděla jsi je v Tajemství? Esther byla v Tajemství. A já na to: Ne, ale mám DVD a nebyli jste tam. Abraham tam nebyli. Tak jsem si pomyslela: Asi si to spletli Museli je vidět jinde a poplést to. Je to podobné učení. A pak někdo další se mě zeptal: Viděla jsi Abraham v Tajemství? A já zas. Esther a Abraham nejsou v Tajemství! Ale ano. Jsou, jsou. A já z toho byla opravdu zmatená. A včera jsem se dozvěděla, že jsou 2 verze filmu Tajemství. A tak mně zajímá, jak se tam Abraham dostali a proč jsou 2 odlišné verze filmu Tajemství.

AH: Řekli bychom vám to. Ale je to tajemství. Víte, Jerry a Esther byli seznámeni s producentkou filmu Tajemství. Chtěla natočit filmovou sérii televizního filmu, založenou na Abrahamově učení. To byl původní záměr a tak se seznámila s Jerrym a Esther.

A tak se s ní pokali a vyslechli její nápad a souhlasili aby je navštívila. Přišla na jeden seminář, i s celým filmovým štábem a natočili celý tento seminář. A pak natočila s Jerrym a Esther a Abraham rozhovor před zelenou obrazovkou, což byly záběry použité v Tajemství. Jak se pokračovalo v natáčení a Jerry a Esther viděli další záběry tak si všimli věcí, které by jako tvůrci dělali jinak. Ale jako celek se jim film zdál extrémně povznášející. Zdálo se jim to celé jako opravdu zdařilý první krok k představení mocného Zákona přitažlivosti širokému publiku.

A tahle příjemná žena jim řekla, že by chtěla najít další protagonisty, kteří rozumí Zákonu přitažlivosti a že by ráda vytvořila takovou koláž. A Jerry a Esther znali některé osoby které vystoupili v Tajemství byli pravidelnými účastníky seminářů AH. A některé neznali vůbec. Ale Jerry, když se na film podíval tak ho považoval za povznášející. A Esther o něm řekla, že jí se zdá jako že se to trošku rozchází. A i když v pozadí hrála krásná hudba, bylo v tom cosi disharmonického. Ale ve své podstatě se jim dost líbil.

A pak se prodalo asi 200.000 DVD, které měly na obalu s obličej Esther Abrahamův hlas. A chtěli z toho udělat televizní film, ale australská produkce která to měla vysílat to z nějakého důvodu zamítla. A aby vydělali peníze tak produkční společnost začala hledat další cesty jak to zpropagovat na trhu. No a to se opět zdálo Jerrymu a Esther dost nepříjemné. Ten způsob kterým to propagovali na trhu. Ne že by s tím bylo něco špatně, ale byl to jiný styl. Jerry a Esther mají rádi ideu umožňovat věcem, aby se sami staly. A to jim na tom vadilo. Ale znovu opakuji, nebyla to jejich věc.

Čtěte také:  Vánoční vzkaz od Abraham

Byla to záležitost produkční společnosti a tak Jerry a Esther využili téhle příležitosti a zkoušeli k tomu přistoupit tak že se snažili jít po proudu. Stále a stále. A udělali opravdu dobrou práci, jak to vybalancovali. A pak najednou přišel email od té produkční, která napsala: Naše smlouva, protože Jerry a Esther si právně ošetřili práva svého duševního vlastnictví před tím než šli do toho natáčení, brání naší straně propagovat ten film způsobem, který chceme. Takže máte 2 možnosti. Buď můžete svá práva převést na nás, nebo vás prostě smažeme.

A pro Jerryho a Esther to byla velmi jednoduchá věc. Převést naše práva na vás? Být vymazáni! A i když vymazání nebylo to co by chtěli, bylo to jasně po proudu. Jistě, že lidé říkali: Ale byly i další možnosti. Mohli jste se soudit. Mohli jste se držet smlouvy. Jenže všechno tohle bylo proti proudu. Takže jen šli cestou nejmenšího odporu.

A pak začali dostávat tisíce a tisíce emailů od lidí, kteří viděli Tajemství a zamilovali se do něj a chtěli ho více. Lidé byli nešťastní, že tam Abraham už nebyli. A tak Jerry a Esther napsali email, který rozeslali lidem, aby věděli, že se nic nepokazilo. A aby si jen užívali co přijde pak. Cítili vděčnost za to co je. A takhle to opravdu bylo a ještě něco tam bylo v tom příběhu. Nic se nepokazilo, vše je správně.

A jak my bychom rádi ten příběh vyprávěli je: Jerry a Esther dělali tuhle práci už dost dlouho. A vytvořili si velmi mocný vibrační depozitář, jehož součástí byl i tento film. Jinými slovy. Není pochyb, že Tajemství bylo postaveno na rozhovorech a práci, kterou Jerry a Esther celé ty roky odváděli. O tom není pochyb. A my zajisté rozumíme, že že ta žena, která prodává tyhle DVD nemůže uznat že Jerry a Esther toho byli součástí. Nemůže uznat, že u toho byli protože by tím uznala, že vlastně přitáhla to co se stalo.

A Jerry a Esther, zatímco Esther se to ze začátku zdálo jako skvělá nabídka, se s tím pak dostali do souladu. No a celý vtip je v tom, že na tom enormně vydělali, že prošli touhle zkušeností s filmem Tajemství. Zjjistili že je plno lidí, kteří se tak seznámili s myšlenkou, že je možné tvořit svou realitu a že Zákon Zákon přitažlivosti existuje. Uznáváme, že tato žena, měla přesnou vizi o tomhle filmu a podařilo se jí vytvořit přesně to co chtěla.

Ale povíme vám, zejména v souvislosti s tímto tématem, že to co udělala, to opravdu nebylo hezké! To nebylo hezké do udělala Jerrymu a Esther. Ale pěkné je to co se stalo potom, nemyslíte? Jinýmy slovy: Dostala se do souladu se svou vizí, dala jí plnou pozornost, Vesmír jí dodal to co chtěla, a Jerry a Esther si uvědomili, že to co někdo jiný vytvořil se jich vlastně nějak netýká. Jinými slovy: Nikdo jim nemůže vzít jejich práci.

Čtěte také:  Vaše očekávání jsou klíč

A tak, tohle je to tajemství, filmu Tajemství. No a to nejlepší a nejzajímavější na tom celém, a co je pro nás, z naší nevyzické perspektivy prostě ohromující… Film Secret vypráví příběh o potlačovaném vědění. To je v podstatě hlavní idea, že existují zákony a věci mezi nebem a zemí, o kterých se nemáte dovědět. A my myslíme, že žím, že vymazali část filmu a Abraham a Jerrym a Esther vlastně tohle oni sami udělali. To co použili jako základní téma svého filmu.

Protože, dokud do toho filmu nedáte naši nefyzickou perspektivu, necháváte v něm neznámé. A když v tom necháte neznámé, tak prostě necháváte lidi, aby dál pokračovali v náhodných pokusech. Nikdo se vlastně z toho filmu nedozvěděl jak vlastně záměrně tvořit. Když cestujete z bodu A do bodu B ve svém autě, je lehké prostě jen jet a dostat se na místo. Ale existuje spousta lidí, kteří se chtějí dostat z nemoci ke zdraví. Nebo ze špatného vztahu do lepšího vztahu. Nebo se zmatku k jasnosti. A kteří by ani nedokázali spočítat kolikrát se o to již snažli.

A tajemství…I když to není žádné tajemství, protože říkat Zákonu přitažlivosti tajemství je jako říkat gravitaci tajemství. Kdybychom jim o tom neřekli, spadnou nahoru! Kdybychom je nenaučili o gravitaci, tak by jim mohl míček spadnout do vesmíru, kdybychom jim to neřekli! A my na to: Ale to se přece nemůže stát! Zákon přitažlivosti vládne a neexistuje žádný důkaz že ne.

A to tajemství je, že jste zdrojová energie ve fyzickém těle. To je celé to tajemství. Každý člověk na světě je rozšířením zdrojové energie. Jinými slovy: Lidé co znají to tajemství ho netají, protože by bylo tak tajné, ale protože si myslí, že svět na něj není úplně připraven. No, a vlastně na tom není nic špatného. Je to tak? Protože učitel, opravdu dobrý učitel rozumí tomu, je jeho žák. Takže…

Host: Velmi zajímavé.

AH: Takže ten příběh filmu Tajemství je: Chci říci světu tajemství jak se tvoří realita. Ale protože vím, že svět není připraven na velký příběh, tak mu povím jen mini verzi, nazvu ji Tajemství a udržím si to tajemství. To se v podstatě stalo.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

1 komentář

  1. edita horova

    je moc pekne a je jedno komu se přidavaji zasluhy že prospíváme k míru a spokojenosti ,štěstí světa. O nic jiného nejde to ví i Abraham, at jsme všichni šťastní. Děkují s úctou a láskou. Edita Horová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *