Abraham Hicks – Jak dosáhnout své vysněné váhy a těla?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Souvisí to s tím, co říkala ona. Pokud chcete být štíhlá a ptáte se “Proč” a zaměřujete se na štíhlost, ale pak se podíváte do zrcadla a…

Abraham: Chcete tedy více času věnovat zaměřování se na vizi než do zrcadla fyzické reality. Lidé říkají: Abrahame, musím čelit realitě! Tím myslí: “Musím vytáhnout hlavu z písku a uznat, co je.” My na to: Pokud budete stále uznávat, co je, nic se nemůže změnit, než jaké to je. Říkáme: Uznejte, co je, abyste zjistili, co chcete, nechte kontrast toho, co je, vám pomoct zjistit, co chcete, a pak svou pozornost nasměrujte na to, co chcete. Pokud se vám nelíbí, co vidíte v zrcadle, nedívejte se do zrcadla. Neděláme si srandu.

Dívejte se do zrcadla jen od hlavy nahoru nebo od chodidel dolů.

Host: Skvělý nápad.

Abraham: Povíme vám něco o vašich fyzických tělech. Souvisí to s vaším tématem fyzického vzhledu a fyzického zdraví. Málo z vás jste se ve svém dětství naučili své tělo oceňovat. Protože jste byli ihned zaškatulkováni. Říkali vám: Nemá dost vlasů. Nemá dost zubů. Příliš velká, příliš malá. Ihned vás začali srovnávat s ostatními, jakoby jeden standard byl lepší než jiný, když nikdo stejný jako vy neexistuje. Jako malé dívky si říkáte: Nelíbí se mi můj vzhled. Kéž bych měla tvoje… tvoje nohy. Tvůj pas. Tvou pěknou pokožku.

Ale jak říkáte: “Kéž bych měla tvoje…”, ve skutečnosti říkáte: “Nelíbí se mi moje.” Mladí muži chtějí být silnější, rychlejší nebo větší… Jak se srovnáváte, vytváříte si vzorce nedostatku z toho, jaký máte ze sebe pocit. Pokud byste se dokázala začít dívat s oceněním ke svému skvělému fyzickému tělu, byla byste ohromena, jak moc byste se ve všech ohledech posunula dopředu. Když jíte jídlo, oceňte svou schopnost žvýkat. Oceňte trávicí systém. Oceňte metabolismus. Není metabolismus úžasný systém?

Že jste schopni jíst různé věci a vaše tělo je dokáže vstřebat a využít, co potřebuje, a přeměnit je do buněk masa, krve a kostí, a efektivně vyloučit to, co není potřebné nebo chtěné? Nejste ohromeni z úžasného fyzického těla, ve kterém proudí vaše nefyzická energie? Jak si začnete všímat zručnosti svých prstů… není skvělé, že jste schopní brát do rukou malé nebo velké věci? Nejste ohromeni z toho, jak jste schopni se zaměřovat a vidět? Můžete něco vidět zblízka nebo něco daleko.

blossom_tree_branch-wallpaper-1366x768

 

Nejste udiveni ze svých uší? Že máte nějaký mechanismus, kdo ví, jak byl vytvořen… který je schopný překládat vibrace do formy komunikace, abychom se mohli v jakýkoliv moment dohodnout? Nejste ohromeni z těchto úžasných fyzických ústrojí? Když začnete směřovat svou energii úžasu a ocenění k tomuto fyzickému tělu, začnete se ladit s energií svého vnitřního bytí, a vaše fyzické tělo se dostane do souladu se vším, co je, a pak nemůžete být nic jiného než vitální, naživu, zdraví a šťastní v těchto tělech.

Z toho souladu vás dostává jen pozornost na nedostatek. A srovnávání může být tak prospěšné nebo škodlivé, jak ho uděláte. My vnímáme srovnávání nebo kontrast jako prospěšnou část všeho, co je. Protože kdybyste nebyli schopni zjistit, co nechcete, nevěděli byste, co chcete. Ale většina lidí ze srovnávání dělá věc nedostatku a obviňují, srovnávají, odůvodňují… Chápete? Povězte nám, co se týče vašeho fyzického těla, zažíváte něco, co nechcete… co na základě toho chcete? Po čem toužíte? Vyjádřete to jednoduše: “Chci…”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vysněné tělo

Host: Chci být štíhlá.

Abraham: Dobře. Všichni jsme slyšeli vaše slova. Teď s tím sladíme vaši vibraci. Proč chcete být štíhlá?

Host: Chci se cítit pružná, vypadat dobře v oblečení…

Abraham: Jen abychom to trochu prozkoumali… Slova říkají: “Chci se cítit pružná,” ale vibrace říká: “Nerada se cítím nemotorná.” Slova říkají: “Chci vypadat dobře v oblečení,” ale vibrace říká: “Nerada nevypadám dobře v oblečení.” Přeměňte jedno nebo obě ta tvrzení hlouběji. Proč se chcete cítit pružná v životě?

Host: Abych se mohla ladně pohybovat, lézt na hory…

Abraham: A co vám tohle dává? O čem je ta ladnost, svižnost nebo vitalita? Co to pro vás znamená?

Host: Být flexibilnější, užívat si dělání spousty věcí…

Abraham: Proč chcete flexibilitu?

Host: Abych se mohla pohybovat.

Abraham: Svobodně se pohybovat?

Host: Ano.

Abraham: Cítíte posun energie? Cítíte, že nyní začíná říkat slova, které jsou v souladu s vibrací? Proč se chcete cítit pohodlně ve svém oblečení?

Host: Protože ráda vypadám dobře.

Abraham: Proč chcete vypadat dobře? Proč ráda vypadáte dobře?

Host: Cítím se tak lépe.

Abraham: Proč se tak cítíte lépe?

Host: Dělá mě to šťastnou.

Abraham: Proč chcete být šťastná?

Host: Protože chci být vážně šťastná.

Abraham: Něco jsme v tom slyšeli… co vy? “Chci být vážně šťastná,” ale vibrace říkala: “Nemůžu vystát nebýt tím, čím přirozeně jsem.” Promluvme si o štěstí. Proč chcete být šťastná? Jaké věci vás dělají šťastnou? Říkáte, že když vážíte víc, než chcete, tak nezažíváte nikdy šťastný moment? Říkáte, že vaše tělesná váha vám brání ve štěstí? Nebrání, že ne?

Host: Ne.

beautiful_sunny_road-wallpaper-1366x768

Abraham: Jak začnete zdůrazňovat, že chcete být šťastná, na základě zákona přitažlivosti vám začnou přicházet šťastné zkušenosti. Ať už s tímto souvisí, nebo ne. Co se týče tématu tělesné váhy, jako první bychom řekli, ať se nevážíte. Protože váha vám ukazuje, co je, a to, co je, vás udržuje ve vibraci, kde nechcete být, a když jste v takové vibraci, udržuje vás to v té váze napořád. Řekli bychom, aby obraz toho, co chcete, byl vaším převládajícím obrazem.

Pokud jste někdy vážila méně, dívejte se na ty fotky. Představujte si… najděte si oblečení, které se vám líbí, a představujte si, že je máte na sobě. Nechte tohle být převládajícím obrazem sama o sobě. To může znamenat, že mezitím se přestanete vážit, může to znamenat, že se nebudete dívat do zrcadla, dokud neucítíte, že to, jaký máte ze sebe pocit, se změní. Chceme zde poukázat na jeden problém. “Chci dobře vypadat v oblečení,” tohle chceme prozkoumat. Proč? Proč nechcete nevypadat dobře v oblečení?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Rozhodněte se cítit se dobře

Host: Proč nechci nevypadat dobře v oblečení?

Abraham: Cítíme, že nejste schopná jít tudy, tak půjdeme tudy…

Host: Protože… vypadají zavalitě.

Abraham: Podle kterých standardů?

Host: Mých.

Abraham: Takže jste přesvědčená, že neberete ohled na to, jaký na tohle mají názor druzí?

Host: Nejspíše ano.

Abraham: Narážíme na to, že… je v tomto někde nějaká touha po přijetí?

Host: Ano.

Abraham: Proč je přijetí druhých pro vás důležité?

Host: Těší mě.

Abraham: Proč si myslíte, že vás těší přijetí druhých? Jak vás oceňují, směřují k vám trochu pozitivní energie. Když hledáte přijetí a najdete ho, je to zdroj napojení s vnitřním bytím, že?

Host: Ano.

Abraham: Myslíme si, že než abyste hledala přijetí druhých, hledáte napojení na své vnitřní bytí. Promluvme si o tom. Proč byste chtěla napojení na své vnitřní bytí?

Host: Protože to by mi přineslo radost.

Abraham: Vskutku. Vaše vnitřní bytí vás už přijímá.

Host: Jak skutečně poznáte, kdy jste skutečně napojení, a kdy ne?

Abraham: Ucítíte to.

Host: Ale někdy nevím, kdy to cítím.

Abraham: Tak si s tím hrajte. Přehánějte s oceňováním a pak přehánějte s obviňováním. Jinými slovy… Jerry má dobrou analogii. Před mnoha lety sledoval, jak do přístavu připlouvá velká loď. Bylo tam velké lano na přivázání lodi k doku. Příliš velké a těžké lano, aby se s ním dalo hodit přes vodu k lodi. Namísto se hodila malá koule provazu, který byl přivázaný k trochu většímu lanu, a to k trochu většímu lanu a to k trochu většímu, což umožnilo přes vodu přetáhnout to velké lano. Takto vaše myšlenky do sebe zapadají.

sky_full_of_stars-wallpaper-1366x768

Máte tendenci táhnout trochu za jeden konec a pak trochu za druhý, takže to nemá žádnou hybnou sílu. Nenastartujete žádnou vášeň. Ale pokud byste chvíli tahala za jeden konec a mluvila o tom, co chcete, a proč to chcete, pak začnete cítit vášeň. Odtud vášeň pochází. Vášeň pochází z čistého směřování energie. Posedlost je obvykle negativně zaměřená vášeň, nebo je opakem toho chtěného. Není to tak v každém případě, ale obvykle když říkáte, že jste něčím posedlí, pochází to z nedostatku, ale když pro něco cítíte vášeň, pochází to z pozitivního místa.

Je to ale o tom stejném… je to o tom se na něco zaměřit, najít si něco jako svůj bod pozornosti a dostatečně dlouho se na to zaměřovat. To někdy přináší roztroušenost. Pokud se zaměřujete na příliš mnoho věcí, zejména pokud jsou na opačných koncích spektra… “Chci tohle a nechci tamto. Chci toto a nechci tohle,” tak svou energii rozptýlíte. A když vaše touha je k tomu velmi silná, vaše frustrace bude neustále větší a větší. Ale pokud ucítíte, že jste mimo rovnováhu, a řeknete si, že se chcete zklidnit a vyrovnat, a pak toho klidu dosáhnete, můžete pak znovu zjistit, co chcete. Neustále se to vyvíjí způsobem, který je velmi příjemný. Chytáte se?

Host: Ano.

Abraham: Jste s tím spokojená?

Host: Ano.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *