Abraham Hicks – Jak dosáhnout finanční pohody?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mám otázku týkající se financí.

Abraham: To je to jediné, o čem dnes mluvit nebudeme. Tohle téma zajímá jen málo lidí.

Host: Loni jsem prošel procesem, kdy jsem shodil dost váhy. Zhubnul jsem 16 kg a s lehkostí. Rád bych tu lehkost našel z hlediska svých financí. Chci mít ten přirozený proud, abych dokázal té vibrační realizace…

Abraham: Na chvíli se zastavte. Oceňujeme vaše slova. Víme, že je vždy užitečné položit otázku tak, aby ji všichni pochopili. Chceme ale, abyste se zamyslel, jakou vibraci jste vesmíru svými slovy právě nabídnul. Co jste ve skutečnosti řekl? “To je snadné, ale tohle není. Chci, aby tohle, co není snadné, bylo snadné. Existují snadné věci. Tahle mezi ně nepatří. Tohle není snadné ale obtížné. Je to tak obtížné, že to mohu srovnat se vším ve svém životě. A téměř vše ostatní je snažší než tohle, co snadné není. A rád bych vám Abrahame vysvětlil, že podle mě zastupuji velkou část populace, protože to není snadné skoro pro nikoho.”

money

My říkáme: Praktikujete vibraci tím, že čelíte realitě. Chceme, abyste to dělat přestal. Víme, že vaše vnímání je velmi dobré. A není nic, kvůli čemu čelíte realitě víc… Jsou dvě věci. Jedna z nich je pohyb ve vašem těle, protože ho berete všude, kam jdete. A peníze vás také z velké části ovlivňují, protože jsou spjaté se spoustou věcí, které děláte. Ale uvědomujete si, jak… mluvíme i ke spoustě ostatním. Uvědomujete si, jak váš názor o penězích… Názor je přesvědčení a přesvědčení je opakovaná myšlenka. Je to praktikovaná vibrace, kterou nemusíte praktikovat.

“Musím čelit realitě. Ano, je to realita, kterou nechci žít a udržovat. Rád bych ji nechal za sebou, ale podle mě je důležité jí čelit.” My bychom o realitě, kterou nechceme žít, vůbec nemluvili. Když mluvíte o realitě, kterou nechcete udržovat, vysíláte její vibraci, je to váš bod přitažlivosti, a zákon přitažlivosti vám dodá víc věcí, které nechcete. Žádáte o to a tak dostáváte víc. Můžete to změnit, ale zatím žádáte o tohle. Je to horké křeslo, viďte?

Všichni si váží vašeho srozumitelného vysvětlení. Váží si toho, že jste předmětem pozornosti. Chtěl byste ale praktikovat jinou vibraci?

Host: Ano.

1365052-dollar-sign

Abraham: Myslíte si, že musíte praktikovat vibraci o tom, co chcete? Ptáme se vás všech. Abyste získali to, co chcete, musíte praktikovat vibraci té věci? Ne. Stačí přestat praktikovat vibraci, která tomu brání. Mluvili jsme o prosévání kontrastu. Máte vortex plný hojnosti. První krok máte za sebou. Nemusíte už žádat. O druhý krok je postaráno. Všechny okolnosti pro větší hojnost, než kterou byste dokázali v tomto životě vydat, byly pro vás připraveny. První dva kroky jsou hotové.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proud hojnosti

Co je třetím krokem? Myslete na cokoliv, co tomu nebrání. “Budu myslet na peníze…” *skříp*. Můžete na peníze myslet. Je spousta lidí, kteří myslí na peníze a přijímá jich spoustu. Vy si myslíte, že přijímají spoustu peněz, protože mají spoustu peněz. To není ten důvod. Jak už k vám proudí, je snažší ten proud udržet. Ale… Chcete se zaměřovat na vibrační realitu. Každé téma obsahuje dva konce. To chápete? Na jednom konci je to chtěné a na druhém je toho nedostatek.

1835026

A tak když mluvíte o penězích, aktivujete svou původní vibraci. Pokud vážně dobře neumíte mluvit obecně, abyste tu vibraci mohl posunout nahoru. My si myslíme, že by vám velmi prospělo, abyste se zaměřoval na jinou měnu, která je pro vás snadno dostupná. Měna, kterou zpeněžujete každý den. A tou je vibrační měna. Protože na křídlech této vibrační měny k vám přijdou peníze, které chcete. Jen musíte přestat s tím, co o penězích říkáte.

Přerušili jsme vás hned na začátku konverzace. Bylo by pozoruhodné, kdybyste najednou dokázal nabízet přemíru slov, které jsou v souladu s příjmem peněz. Nepostavíme vás do takové nemožné pozice. Vibraci z ničeho nic změnit nelze. Nemůžete najednou myslet odlišně než doposud. Ale můžete se zaměřovat na spoustu věcí, které vás dostanou do stavu umožňování. Slyšeli jste to?

Vědomí toho, co nechce… vy to děláte taky… způsobilo, že si do vortexu vložil velkou finanční hojnost. Nemá k ní ale přístup, protože když myslí na peníze, začne vysílat vibraci, která brání příjmu té hojnosti. Je to matoucí, viďte? “Tak moc to chci. Proč to nepřichází?” To je proč.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

3 komentáře

  1. Veronika Kubík

    Pokud to tedy správně chápu, je třeba odstranit negativní přesvědčení o penězích a pak už jen BÝT přijímat příležitosti? 🙂

    • Václav Volek

      Přesně tak. Stačí se jen o penězích cítit dobře, užít si ten příjemný pocit o penězích. A pak peníze a ideální příležitosti lehce sami přijdou. Jediná věc, která nám brání se naladit na tyto příjemné pocity, jsou právě negativní přesvědčení. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *