Abraham Hicks – Jak být nejvyšším přínosem pro ostatní

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: To, čemu se věnuji… a je to zábava… má co dělat s mou prací zaměřenou na dobročinnou činnost. Jsem v bodě, kdy dělám hodně neziskové práce, podporování věcí, které jsou mi blízké. Nyní se přesouvám k něčemu, co zahrnuje více finanční hojnosti. Nechci se naprosto vzdát té věci a toho, že světu přináším něco dobrého. To zábavné to vše zahrnuje… To druhé zahrnuje něco… rozhodně to přispívá něčím dobrým, ale není to nic významného.

Abraham: Takže nám říkáte: Mám spoustu myšlenek o této jedné věci a nejsem ochoten se vzdát těch myšlenek, ale chci, aby to na mě reagovalo odlišně, i když o tom v podstatě myslím stejné myšlenky. Chci, aby to bylo jiné, než jaké to bylo, i když o tom chci myslet stejně jako doposud. Takto se tam nedostanete. Ale chceme vám říct něco, co vás možná osvobodí od tohoto nesouladu myšlenek.

Protože se rodíte z této čisté pozitivní energie a znáte svou hodnotu a chcete sem přijít, promíchat to a povznášet. Když přicházíte do fyzického těla, jste kolektivní vědomí, co sem přichází, že máte… tohle si poslechněte, pomůže vám to… máte velmi osobní vztah s mnoha dalšími lidmi, protože jste tato kolektivní energie, která přichází do spousty těl. Dává to smysl? Protože jste tato kolektivní energie projevená v mnoha tělech, máte zájem o to, jak se ostatním daří. Záleží vám na tom. Přišli jste sem společně a všichni chcete radostné spolutvoření.

the_lupines_at_sunset-wallpaper-1366x768

 

To se překládá do našeho vzkazu pro vás, když říkáme: Povznášíte samotné jádro svého bytí. To znamená, že vám záleží na tom se dostat do místa, kde můžete být hodnotou pro ostatní, a oni to mají stejně k vám. Jak přicházíte do fyzických těl, je pro vás přirozené chtít povznášet. Je přirozené chtít věci zlepšit. Vzkaz, který vám opakovaně předáváme, je ten, že věci zlepšujete tím, že se znovu napojíte na stejnou energii, ne tím, že uvíznete v rozmanitosti potřeb a požadavků, které vás obklopují. Jak se setkávají skupiny lidí jako jste vy, kteří si jsou vědomi, že jsou učitelé pro jádro svého bytí… říkáte si léčitelé, učitelé a ti, co povznáší… Takto sebe označujete.

Přicházíte… neděláte to záměrně, je to takový vedlejší produkt tohoto myšlení, které jste pochytili… přicházíte do postoje služby. Chcete sloužit ostatním. Chceme, abyste pochopili, proč je v tom postoji služby nesoulad. V základu tvrzení: “Přišel jsem sloužit ostatním,” se nachází postoj: “Najdu své napojení a udělám pro tebe to, na co jsi nepřišel, jak udělat pro sebe.” Což protiřečí vašemu záměru být ti, kteří povznáší. Cítíte v tom nesoulad? Mohli bychom napsat 15 nebo 20 knih… mohli bychom to udělat dnes… o tom, co je služba, a proč obvykle nefunguje pro ty, kteří slouží, nebo ty, kteří jsou obsluhováni, protože když někomu řeknete: Udělám to pro tebe, protože vidím, že to sám nezvládneš. Řekne si: No, děkuji… i tak to vezmu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Na co se zaměřujete?

Pamatujete, jak jsme mluvili o tom, jak ptáci přilétají jako nefyzičtí poslové? Často když někdo vám blízký odejde nebo se znovu vynoří do nefyzična, a máte pocit, že je pryč, ale jeho nefyzické bytí často zapojí ptáka nebo jiného pěkného dostupného tvora, aby vám předal vzkaz. Když vidíte toho ptáka nebo jiného tvora, na moment víte, že to byl vzkaz, který přišel od vašeho blízkého zesnulého. Někdy to víte. Děje se to neustále.

hammock_maldives-wallpaper-1366x768

Rádi bychom, abyste si uvědomili, že když se trvale budete udržovat v krocích 3 a 4, kde jste ve stavu umožňování, kde oceňujete a meditujete a cítíte se dobře a cítíte uspokojení a jste převážně v souladu, a cítíte radost a bavíte se, pak budete jako tato zvířata na vaší planetě a rádiové vlny na vaší planetě. Když někdo jiný žádá, často můžete být druhým krokem v jejich rovnici.

Oni žádají, zdroj odpovídá a vy jste nápomocný člověk, který pomáhá s odpovědí. Je to ta inspirace být na správném místě ve správný čas a přijetí této věci, kterou říct této osobě v té dané chvíli. Chápete? To je nejvyšší služba, kterou můžete někomu nabídnout. Vlastně vám říkáme, že pokud nejste ve stavu přijímání, nemůžete nikomu sloužit. Když jste ve stavu přijímání, prospíváte ve všech ohledech.

Obětování a neumožňování si prospívat všemi způsoby, jakými chcete prospívat, vás nikdy nedostane do místa služby, která by měla pro někoho nějakou hodnotu. Musíte prospívat, abyste skutečně sloužili. Musíte prospívat, abyste mohli sloužit. Pokud nejste v souladu, nemáte nic, co byste druhým mohli dát. Kromě nějaké tvrdé práce, akce a obětování, což nedosáhne hodně. To pomohlo, že?

Host: Ano. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *