Fyzické pocity během meditace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host 1: Jedna z věcí, které cítím … je brnění, mravenčení. Nejdřív jsem si to spojovala s meditativním stavem. Když se dostanu do meditace, začnu cítit brnění hlavně na obličeji. Někdy se to šíří dál.

AH: Ano.

H: Jsou jiné chvíle, kdy si myslím, že je to možná jen známka toho, že jsem ve Vortexu.

AH: No, je to známkou energie, která je v pohybu.Jinými slovy, když meditujete a cítíte to mravenčení, tak to je – když uvolníte svůj odpor tím, že ztišíte svou mysl, tak se vaše vibrace zvyšuje a vy skutečně cítíte ten fyzický pocit uvnitř těla, zvyšující se vibrace vaší bytosti.

A tak – to je totéž, je to zvyšující se energie. Vy se nikdy nedostanete na to místo, toto se nestane vaším prožitkem. Protože se nikdy nedostanete na to místo. Nikdo z nás. Nikdo z nás se nikdy nedostane na to místo, kde už není žádná vyšší, méně rezistentní energie k objevování.

 

Host 2: A tak – ten pocit energie v rukou – je to proto, že jsme koncentrovaní na své ruce, když to děláme?

AH: Ano, ale kdykoli, když cítíte energii – tohle je úžasný rozdíl, na který chceme poukázat… Kdykoli, když skutečně pociťujete energii, znamená to, že energie je v pohybu. Chceme jen, abyste pochopili, že čím víc se záměrně slaďujete pomocí procesu meditace a čím víc postupujete nahoru po emoční stupnici a pobýváte ve vibraci toho, kým skutečně jste, tak čím běžnější pro vás bude setrvávat ve vibraci souladu se zdrojovou energií, kterou začínáte shromažďovat a více zaměřovat a pak určitá část té energie bude pro vás méně šokující.

Chceme říci našim fyzickým přátelům, kteří někdy mají to chvění, takové to chvění, které se vámi pohybuje nahoru a dolů … To všechno znamená – je to přívalová vlna vašeho připojení ke Zdroji, nebo příval … ne tak docela příval, ale pocit toho, že jste náhle odpojeni od Zdroje. Jinými slovy – tyto pocity jsou energií, která buď přichází, nebo odchází. A to vždy znamená, že se něco změnilo ve vašem naladění. Slyšeli jste nás hodně mluvit o vibrační propasti a o tom, že čím lépe se cítíte, tím víc tuto propast uzavíráte.

Chceme vám říct, že než jste se narodili, byli jste jediným proudem energie. A když jste se narodili, tak se rozštěpil, jen trošičku, na základě toho, co jste pozorovali. Čím víc jste frustrovaní, tím širší ta propast je. Když meditujete, tak tím tu propast uzavíráte. Když se probudíte, propast je širší, když jdete spát, znovu se uzavírá. Když jste … frustrovaní, propast je širší, když se zlobíte, propast je širší, když jste v depresi, propast je ještě širší, když zaklepete bačkorama – propast se uzavře…

Čtěte také:  Ohněte vesmír svou vůlí

H: Hezké.

AH: Takže ty pocity, které popisujete – to všechno je pohyb energie. A tak … Když se připojíte k tomuto proudu energie a jste často v souladu s ním a pak se zaměříte na nějaký starý problém, kdy není možné, abyste byli v souladu, tak pocit toho přesměrování pozornosti do místa, které neumožňuje plné proudění, je trochu jako voda, když natéká dovnitř a pak vytéká ven.

Energie je něco podobného. Takže, když máte takovéhle pocity, prostě se jen usmějte a řekněte: Já vím, co to je, je to mé napojení nebo slabší napojení. A já nad tím mám plnou kontrolu. A pak – tohle je ta nejdůležitější věc, kterou vám chceme říct – Nechceme, abyste měli pocit, že to musíte mít pod kontrolou v tom smyslu, že musíte tu energii spoutat a něco s ní udělat. Ta energie tam prostě vždycky je.

Jen jemně přesměrujte svou pozornost k něčemu, co vám dá větší pocit pohody. Jen se pokuste dosáhnout úlevy. Pocit úlevy je klíčem k energii souladu. Takže jakákoli myšlenka, kterou si dokážete pomyslet, která vám přinese jen o maličko lepší pocit, než myšlenka, kterou jste měli předtím, přesměrovává energii a umožní jí proudit.

Ještě jedna věc – a to je: ten pocit té energie, to vnímání toho … elektrizujícího pocitu, či toho pocitu, že ta energie je slabší… Řekněme, že – a je to přesné – že vaše zdrojová energie je tady na tom čistém pozitivním místě. Vysoce povznášející, příjemná, fantastická energie vášně a ocenění. Rychle se pohybující energie. A řekněme, že vy jste se propracovali nahoru po emoční stupnici a ocitli jste se na místě, kde se cítíte opravdu dobře.

Kdykoli přesměrujete svou pozornost, takže se proud vaší energie zastaví, ucítíte ten pocit. Takže, když vy jste tady v depresi a zastavíte ten proud, budete ten pocit vnímat méně, než když jste tady nahoře – jinými slovy, čím blíž tomu proudu se vyskytujete, tím zřetelnější ten pocit je. A to lidi překvapuje, protože lidé by řekli: A nebylo by pro mě překvapivější kdybych začal najednou myslet depresivně než kdybych si pomyslel něco drobně sarkastického nebo něco pesimistického?

A my říkáme: Ne, opravdu, ty pocity jsou silnější, když jste tam nahoře, blíž k tomu, kým skutečně jste, protože jste umožnili pohyb té energie. A … začněme znovu – vy jste záměrně a vědomě začali vnímat, jaký je to pocit, když se energie rychle pohybuje a pokud vy nestačíte té rychle se pohybující energii, tak ten náhlý přechod vnímáte silněji.

Čtěte také:  Až uslyšíte tohle, budete už navždy jiní

Vy se musíte, jakmile jednou víte to, co víte, dívat na lidi, kteří stále mluví o věcech, které jim dělají potíže, a o věcech, na které si stěžují, kteří si běžně nepřipouští plnost toho, kým jsou, a musíte se divit, jak to proboha vydrží a způsob, jak to vydrží, je, že jejich propast není tak široká. Jinými slovy – když chcete málo a neumožňujete to, tak o moc nejde, ale když chcete hodně a neumožňujete to – tak jde o hodně.

H: Dobře. Ano, tuhle energii vlastně vnímám příjemně. Chci říct – je to dobrý pocit.

AH: No, my jsme rádi, že je vám to příjemné, ale víte, co pro vás doopravdy chceme?

H: Co je to?

AH: Chceme, aby to jste to ani nekomentoval, protože je to naprosto přirozená věc.

H: Děkuji.

AH: Jinými slovy – to, že si uvědomujete to, že někdy to prostě prudce vystoupá do toho opravdu příjemného místa – to znamená, že tam nejste vždy – a to je to, co jsme měli na mysli.  Chceme, abyste si na to natolik zvykli… Esther si vzpomíná, jak zpočátku, když nás začala přijímat, stála na pódiu, nebo ze začátku seděla, a zuby nehty se držela, jak se bála, že ji odneseme někam na oběžnou dráhu, a když nám umožnila se projevit, tak cítila ten rozdíl mezi naší energií a energií normální Esther a byl to omračující zážitek, byla to tak neuvěřitelná zkušenost a dodalo jí to pocit sebedůvěry, že se na nás napojila.

Jinými slovy – Esther vůbec nenapadlo se ptát, jestli se něco děje protože vnímala ten neuvěřitelný rozdíl v tom, jak se cítila. A pak, v době po …  několika měsících a nakonec letech, kdy nám umožňovala proudit skrze ni Esther po většinu času zůstává velmi blízko místu, kde jsme my a tak ten pocit Abrahama, který skrze ni proudí, už fyzicky nevnímá tak, jako kdysi.

A brzy potom nám řekla: Abrahame ten pocit na omdlení kdysi se mi líbil líbil se mi ten pocit, že se mi motá hlava, líbil se mi ten pocit nejistoty, jestli tu dokážu stát – to proto je pořád ještě na pódiu. A my říkáme: To je dobré znamení, že ten pocit zeslabuje, protože to znamená, že ten rozdíl mezi tebou a tebou začíná být minimální po celou dobu. A totéž platí o vás.

Překlad: Verah27 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *