Abraham Hicks – Hodnota problémů

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Přepis:

Host: Někdy mám ve svém podnikání pocit, že to nejlepší ze mě přichází, když se  nezabývám detaily toho, co dělám.

Abraham: Zde je něco vhodného na zvážení. Když jste v prvním kroku…  víte, co to znamená… když si jste vědoma toho,  co nechcete, nesnažte se z té chvíle prvního kroku udělat chvíli  třetího kroku. Udělejte mezi nimi nějakou mezeru. Tou mezerou myslíme času  a prostoru… převážně času. Nechtějte po sobě, abyste najednou  luskla prstem a nabízela vibraci, která je opačná než to, jak se cítíte. Zákon přitažlivosti vám to neumožní. Zákon přitažlivosti vám neřekne:

Máte aktivovanou tuto hybnou sílu… Říkáme vám… tohle si poslechněte… je hodnota a moc v umožnění hybné  síly nechtěného, aby se nahromadila. Pokud neumožníte problému,  aby se zvětšil… malé problémy přináší malá řešení…  velké problémy přináší velká řešení. Ano? Jen si buďte vědomi rozdílu. Dejte tomu vše, co máte, nechte  problém, ať vyroste, a pak si zdřímněte. Jak se probudíte, možná bude  ve stavu přijímání řešení, ale nesnažte se ihned  vracet k problému. Protože jsou lidé, kteří se  v problému udržují celý život.

Slyšíte, jak si neustále  stěžují a stěžují… a vytvořili si obří a báječný vortex a všechna jejich vnitřní bytí jen tančí  a tančí a čekají, že se podívají naším směrem k tomu, co skutečně chtějí, ale ne, ne… oni jsou orientovaní  problém, protože se to tak naučili. Najděte rezonanci s řešením.

Host: V takové situaci, když vidíte,  že zahradník nedělá správnou práci… snažím se přijít na to… vidím,  že se to děje, neuvíznu v tom…  mám pocit, že je snazší ten problém  předat někomu jinému a říct: Zajisti nového zahradníka.

Abraham: Slyšela jste někdy  o někom jménem Ježíš? On říkal: Nastavte druhou tvář. To je to, co tím myslel. Viděla jste to… nyní  se podívejte jinam. Mám pocit, že zůstat v tom spojení  a v proudu dobrého pocitu a věřit, že řešení je na cestě… Takže říkáte, že dokážete vědomě  zažívat chvíli prvního kroku, a mít z toho dobrý pocit? Tomu říkáme pátý krok.

beach_grace_bay_providenciales_turks_and_caicos_islands-wallpaper-1366x768

 

První krok je: Poznáte, co nechcete. Druhý krok je: Požádejte,  což děláte automaticky. Třetí krok: Dostaňte se do  stavu přijímání toho, o co žádáte, Čtvrtý krok: Vylepšujte se v tom. Více nacházejte rezonanci  se svým řešením. Pátý krok: Uklouzněte zpět  do kontrastu, ale už si to nevyčítáte, protože znáte hodnotu kontrastu. Co takové dolaďování? Esther to nedávno dělala  se svým domkem na stromě. Vylezla do domku na stromě a pomyslela si:  Pamatuji si, kdy mě tento domek více vzrušoval.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se napojit na své podvědomí?

Cítila trochu nedostatek nadšení. Pak si pomyslela: Mohu se dívat jinam  na věci, které mě vzrušují,  nebo tento domek na stromku  by mě mohl trochu více vzrušovat. Tento domek má stále nějakou šťávu. Je zde toho víc. Tak se dívala kolem a řekla si:  Barva se sloupává tam a tam. Tyto dveře vržou. Tohle sklo zamlžené, protože  do sebe vstřebává vlhkost. Záměrně si dovolila svůj život  zpět umístit do domku na stromě tím, že uznala, že jsou na něm  věci, které by ráda, aby byly jiné. Když šla z domku na stromě pryč,  měla z něj tak dobrý pocit, jak už dlouho ne. Protože kontrast, který si  umožnila spatřit, vedl k aktivaci energie  a tudíž hybné síly. O tom je život.

Tento život žijete jako důvod si umožnit,  aby energie, která tvoří světy, vámi proudila. Spousta lidí by řekla… včetně Esther  v minulosti, než tohle pochopila… Nejsou důležitější věci, než se zaměřovat  na domek na stromě, který už je postavený? Je jedno, co používáte  za svůj důvod se zaměřovat.  Zdrojová energie bude proudit,  a smyslem je proudění energie. Najít něco, na co se zaměřujete,  co aktivuje proud energie.

Vy jste projekt… Nepřišli jste, abyste vytvořili světový mír…  přišli jste k nalezení osobního uspokojení. Nepřišli jste vyřešit světové problémy,  přišli jste definovat své vlastní problémy a dosáhnout u nich řešení. Vy jste projekt. Vy jste důležitý projekt. Vy jste radost hledající projekt. Vy jste života proudící projekt. Všichni jako vy mají přímý  přístup k tomuto všemu. Nepotřebujete zachránit svět. Nemůžete…  všichni mají stejný přístup k této energii.

Všichni zažívají kontrast  a všichni mají vortex. Všichni svolávají energii, všichni si ji  buď umožňují přijímat nebo neumožňují. Rozhodně druhé můžete  povznést a pomoct jim tím,  že jasností svého příkladu jim  ukážete, jak žít radostně a šťastně, ale nepřišli jste zachránit svět,  který nepotřebuje zachránit. Přišli jste projevovat svou radost,  aby druzí mohli také najít tu vlastní.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *