Abraham Hicks – Frekvence souladu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Jak začnete objevovat,  mnozí z vás to už objevujete, vibrační frekvenci souladu  se svým vnitřním zdrojem, a častěji budete udržovat  to stabilní místo lásky a ocenění jen z toho důvodu, že nebudete  dělat to, co vám v tom brání, pak v nepřítomnosti odporu vám zákon přitažlivosti rychle  a přímo vytvoří cestu ke všemu, po čem toužíte. Na začátku budete mít pocit,  že to je skutečný důvod pro tento vzkaz. “Abraham nám ukazuje,  jak si manifestovat věci,  které manifestovaně  chyběly v našem životě.” My na to: Jo, jo, to je část toho.

Ale ve skutečnosti vám pomáháme  si rozpomenout, znovu objevit, že jste tvůrčí géniové, tito pokračující,  nekoneční, dalekosáhlí, vždy chtějící více, protože jste expandující  bytosti v tomto vesmíru. Jste zábavné milující třídy vesmíru. Jste tvůrčí géniové vesmíru. Přišli jste s posláním  objevit uspokojení,  zatímco přirozeně  rostete a expandujete. Ostatní budou říkat: K čemu jsi pro celek dobrý, pokud  sobecky sloužíš vlastnímu uspokojení?

Časem jim budete schopni vysvětlit, že než jste zjistili, jak objevit  vibrační frekvenci souladu, a tudíž uspokojení, že jste nemohli začít  naplňovat svůj důvod bytí. A že jakmile jste tu frekvenci  objevili, váš důvod bytí  se v každý moment  každý den stal evidentní. Už jste nebyli jako spousta lidí,  kteří žijí na takové poušti a hledají nějakou budoucí  zkušenost, nějakou oázu. Namísto jste někdo, kdo stojí v plném  přijímání uspokojujících zážitků v každý moment každý den. Protože se nyní ve své nepřítomnosti  odporu díváte na svět skrze oči zdroje. Zdroj, který chápe vaši důležitost. Zdroj, který chápe,  proč jste tady v tomto těle.

Zdroj, který chápe účel a hodnotu hádky,  kterou jste dnes s někým měli. Zdroj, který chápe vyjasnění,  které přišlo od vás, a zrození nebo pozměnění touhy. Zdroj, který jednoznačně chápe  vaši hodnotu a vaši dobrotu. Zdroj, který chápe důležitost nalezení  uspokojení, se kterým jste se narodili, a které jste sem přišli projevovat  v každý moment svého života.

reflection_16-wallpaper-1280x720

 

Jak si spolu hrajete, nebo jak se spolu hádáte…  cokoliv, co se rozhodnete dělat v nadcházejících dnech a hodinách, slibujeme vám,  že nehledě na to, co se děje v tom, čemu říkáte realita, je to startovací místo  pro vše, co následuje. Rádi bychom vás povzbudili, abyste ani jeden moment nebyli  nespokojení se sebou nebo někým jiným ohledně čehokoliv, co se stane,  jak během těchto dní budete spolu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kým skutečně jsme?

Pokud se pohádáte, budiž.  Má to hodnotu. Pokud mezi vámi dojde  k nepochopení, to je také správné. Pokud vám někdo něco řekne,  co zraní vaše pocity… hurá. Život funguje tak, jak jste zamýšleli. První krok je důležitou částí rovnice. Také víme, že v důsledku  tohoto dokonalého spolutvoření, kterého se všichni účastníme, jste tuto plavbu uvedli do pohybu dlouho předtím,  než jste sem dotáhli svá fyzická těla.

Víme, že jste vytvořili  vibrační realitu, která je vyzrálá a připravená, aby byla vámi přijata, ale nemůže se vám ukázat. Musíte se naladit na její frekvenci,  abyste ji mohli přijmout. Takto to funguje s tímto tvořením. Neexistuje žádné prosazení. I když váš vnitřní zdroj  zná vše, co chcete, a kde se to nachází ve vztahu  k tomu, kde se nacházíte, a i když váš vnitřní zdroj ukazuje  a povzbuzuje a ví a volá vás domů k vibrační frekvenci toho, kým jste, neexistuje žádné prosazení.  Jen stálé vyzařování vibrační frekvence, se kterou se nějakým  způsobem musíte sladit.

To je nejlepší definice uspokojení,  kterou jsme kdy našli. Když najdete způsob nedělat tu věc,  kterou děláte, jak jste v prvním kroku, jak budete schopni stabilněji  udržet frekvenci souladu, abyste si byli vědomi,  jak k vám vědomí proudí, a co je důležitější, abyste si byli vědomi  svého vědomého přijímání toho vědomí, pak genialita toho, kým jste,  se pro vás a také ostatní stane evidentní.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *