Zhmotnit si hrad nebo knoflík? Je to stejné.

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Věci jdou tak dobře. Byla jsem tady v dubnu a mluvila s vámi o své knize. Kterou jsem napsala a kterou nikdo nechtěl. Radili jste: Zaměř se jen na to, že máš dobrou knihu.

A nyní mám obrovského vydavatele, který ji začíná publikovat pro všechna hlavní knihkupectví po celé zemi. Protože si knihu objednávají a vlastně mám hojnost všeho. Mám peníze, mám… zhmotnila jsem si auto snů, které přišlo, přesně za správnou cenu.

Prostě, všechno co chci zhmotňovat ke mně samo přichází. Přichází za mnou lidé se kterými trávím čas, třeba se najednou objeví v obchodě. A už to začínám očekávat. Je to prostě tak cool. A mám takový malý…

AH: Chceme vás trošku pozlobit. Jen maličko. /smích/ Tím, že si užijeme tenhle váš údiv. /smích/ Je to jako kdybyste řekla: Nemůžu tomu věřit! /smích/. A my chceme říct: Musíte tomu věřit, jinak se to nemůže stát. Takže tomu musíte věřit více, než říkají vaše slova.

Host:Prostě…

AH: Všechno se stává lepším, lepším, lepším.

Host: Absolutně souhlasím. Začala jsem to všechno procvičovat a testovat s parkovacími místy. Protože věřím, že je možné záměrně získat parkovací místo. Protože jsem vždy viděla někoho přijíždět a odjíždět a tím jsem přesvědčila sebe, že je to možné.

AH: Říkáte tedy: Zvolila jsem to co je pro mě snadné. Co je snadné očekávat. Něco na co se můžu záměrně zaměřit, něco s čím je možné se dostat do souladu a něco co mi může Vesmír dodat i jako váš vesmírný ukazatel vaší vibrace.

Host: Ano.

AH: A není to pěkné? A tím jste objevila že Vesmír vám umí dodat cokoliv s čím se dostanete do vibračního Souladu. Cokoliv. Nic není mimo limit.

Host: Absolutní pravda. Ano. A já jsem všemu začala říkat “parkovací místo”. Když cítím, že se bojím že něco nepřijde, snažím se ulevit si: Je to jen další parkovací místo. Jenom další parkovací místo.

AH: Což je způsob, jak uvolňujete odpor ve svém nitru a tvoříte si prostor, abyste mohla očekávat tuto jednoduchou věc. Způsobem, kterým očekáváte tamtu jednoduchou věc. Protože nakonec, stvořit hrad je stejně jednoduché jako stvořit knoflík.

Host: Ano, přicházím na to. Je to velmi vzrušující. Ok. No tak tam kde jsem mám ještě pár mezer v pár různých oblastech, co chci vyladit. A jakmile zvládnu tohle, to bude jízda.

AH: Počkejte. Ale je to jen parkovací místo. /smích, potlesk/ Další. /smích/

Host: Ne ne. Nikam nejdu. No, OK… Je tam odpor. Mám tam odpor v jedné věci.

AH: Evidentně. /smích/

Host: Takže. Tady jsem a zhmotňuji si peníze v životě. Mnohem více než jsem byla zvyklá. A mívala jsem problém, že jsem ani nedokázala platit účtenky. Už jsme dnes něco podobného slyšeli.

Čtěte také:  Jak ovládnout svou vibraci

A… Takže chci začít platit své účtenky tak, aby to bylo s pocitem svobody. A ne tak, že to cítím jako odliv. Odliv peněz, odliv peněz. Nějak jí přetvořit, tuhle mou starou vibraci. Aby ke mně víc peněz chodilo zpátky. A…

AH: O co se tu jedná je: Mluvíte tady o svých očekáváních. Řekla jste: Vytrénovala jsem se do více pozitivních očekávání tím, že jsem si hrála s parkovacími místy a sledovala jsem, jak mi je Vesmír dodá. A my vám chceme říci, že tohle je způsob, jak dojdete k tomu, abyste dokázala očekávat více a více a více věcí, které chcete.

Ale tyto myšlenkové návyky – tato očekávání – je snadné mít negativní očekávání stejně tak jako pozitivní očekávání. Myšlenka, na které držíte fokus se stává dominantní myšlenkou. Čili, když nad tím přemýšlíte a dovolíte si dát si kolem tohoto trošku pauzu, zjistíte, že dlouhou dobu před tím, než jste se začala zaměřovat na oblast financí a dozvěděla jste se, že hojnost k vám může proudit nepřetržitě.

Žila jste s pocitem, že existuje tahle hromádka peněz, ale že je to hromádka, kterou spotřebovávám. Nedívala jste se na peníze, jako na regenerující se hromádku. Jako vzduch – tam a zpět. Neviděli jsme nikoho z vás, kdo by se ho ráno snažil co nejvíce nadýchat, aby získal svou denní zásobu.

Jinými slovy: Očekáváte, že vzduch bude přicházet jak ho budete potřebovat. A my chceme, abyste o penězích smýšleli stejně. Vdechujte je dovnitř a ven, dovnitř a ven. A ve skutečnosti, stejným způsobem jako dýcháte A vy vlastně nechcete ani víc vzduchu, dokud se vše co máte v plicích, nedostane ven.

Je to správně? Jinými slovy: Co takhle? Dovnitř, dovnitř, dovnitř, dovnitř, zadní řada právě explodovala. Dovnitř, dovnitř, dovnitř, ven, dovnitř, ven. Takže, když získáte tento rytmus ve vztahu k dolarům – dovnitř, ven dovnitř, ven, dovnitř, ven.

Řeknete – ach dobře. Teď mám fázi utrácení – ven, ven, ven. /smích/ K čemu vás přivádíme: Chcete sami sebe jaksi přeorientovat. Říkejte si věci jako: Nemusím být na sebe tak tvrdá, že se cítím nepohodlně, když sleduji jak mé zůstatky klesají. Protože dlouhou dobu až dosud jsem si nebyla tolik vědomá, jak se tvoří finanční rovnováha tam a zpět, tam a zpět.

Takže, toto je pouze stará přežitá pozornost vůči penězům. A také můžete říci: Byla to zodpovědná pozornost vůči nim. Protože nechtěla jsem utrácet víc, než kolik jsem získala. A tak jsem stále dávala pozor, a toto je jen zbytkový a přežitý myšlenkový návyk a vibrace starých přesvědčení ze dnů, které se staly minulostí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše touhy vám klepou na dveře. Pusťte je dovnitř

Takže, nyní se můžu přeorientovat a být víc v pohodě, až uvidím že odcházení, protože vím že přijdou zpět, Odejdou a přijdou, odejdou a přijdou. Chceme, abyste si uvědomili že pokaždé kdy identifikujete že něco chcete, Jinými slovy:

Když víte co chcete nebo víte co nechcete, takže víte co chcete, vkládáte tuto touhu do vibračního depozitáře a ten vás volá obrovskou energií směrem k sobě. Některé impulsy, které dostáváte, utratit peníze nebo koupit si věci, jsou odrážecími můstky od této širší perspektivy vás samých, která ví že neexistuje žádný limit pro peníze, které jsou na cestě k vám.

Mnoho z těchto impulsů od vaší šiřší perspektivy, je velmi zdravých. Takže, jediné pravidlo, které chcete používat. Ach…Slyšeli jste to? Líbilo se vám to, pochopili jste to? Věříte tomu? To opravdu stojí za to říci ještě jednou.

Nemyslíme, že jste to slyšeli. Když obdržíte impuls koupit si něco a tento impuls pociťujete jako vzrušující, to znamená, že vaše širší perspektiva opravdu svolává tento nákup skrze vás. Neděláme si srandu.

Jestliže, to cítíte jednou tak a jednou tak, a spíš vás odrazuje, nebo nudí, jestliže ten nákup vnímáte spíš tak, že se po něm chcete cítit lépe. Když tím chcete jaksi opravit svůj pocit nespokojenosti, tak to není Zdroj, který vás volá. To je kontraproduktivní a proti proudu.

Takže jak to chcete používat? Ohledně peněz i všeho jiného, ale prociťte to na penězích. Pokud máte opravdu euforický pocit a udělat něco, někam jít utratit něco, koupit něco. A když cítíte, že v tom jsou všechny tyto pozitivní pocity zahrnuté – důvěřujte.

Že širší perspektiva ví, že víc peněz je na cestě k vám než od vás. Důvěřujte tomu. /potlesk/ Každá věc jsou vlastně 2 věci. Může jít po proudu i proti proudu. A vše co děláte, zatímco jdete po proudu je prospěšné. A vše co děláte když jdete proti proudu není.

Takže váš Soulad je ve všem opravdu důležitý. Ale co se často děje, je že dostáváte tyto impulsy, ale ony vás vyděsí. Protože jste tam už byli. Vzpomínáte si spíše na ten negativní pocit odlivu peněz místo, abyste mysleli na příjemný pocit, co jste měli při nákupu zboží.

Když se budete záměrně zaměřovat na skvělý pocit, který jste měli při nakupování, než na následný pocit odlivu peněz, to vám pomůže na této cestě mocným způsobem.

Překlad: Crazy Woman 2019

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Buďte neporazitelní

Host:  Ahoj Abrahame, tohle je poprvé co se s vámi setkávám osobně a… AH: V …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *