Connection - Víkend v propojení – 22.3. - 25.3. 2018

 

Vztahy s lidmi jsou základem našeho života. Naší míra spokojenosti a naplnění je mnohdy přímo uměrná kvalitou našich vztahů.

Bohužel dnešní doba nás pobízí k povrchnosti a neochotě navazovat hluboké vztahy s druhými. Proto jsme se rozhodli vytvořit prostor, kde si dovolíme se s druhými skutečně propojit, otevřít se a ukázat se ve své autenticitě.

Budeme mít k dispozici celé tři dny naplněné nevšedními cvičeními a aktivitami, díky kterým se nám otevře možnost potkání se sami se sebou, poznání svých potřeb a upřímného sdílení s druhými. Tento čas využijeme k tomu, abychom se poznali ve své hravosti a zranitelnosti, s citlivostí a respektem jeden k druhému.

Co nás na akci čeká a na co se můžete těšit:

 Každé ráno pohybové cvičení (např. cvičení podle Norbekova / dynamická meditace)

 Sdílení v kruhu (zažití autentického projevu)

Prožitková propojovací cvičení (např. nastavení zdravých hranic, komunikace)

 Týmové hry (projevení svého vnitřního dítěte a přirozenosti)

√ Tanec a vědomá taneční párty

 Doteková a dechová cvičení

 Kakaová ceremonie

 A více…

Proč přijet?

Chcete se seznámit s novými lidmi? Chcete si zažít, jaké to je být viděni ve své opravdovosti a upřímnosti? Chcete si zvýšit sebevědomí v navazování vztahů s druhými? Chcete si užít spoustu zábavy, hravosti a otevřenosti? Zažijete posun nejen v oblasti vztahů k druhým, ale posílíte si vztah a víru v sami sebe.

 

Provázet vás bude David Formánek

O Davidovi:

V 16 letech jsem se vydal na dráhu osobního a duchovního rozvoje. Začal jsem číst alternativní weby, zajímat se o zákon přitažlivosti a tvoření si takového života, jaký chci. Nyní provozuji web o osobním rozvoji Abraham-Hicks.cz, Dajw.cz, poskytuji konzultace a koučink klientům, překládám videa a pořádám různé veřejné seberozvojové akce pro lidi.

Dlouhou dobu mi ale v životě chyběla jedna věc - hluboké a smysluplné vztahy.  Neměl jsem kolem sebe nikoho, s kým bych se mohl setkat a být 100% sám sebou. Většinu svého času na škole jsem se cítil jako outsider a byl jsem hodně uzavřený sám v sobě.

To se začalo měnit tehdy, jak jsem se postavil svému strachu a začal více ukazovat to, kým jsem, autenticky a upřímně... tak, aby druzí mohli vidět, kdo jsem. Díky své zranitelnosti a otevřenosti jsem si k sobě přitáhnul lidi, se kterými si nemusím na nic hrát a mohu projevovat plně sám sebe.

A to je i mým přáním pro všechny ostatní. Mým záměrem je vytvářet hodnotu pro druhé a inspirovat je na jejich cestě k větší opravdovosti, radosti a žití naplněného života.

Jedna klientka napsala:

Konzultace a stejně tak první seznamovací video hovor s Davidem byly v přátelské atmosféře. Po konzultaci jsem zjistila, že se můžu strachu podívat do očí a nejvíc jsme vděčná Davidovi za to, že mi pomohl si uvědomit, že ať se ve svém životě rozhodnu jakkoli, že je to v pořádku, není žádné dobře nebo špatně. V našem životě se objeví situace, kdy je dobrý vhled osoby z venku, a v tomto případě David splnil všechna má očekávání.“ - Libuše Figa

 

Dále vás bude provázet Valerie Olar

O Valerii: 

Již odmalička jsem byla velmi spojená s cítěním, intuitivním věděním uvnitř a vnímám druhých na hlubších úrovních. Bylo to právě téma vztahů, které mě přivedlo k vědomému rozhodnutí vydat se na cestu osobního rozvoje a poznání sebe sama. Za ta léta jsem si prošla skrze různé metody, techniky, terapie a ceremonie. Poznala jsem na své cestě mnoho užitečných nástrojů, které mi v daný okamžik velmi posloužily. Dostala jsem se od svého výchozího přesvědčení, že je se mnou něco špatně, že na sobě musím něco změnit k poznání, že tohle nikdy nebyl ten případ a že jsem nemohla být dále od pravdy.

Ať už to byly knihy, duchovní učitelé nebo lidé v mém životě, kteří mě inspirovaly, nejcennější vždy byla má vlastní zkušenost, můj vlastní prožitek dané skutečnosti a uvědomění si daného skrze celou moji bytost. Proto vnímám, že život sám, který je žitý, je nejlepším možným učitelem. Osobní setkání, konfrontace jeden s druhým, čelení sobě samému před sebou i druhými, je úžasnou a obohacující zkušeností, ze které může vzejít hluboké porozumění sobě samému i životu v jeho komplexnosti.

Vím, že dokážu spoluvytvořit prostor, ve kterém se každý bude moci naladit na sebe a objevit roviny bytí, na které možná již zapomněl, a poté je bude moci sdílet s druhými. V běžné společnosti jsme se odpojili od úrovní, na kterých probíhá hluboká komunikace a výměna informací jednoho s druhým. Mým záměrem je tyto úrovně pomoci zvědomit, abychom je zase všichni společně mohli začít prožívat.

Místo:

Ekocentrum Dotek, Horská 175, 542 26 Horní Maršov

http://sever.ekologickavychova.cz/dotek/ubytovani-stravovani-pronajem/

Strava:

Na místě bude veganská strava (3x denně). Začíná se večeří ve čtvrtek večer a končí obědem v neděli. Tato akce je bez alkoholu, prosíme o respektování tohoto záměru.

Cena za stravu a ubytování:

Plná penze a ubytování na pokoji: 1800 Kč (Platba na místě)

Termín:

Začínáme ve čtvrtek 22.3. večeří (příjezd po 18. hodině) a končíme v neděli ve 14:00 po obědě

Kurzovné:

2500 Kč

Pokud byste rádi jeli ve dvou, nabízíme možnost si druhou vstupenku koupit s 50% slevou. Pro ty z vás, pro které by byla plná cena vstupenky problém, je možno vzít s sebou kamaráda/kamarádku a mít tak vstupenku levnější. Plná cena vstupenky je 2500 Kč – po slevě tedy 1250 Kč.

Tuto nabídku mohou využít i ti, kteří si vstupenku už zakoupili.

Shrnutí: První vstupenka: 2500 Kč 
Druhá vstupenka: 1250 Kč
Dohromady: 3750 Kč
Do poznámky platby napište, že s sebou berete kamaráda/kamarádku.

Přihláška: