Abraham Hicks – Jak dochází k nejlepším výsledkům?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Zdravím. Nečekala jsem, že mě vyberete.

Abraham: Jak je to možné? Pak to musí znamenat co?

Host: Že jdu s proudem.

Abraham: Ale jak můžete něco neočekávat a ono se to stane?

Host: Asi jsem to očekávala, akorát si to v sobě neuvědomovala. Tohle je pro mě nové, Abrahame. Několik let jsem sledovala Dr. Wayne Dyera. Jste na lodi Howland Line a já jsem doktorka čínské medicíny na palubě. Právě jsem vystudovala a dělám to, co miluji. a vím, že tohle mám dělat, a mám vášeň, touhu a lásku pro to, co dělám. Reakce pacientů z mého léčení na palubě jen této lodi… tohle je moje 9. plavba… byly neuvěřitelně ohromující. Potvrzuje mi to, že mám dělat to, co dělám.

Abraham: Také jste si vybrala velmi dobré prostředí, kde svou službu nabízet, protože lidé jsou v souladu a pohodě. Jinými slovy, něco na novém prostředí ve vás automaticky sníží odpor a tak vaše touha zůstává silná. Necháme vás mluvit, ale chceme nejprve říct tohle. Stejně tak, jak jsme vás našli tady… spousta lidí by ráda seděla tady na pódiu a vy jste řekla: Neočekávala jsem to. Přesto vaše touha byla dostatečně silná, že i když vaše očekávání nebylo na místě, vaše touha byla dostatečně silná, že jste se nám dost jasně rozsvítila.

a_wooden_house_forest-wallpaper-1366x768

 

Nevybíráme si vás podle vašeho vzhledu. Vybíráme vás podle vaší energie, která vás obklopuje. Když máte silnou touhu, i když máte trochu odporu, věci se i tak dají do pohybu, a přesně to se děje s vašimi pacienty. Mají silnou touhu… jejich nemoc nebo nerovnováha zesílila jejich touhu.

Pak v prostředí, kde je méně odporu, a s vírou, kterou jste jim pomohla objevit svými slovy a metodami… tohle je třeba pro vše, aby se stalo. Touha a zjemnění odporu je to, co vždy přináší výsledky. To je medicína.

Host: Amen.

Abraham: Už nějakou dobu říkáme lidem… zejména léčitelům… že když začnete hledat vibrační příčinu namísto léku, tak jste na správné cestě. Společně s tím, co lidem pomáháte objevit v této vibrační rovnováze, co jim předáváte, co mohou nadále používat, jak budou mimo loď a mimo vaši pomoc?

Host: Předávám jim pocit, vědění, že mají schopnost ve svém těle cokoliv vyléčit. Předávám jim vědění, že když se odevzdáme svému tělu a tomu, jak se cítíme v klidném stavu, kdy jim vnáším jehle do těla… nebo skrze meditaci, tak máme schopnost cokoliv vyléčit.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč se někomu daří zdánlivě snadněji a rychleji manifestovat?

Abraham: A co jim říkáte o jejich nerovnováze nebo nemoci? Pobízíte je, aby vyléčili nemoc, nebo aby na ni zapomněli?

Host: No… Asi bych měla říct, aby na ni zapomněli, protože to je to, co musíte udělat…

Abraham: A to dělá rozptýlení těmi jehlami. Nemusí jít domů a píchat si jehle… to ani nedoporučujeme. Ale povězte jim magii toho, co se odehrálo. Poukažte na to, že jsou energetické bytosti, a že jste intuitivně zjistila energetické body.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *