Abraham Hicks – Hrajte tuto hru a začne k vám chodit to, co chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Esther už pár týdnů asi tak hodinu ráno se dívá na něco ze své terasy se sešitem a jeden týden si psala: Zábava, zábava. A jen seděla… víme, že to zní směšně nudné, ale seděla s pocitem zábavy. Zábava… je to jen slovo. Zábava. Pak se zamysela… zábava, zábavný, komedie. Zábava, smích. Zábava, zábava, zábava. Pak začala myslet: Zábava, zaujatý. Zajímavé věci jsou zábavné. Zábava je zajímavá. Zajímavé věci jsou zábavné. Jsem ráda zaujatá. Zábava, zábava, zábava. Než se naděla, jen z toho týdne nebo dvou, kdy se vibračně připravovala, do života jí začaly přicházet velmi zajímavé a zábavné věci. Věci, které nikdy předtím vůbec nezvážila.

Koupila si sezónní lístky na basketbalová utkání týmu Spears. Bere si plné zásluhy za jejich mistrovský titul. Nebere si za to zásluhy, ale užívala si každou chvíli. Byla to zábava. Byla to velká zábava. Mnohem větší zábava, než si myslela. Bylo to nejen zábavné, ale i zajímavé. Je za tím víc, než si myslíte. Víte to? Za tím vším je mnohem víc. Měla z toho takovou zábavu a potěšení. Nebudete jen sedět a psát si slovo zábava, dokud se nepřenesete do bezdpomínečného stavu, kde budete spokojeni být. Takto to nefunguje.

dazzling_sun-wallpaper-1366x768

Když se zaměřujete bez odporu, zákon přitažlivosti, který je vždy aktivní, nyní reaguje na vaši vibraci s menším odporem, a spád vás začne unášet k různým věcem… necítíte se ztraceni, ale jistí. Necítíte se potlačeni, ale jistí. Neptáte se, co je správný krok. Víte, jaký to je. Necítíte se zavrženi, zmateni… nemáte potřebu se ptát druhých, co si myslí. Nemusíte se ptát na názor druhých, protože vy víte, co dělat, víte, kam udělat krok. Je to pocit vitality, jasnosti, jistoty a vědění. Cokoliv méně než tohle nebude pro vás dostatečné. Není cesty zpět. Nemůžete se vrátit. Měli jsme vás varovat. “Uznávám, že jak se tohle naučím, jak se naučím o zákonu přitažlivosti, už mě nepustí. Jak se naučím o svých emocích, nebude se moct vystát v odporu. Musím se vibračně sladit s tím, kým jsem.”

Musíte, pokud se chcete cítit dobře. Musíte se cítit dobře, protože to jste vy. Nic jiného vám nebude stačit. Máme vás moc rádi… vy lidé hledáte lásku na všech nesprávných místech. Hledáte jasnost na nesprávných místech. Kdo věděl, že to bylo v tom jednoduchém emočním rozhodnutí. Cítil bych se raději dobře než špatně? No tak, Abrahame. No tak… vážně? Dobře, budu hrát vaši hloupou hru. Dobře, raději se budu cítit dobře než špatně! Chtěl byste raději cítit jasnost než zmatení? Tohle bude pokračovat, co? Dobře… vybírám si jasnost.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Zrychlující se doba a manifestování

vacation_time-wallpaper-1920x1080

Chtěl byste cítit posílení nebo oslabení? Posílení. Chtěl byste cítit nadšení nebo lhostejnost? Nadšení. Hrajte si takto jen chvíli a uveďte se zpět do své přirozeného stavu. Budete se cítit jako dítě, co se narodí do této úžasné příležitosti, bez odporu, a přesto s vortexem plným věcí, které jste se rozhodli, že chcete. Nyní jste ve 3. kroku – umožňování. Každým dnem čím dál víc k vám ty věci začnou chodit.

Lidé řeknou: Kam jdeš?

Nevím, líbí se mi, kde jsem

Vážně? Nemáš žádné cíle?

Ale jo.

Jaké?

Žít šťastně až na věky.

Myslím, co skutečně chceš?

Chci tolik, že to nelze popsat slovy.

Jen mi řekni něco.

Chci se cítit dobře.

Jo, ale musíš toho chtít víc.

Ne, chci se jen cítit dobře.

Nechceš peníze?

Chci se jen cítit dobře, nehledě na to, jak to přijde. Peníze toho nejspíš budou součástí. Svoboda je součástí dobrého pocitu. Přijmu to, jak to přijde. Jak se dostanete do takového místa, kdy jste to ochotni brát, jak to bude chodit, ale připravili jste prostředí pro to, co přichází, tak to vše budete mít. Složitost, která uchvátí lidí, kteří vás budou sledovat, protože budou ohromeni ze života, který žijete.

welcome_to_the_beach-wallpaper-1920x1080

Ale jednoduchost, protože to vše berete postupně. Protože využíváte páku energie, která tvoří světy. Nespoléháte jen na věci, kterými jste prošli, a které skladujete ve svém skladu, který ani neexistuje. Namísto toho přijímáte a vysíláte. Přijímáte jasnost myšlenek. Nekonečná inteligene vám posílá signály a informace. Ten impuls jít..

Esther si začala říkat: “Budu se řídit impulsy své touhy. Pokud dostanu impuls nastoupit do auta a někde jet, udělám to. Nebudu se dívat do diáře a říkat: To nebylo v plánu. To nebylo naplánované. Je pošetilé něco takového udělat.” Řiďte se impulsem, jak ho začnete přijímat, a sledujte, jak se setkáte s ostatními částmi, o kterých váš vnitřní zdroj ví, že se tam venku pohybují. Dokážete si představit svět, kde více a více lidí se řídí těmi impulsy, které přichází z té širší perspektivy, jaká úžasná setkání budete mít s ostatními, kteří dělají to samé?

Vybrali jste si velmi dobře, když jste se rozhodli přijít do tohoto času a prostoru a místa. Vybrali jste si velmi dobře, když jste se rozhodli se zaměřovat v tomto fyzickém těle.

Nic se nepokazilo… ve skutečnosti se nic lépe nevydařilo. Nemůžete být víc na své cestě. Jen si ji užijte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Soulad a načasování

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Zábava, zábava… zábava… 🙂 O B R O V S K É Ď A K U J E M Dajw A J D N E S !!! 🙂 🙂 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *