Abraham Hicks – Hleďte si svého souladu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Děkuji, že jste mě vybrali. Moje otázka souvisí se vztahy fyzických bytostí a o duchovním střetu, ke kterému tam dochází. A konkrétněji… mohou dvě fyzické bytosti… už jste předtím zmiňovali, že tím, že jsme v této místnosti, si přirozeně zvyšujeme vibraci. Naši vibraci v podstatě zaplavujete svou pozitivní vibrací. Když jsou dvě bytosti ve vztahu, třeba v manželství… jak mohou nejefektivněji popohnat druhého do vortexu?

Abraham: Nejlepší způsob je tam být a zůstat tam. Tím, že půjdou svým jasným a šťastným příkladem. Nicméně není snadné si nevšímat, že někdo není ve vortexu, a když si toho všímáte, tak vy v něm také nejste. Ke střetu dochází tehdy, když chcete vinit druhého za to, že se necítíte dobře, protože jste se cítil dobře, než jste si všimnul, že není ve vortexu. V takové chvíli špatně chápete a udržujete mylnou představu, že ten druhý má něco společného s tím, jak se cítíte. Dělejte si svou věc a nechte druhé se k vám přidat nebo nepřidat.

Pokud se nepřidají, dělejte svou věc a nechte druhé se přidat. Dělejte svou věc a nechte je se přidat nebo ne. Po nějaké chvíli se přidají… ale pokud budete dělat svou věc a nenecháte je se k vám přidat, a když se k vám nepřidají, budete si toho všímat, a budete dělat svou věc a oni se nepřidají, a vy si toho budete všímat, brzy se vy přidáte k nim. Pak budete na ně naštvaný a oni zase na vás a všichni se budou bránit. Jen dělejte svou věc a nechte druhé dělat jejich věc… Jeden, který je napojený na zdrojovou energii, je mocnější než tisíc, kteří nejsou.

Ale spousta lidí se napojí, ale nezůstanou napojení, protože moc pozorují, co se děje kolem nich. Je to o tom si hledět svého, to platí i v případě těch, se kterými žijete. Zdá se, že to tak není, protože vám způsobují potíže, ale nemusí, způsobujete si potíže sám tím, že si něčeho všímáte.

white_china_rose-wallpaper-1366x768

 

Host: Dává to smysl.

Abraham: Dává to dokonalý smysl… tak jak to uděláte? Musíte mít náskok… jinými slovy, čím více hybné síly souladu máte nastartované, tím je snazší ji udržet nehledě na okolnosti. Někdy čím jste šťastnější, tím naštvanější je někdo, kdo není šťastný.

A on půjde po vás. Pokusí se získat vaši pozornost, aby vám vysvětlil, proč byste neměl být tak šťastný. Jakoby bylo s vámi něco v nepořádku. Ale pokud máte dostatek hybné síly, a dojde k tomu, udržíte se v souladu, stále ho budete mít rád, možná budete i hravý, budete napojen na zdrojovou energii… a zde je to nejlepší. Vzpomínáte, jak jsme říkali, že vaše vnitřní bytí ví, jak vás zavolat, aniž by vás zatížilo.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Vaše vnitřní bytí ví, jaká je vaše cesta největšího odporu a cesta nejmenšího odporu. Vaše vnitřní bytí ví, jak vám nabídnout pro vás to nejlepší. Když jste pravidelně v souladu, také to budete vědět. Budete to vědět pro ně. Jakoby na ně směřoval satelit. Budete je mít rád, i když jsou právě v nesouladu. A nenecháte jejich nesoulad vás dostat do nesouladu. Časem takový pocit budou mít z vás… uslyšíte od nich slova jako: “Víš, nehledě na to, jak špatně se cítím, ty se držíš na dobrém místě.” Časem si budou vážit a oceňovat vaši stabilitu.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *