Abraham Hicks – Jak channelovat zdroj?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Je mi velkou ctí tady být. Moje otázka je… je to rada pro někoho, kdo je natěšený a přesvědčený o představě channelování zdroje pro více generací.

Abraham: Všichni jsou rozšířením zdrojové energie. Když jste v souladu a získáte inspiraci, tak channelujete zdroj. Musíte být ve stavu přijímání, a abyste zažila to, o čem mluvíte, ten stav musíte praktikovat. To znamená nalézat více způsobů a důvodů cítit uspokojení, a zůstat v něm déle, dokud si tak nevžijete vibraci napojení, která bude převládající vibrací ve vás. Není to obtížné. Spousta z vás to dělá, a ani si to nepřisuzujete.

Klíč je všímat si dobu napojení namísto doby nenapojení. A nazývat to doba nenapojení je příliš silné slovo, protože nikdy nejste odpojení, jen si to napojení někdy blokujete. Vyžaduje to rozhodnutí, že se budete cítit dobře nehledě na okolnosti. Ale ve skutečnosti to vyžaduje… připravte se na to, bubny prosím… ve skutečnosti to vyžaduje, aby vám už nezáleželo… Esther chce najít silnější slova, něco jako, aby vám to bylo u pr… aby vám bylo u prdele to, co si ostatní myslí. Protože to vám háže klacky pod nohy.

Když se druhé snažíte potěšit, než abyste našli soulad s tím, kým skutečně jste. Nemůžete mít obojí. Nemůžete potěšit proměnlivé masy lidí, kteří od vás požadují a potřebují odlišné věci, aby si vynahradili svůj nedostatek napojení, a být současně napojeni na svůj zdroj. Je to proces a velmi uspokojivý proces. Chceme vás pobídnout, abyste se tam nesnažili dostat příliš brzy. Protože pocit to chtít udělat a nejistota, že to dokážete, vás bude déle udržovat v té nejistotě. Nesnažte se to uskutečnit… meditujte.

stars_reflected_in_a_mountain_lake-wallpaper-1366x768

Dostaňte se do místa bez vibračního odporu. Dělejte to dostatečně často, aby se vaše vibrace zvýšila na vibraci vašeho zdroje, dokud nepřijmete ty impulsy. Než se nadějete, budete si jistí. Esther měla tu výhodu, že měla blízko sebe někoho… Jerryho… kdo měl spoustu otázek o spoustě věcech. Byla to výhoda, protože on žádal, takže nemusela být tou, která žádá a přijímá. Mohla jen meditovat a dostat se do stavu přijímání. A také mít u sebe někoho, kdo znal genialitu toho, co ona přijímá. Jerry s jistotou věděl, že tyto informace nechodily z mozku Esther, věděl, že se napojila na něco za hranicemi své osobnosti. Jerry by Esther popsal… pokud byste s ním mluvili a zeptali se: Jaká byla Esther, když začala přijímat Abrahama?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Veškerý čas existuje jen v přítomnosti

Jerry by řekl: Nejhravější osoba, jakou jsem kdy poznal. Říkal jí nejvíce oceňující osoba, kterou poznal. Nejoptimističtější osoba, kterou poznal. Nejšťastnější osoba, kterou poznal. Esther si žila šťastně a tak pro ni bylo snadné najít vibrační frekvenci, která se na nás napojila. I tak meditovala každý den devět měsíců, než se na nás napojila tak, aby si toho byla vědoma.

Nespěchejte, buďte hraví a mějte z toho dobrý pocit. Není to jen o tom, co děláte, když směřujete k tomuto jednomu cíli, který chcete dosáhnout. Je to o tom, jak reagujete na všechny aspekty života. Přistupujte k životu hravě, s lehkostí, neodsuzujte druhé. Více chvalte a méně kritizujte. Více oceňujte a méně kritizujte. Buďte optimističtější a méně pesimističtí. Více se přiklánějte směrem, ze kterého máte dobrý pocit. Ocitnete se tak ve stavu přijímání a to je vše, o co jste žádali. Stačilo?

Host: Ano, děkuji.

2017-08-14 18.53.27

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *