Abraham Hicks – Chovejte se k hojnosti jako ke vzduchu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Pokud neustále sledujete to, co je, můžete bránit tomu, co se stává. Byla doba, kdy jste museli urovnat svůj běžný účet, protože transakce a ostatní služby neprobíhaly okamžitě a mohli jste ztratit přehled o stavu svého účtu. Najednou jste mohli zjistit, že jste svůj účet přečerpali, zatímco dnes můžete s bankami komunikovat téměř v reálném čase. Kdykoliv se můžete podívat na své zařízení, skoro jakéhokoliv druhu, a zjistit přesně, co vaše banka říká o stavu vašeho účtu. Urovnání tedy není ani zdaleka tak důležité jako kdysi z hlediska toho, abyste věděli, kde se nacházíte, protože to, kde se nacházíte, vám říká banka.

Chceme k tomuto tématu ale říct něco podstatnějšího. Už jsme o tom mluvili. Pokud jste skutečně odhodlaní čelit realitě u témat, která jsou pro vás důležitá, jako vaše finance, často se můžete udržovat v místě, kdy si nedovolíte uvědomit svou skutečnou hojnost. Pokud tak neustále sledujete svou hojnost v manifestované formě, jak tvrdí banka, pak velmi pravděpodobně si neumožňujete udržet tu vibraci větší hojnosti.

bridge_forest-wallpaper-1366x768

 

To protože čelíte realitě. Jste tak zaměstnaní čelením reality, že si neumožňujete si vytvořit vylepšenou realitu. Nemůžete se dívat na to, co je, a ve stejnou chvíli to změnit. Popíšeme to jinak. Zkontrolovali jste si svůj současný účet… tohle se vám bude líbit. pokud byste si zkontrolovali svůj současný kyslíkový účet, kolik kyslíku váš účet udrží? Na to řeknete: “Jen tolik kyslíku na pár sekund.” Protože váš účet je to, kolik máte kyslíku v plících. Jinými slovy to, co máte v plících, okysličuje tělo. To je váš kyslíkový účet.

“To je vše, co mám… Můžete tím šetřit. Ale nevydrží to příliš dlouho.” Asi byste mohli mít nějaké kyslíkové bomby ve skříni, které by mohly mít nějaký kyslík, ale i ty jsou velmi omezené, že? Co děláte se svým kyslíkovým účtem? Nadechnete se do něj, když potřebujete. Nádech a výdech. Nádech a výdech.

Jsme přesvědčeni, že vás nikdy neuslyšíme říct: “Abrahame, dýchám tolik vzduchu. Vůbec s ním nešetřím. Utíkám a používám více, než potřebuji. Nikdy nejsem neaktivní. Jen ho nasáknu a vydechnu a nasáknu a vydechnu. Nádech, výdech, nádech, výdech. Používám víc než rozumné množství kyslíku.” Nic takového nikdy neřeknete, protože přijímáte, že to tak funguje. Nikdy jste neočekávali, že si kyslík budete v sobě udržovat.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Připravenost na to, co chceme

A také jste nikdy neočekávali, že byste se drželi hojnosti, protože jste vždy věděli, že vesmírné zdroje k vám neustále proudí, a že se vám stačí jen napojit, a ony budou proudit dovnitř a ven k vám a skrze vás. Tak jako jasnost, jako zájem… jako vše ostatní.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *