Jak dosáhnout pocitu úlevy ohledně peněz?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Udělejme zaměřovací kolo se záměrem  se dostat do vortexu ohledně tématu peněz. Povězte nám tvrzení vycházející  z vaší zkušenosti, které souvisí s vaší nespokojeností… jinými slovy, tohle zaměřovací  kolo děláme, protože uznáváte, že máte nějaké navyklé vzorce myšlení ohledně tématu peněz, které vám brání  se dostat do vortexu kolem tématu peněz. Chtěli byste spoustu peněz,  které k vám zatím neproudí, a vidíte, že to je důvod, proč. Účelem tohoto je, že si řeknete:  Mám chronické, navyklé vzorce myšlení v souvislosti s nedostatkem peněz,  které mi brání v tom, být ve vortexu. Ano?

Host: Ano.

Abraham: Jasně vyjádřeno. Uprostřed vortexu… uprostřed tohoto  zaměřovacího kola, kam se chceme dostat, je: “Chci; mám rád; miluji; budu; jsem.” Mám rád uvolňování odporu. Rád uvolňuji odpor. Ale stále myslíme na odpor,  takže ho vlastně neuvolňujeme.

Host: Co slovo umožňování? Prostě umožňuji.

Abraham: Umožňování je skvělé slovo. “Miluji umožňování věcí,  po kterých toužím.” Dost dobré? Ne dostatečně  zaměřené na téma?

“Miluji, když umožňuji svou  finanční prosperitu.” “Miluji, když umožňuji… miluji pocit  umožňování finanční prosperity.” Miluji pocit umožňování finanční prosperity. Miluji pocit souladu… ten máte rádi.

Host: Ano.

Abraham: Miluji, když jsem ve vortexu,  a vím, jak se tam dostat. “Miluji, když  jsem ve vortexu a myslím  na peníze…” to vás z něj hned vyplivne ven.

Miluji pocit umožňování finančního  blahobytu… to je to, co chcete. Můžete něco najít? Ještě ne. Myslíme mimo zaměřovací kolo? Vím, že je to otázka  pečování o svou vibraci. Vím, že podle toho, jak se cítím,  poznám, jak se mi daří. Vím, že jsem dobrý v zaměřování  na nějaká témata. Ano. Vím, že ohledně téma peněz jsem se  nějakou dobu zaměřoval negativně. Vím, že své myšlenky  dokážu změnit o čemkoliv. Vím, že při změně svých myšlenek  dokážu dosáhnout více peněz. Tohle zaměřovací kolo není  o získání více peněz

Tohle kolo je o užívání si pocitu  nabízení nulového odporu ohledně peněz. Tohle je velká věc. V tuto chvíli peníze nezískáte,  ale můžete získat pocit, o který ve středu toho  zaměřovacího kola usilujete. Sahám po pocitu úlevy, který mi  dodá uvolnění odporu kolem peněz. Miluji, když cítím klid ohledně peněz.  Miluji, když v tom cítím jistotu. Miluji ten pocit o čemkoliv. Začínám chápat, že je to o práci  s mou myslí, ne o ovlivnění výsledků. Věřím, že svou mysl dokážu pozměnit…  dělám to u spousty věcí… dokážu to i u tématu peněz.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak získat spoustu peněz?

Očekávám dobré výsledky, jelikož stabilně udržuji svou  mysl v lépe pociťujícím stavu. Jsem v něm nyní. Udržuji svou  mysl v lépe pociťujícím stavu. Našel jsem úlevu, jakou hledám  v souvislosti s tím, jak se cítím.. Pokud v tomto stabilně vydržím, není  možné, aby se vše v mém životě nezlepšilo. Jelikož tohle zaměřovací kolo je zaměřeno  specificky na egoistickou žádost, báječnou a krásnou egoisticikou  žádost o více peněz, tak tohle zaměřovací kolo mi  v tom dobře prospělo. Dosáhnul jsem toho, co jsem si  napsal na začátek tohoto kola: Cítím nyní lehkost ohledně téma souladu. Dosáhnul jsem lehkosti,  které jsem chtěl dosáhnout.

Dokázal jsem to. Dosáhnul jsem  lehkosti, kterou jsem chtěl. Chceme, abyste si uvědomil,  že vám chceme pomoct v souladu, abyste se dostal do vortexu…  nechceme vám pomoct v tom, získat peníze, ale v tom, abyste se dostal do vortexu,  protože víme, že pravidelné vstupování a zůstávání ve vortexu vám musí  dodat prostředky k penězům, protože jak se dostanete do vortexu, kde jsou  spolupracující složky všeho, o co jste požádal, budete vše vidět jasně… budou vám chodit nápady,  budete na správném místě ve správný čas, narazíte na někoho, vyvine se to  pro vás nejsmysluplnějším způsobem.

Je mnohem lepší, abyste uznal,  že jste si do vortexu dával různé věci, a uznal, že jste ve vortexu vždy nebyl,  a poznal, že emoce, jaké cítíte, vám ukazují, jak jste na tom… a pak udělal nějaká  zaměřovací kola a soustavná oceňování, dokud se záměrně nedostanete  do rozsahu zaměřovacího kola, a pak cítil oživenou jasnost,  kterou s tím najdete, a pak viděl, jak se vám začnou  dít různé synchronicity, a cítil, tak jako když máte dlaně  v hlíně, jak tvarujete tuto zkušenost.

Přátelé, myslíte si, že byste chtěli, aby vám  z ničeho nic spadl z nebe velký balík peněz, ale my slibujeme, že i když  si myslíte, že to chcete, je pro vás mnohem více vzrušující  si to vytvarovat kousek po kousku, a pak se s těmi kousky  dostávat do souladu, a posléze pozorovat pohodlné,  lehké a přirozené tvarování  prosperity, kterou chcete, a kterou  si zasloužíte, a která tam pro vás je.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Magický zákon & Rada na vyřešení finančních potíží

Přepis (video na konci): Host: Nedávno jsem začala číst Abrahamovo učení. Máme spoustu problémů kolem …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *