Abraham Hicks – Finanční bod zlomu & Jak si umožnit přijímat proud peněz

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Chápu to. Udržuji ten prostor pro lidi. Mám otázku… chápu sílu individuální… manifestace. Ráda bych se zeptala na otázku o…

Abraham: Uplatněte manifestování  ke konverzaci, kterou jsme právě měli. S čím to souvisí?

Host: Osobním souladem. Osobní soulad s…

Abraham: Takže nazýváte soulad manifestací?

Host: To je následek souladu.

Abraham: Jen nás zajímá,  co myslíte manifestací? Jak je důležitá pro tuto konverzaci? Manifestace… Téměř všechny, které koučujete, hodně zajímá manifestace. A v tom spočívá jejich problém. Protože jak jsou posedlí manifestacemi a jsou si vědomi nepřítomnosti  těch manifestací, neumožňují si být v souladu,  takže manifestace k nim nemohou přijít. Proto jsme to s vámi chtěli vyjasnit.

Host: Pro mě je to o pocitu.

Abraham: Dobře. Tak používejte tohle  slovo namísto slova manifestace.

Host: Chápu individuální pocit  a jak to funguje, tak mě zajímá kolektivní…  když je tam skupina. Chci totiž vytvořit  zařízení na retreaty, kde bude probíhat  skupinová spolupráce. Mám také otázku týkající se… nevím, jak to vysvětlit… jsme součástí investice  s mnoha tisíci ostatních lidí. Souvisí to s něčím v jiné zemi.

Abraham: Uvolněte k tomu svůj odpor  a umožněte, aby peníze k vám proudily ostatními cestami. Jak se od toho odpoutáte  a nebudete to zkoumat, hráz se otevře a peníze  k vám budou téct. Přestaňte se na to zaměřovat. Proto jsme šli  na tuto výletní plavbu.

Fine gold bars
Fine gold bars

 

Host: Jen mě zajímalo…

Abraham: Co tím myslíte?

Host: Nemám pocit, že jsem tomu  dávala hodně energie, protože…

Abraham: Co myslíte tím: Proto  jsme přišli na plavbu?

Host: Byl to vtip. Jen jsem říkala,  že jsem na to na této plavbě nemyslela. Ale zajímá mě… bod zlomu. Když jedním směrem zaměřujete  spoustu energie, je tam bod zlomu…

Abraham: O tom mluvíme,  jak hravě ponižujeme  svou úžasnou práci. Nemůžete dosáhnout bodu zlomu, když se zaměřujete  na nepřítomnost manifestace, kterou chcete.

Host: Dobře.

Abraham: Proto když to necháte naprosto být, bude větší pravděpodobnost,  že ve vaší vibraci nebude odpor.

Host: Takže se jen zaměřit…

Abraham: Spousta lidí má touhy,  postupně si je dávali do vortexu, vaše zdrojová energie  tam ty touhy udržuje, ale vy se pak snažíte zjistit  podrobnosti toho, jak to přijde. Jinými slovy jak budete spoléhat  na tuto konkrétní investici nebo tuto konkrétní cestu,  kterou má proudit vaše hojnost, a nemáte důkazy,  že tudy ta hojnost bude proudit, tak se udržujete na opačné  straně toho, co skutečně chcete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nejlepší konverzace o financích

beautiful_autumn_landscape_6-wallpaper-1280x720

 

Zatímco kdybyste se zaměřila na pocit…  proto jsme vás vedli pryč od slova manifestace ke slovu pocit, protože můžete  cítit hojnost předtím, než se zmanifestuje. Pokud budete praktikovat cítění  hojnosti před tou manifestací, tak k vám tam manifestace dorazí  skrze cestu nejmenšího odporu, ale pokud se budete fixovat  na něco, co jste identifikovala jako cestu, po které hojnost musí přijít,  a nic se na ní neděje, tak si narušíte své energetické vzorce  a celý proces zdržíte. Chápete?

Host: Ano. Takže se budu cítit, že mám hojnost,  budu oceňovat a cítit hojnost, kterou mám.

Abraham: Dokonce stejným způsobem, jakým vás pobízíme,  abyste se nezaměřovala na téma investice, se dokonce nemusíte zaměřovat  na téma hojnosti peněz a zaměřit se na hojnost  v různých jiných oblastech. Můžete cítit, když je to  riskantní, když to proudí…

Host: Ano.

Abraham: Velmi dobré.  Dobrá chvíle na přestávku.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *