Abraham Hicks – Ideální sexuální zážitek

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mou druhou otázkou je… Právě jsem viděl váš rozhovor “tajemství za Tajemstvím”. A tazatel se vás zeptal, co máte na fyzičnu nejraději, a vy jste řekla sex. Který mám hodně rád… Můžete se zeptat mé přítelkyně, která tu sedí. Promiň zlato.

Abraham: Řeknete nám prosím, že jste na ni nemyslel.

Host: Dobře… Sexuální praktiky jako tantra a objevování souladu přes sex se neučí tolik jako meditace. Společnost často na jedince ukazuje s tím, že je závislý na sexu. Když ale sex znamená soulad neboli spojení fyzična a nefyzična, nebylo by to jako říct, že někdo je závislý na meditaci? Neměl by Abraham doporučovat sex stejně jako meditaci?

Abraham: To nejpodstatnější, co o tomto všem chceme říct, je… jako u každého tématu můžete sex praktikovat, když jste ve vortexu nebo mimo vortex. Pokud jste si připravil svou vibraci tak, že to, co máte ve vortexu, k vám proudí… jak jsme mluvili o tom spádu… pak budete mít nejen skvělé ale optimální zážitky. Stojí za to vzít každé téma, která je pro vás důležité, a pozorovat ho ze své osobní zkušenosti, když jednáte na základě souladu nebo když jednáte, když v souladu nejste.

1835868

A téma sexu, možná více než jakékoliv jiné téma, ale určitě tolik jako mnohá témata, je takové, kde se lidé snaží najít soulad nebo zaplnit nějakou prázdnotu, najít uspokojení, skrze činy, skrze interakci, namísto prvně skrze soulad. Pokud náš už chvíli posloucháte, víme, že ano, slyšel jste nás už mnohokrát říct, protože jde o důležité chápání této filozofie, že… říkáme to různě, nejprve se slaďte a pak… běžte do vortexu a pak… Teď říkáme, připravte svou emoční síť a pak…

Téměř každý by vám řekl, obzvláště ženy… že když jsou v souladu, když se cítí milovány, když cítí duševní pohodu, když cítí oceňování, tehdy mají největší chuť se angažovat v intimnější sexuální bázi. A tak si často buď sami neumožňují, nebo načasování událostí jim neumožňuje se připravit.

Nehledě na sexuální praktiky, které provozujete, to nejdůležitější je to… můžete pečovat jen o svou vibraci a nikoho jiného, ani své partnerky. Optimální sexuální zážitek je když dva lidé jsou ve vibračním souladu se svou vlastní vnitřní bytostí, když si připravili vibrační síť tak, že pak další logický krok je následující inspirace.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Rozvíjení kontrastu

couple_girl_beach_love_relationships_54412_2560x1440

Představte si, že jste tak vibračně sladěn s tím, kým jste, a vaše partnerka také tak, že oba jste jako jedna společně se pohybující se mysl. To je optimální jakýkoliv zážitek. Optimální zážitek z tancování, z konverzace, a je to optimální sexuální zážitek. A vůbec to není komplikované.

Host: To je vše. Dlouho jsem přemýšlel, jestli se na to mám zeptat. Oceňuji vaši jasnou odpověď.

Abraham: Sexualita je báječná věc. Když jste v souladu s tím, kým jste, vitalita vaší bytosti vámi proudí. Být v souladu, mít jasnou mysl, být citlivý k druhým, zaměřovat se na to, co chcete. Není nic lahodnějšího než být napojen na to, kým jste, a být inspirován zevnitř ven ke spolutvoření s někým druhým. To je to nejlepší spolutvoření.

Host: To zní skvěle.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

3 komentáře

  1. horackova.vladislava

    Obdivuhodně vyjádřeno… Stále a stále znova oceňuji, jak se Abraham k tématům vyjadřují přesně, jasně, bez zbytečné okázalosti, bez vibraci rozrušující a tím snižující patetičnosti, bez omezující prudérnosti, bez jasnost zastiňujícího nadřazování jednoho tématu nad jiné…

  2. Rádi bychom si přečetli “tajemství za Tajemstvím”……….

  3. To zní skvěle !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *