Jak důvěřovat zákonu přitažlivosti?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Děkuji. Chtěl bych vyjádřit vděčnost za svou sestru, která mi představila vaši práci. Všichni se dobře bavíme, že? Ano. Chci vědět, jestli mohu něco udělat, abych si zvýšil svou důvěru v zákon přitažlivosti.

Abraham: Jen musíte dělat něco z toho, o čem dnes mluvíme, a zjistit, jak to půjde. To je vše. Není nic, co zvyšuje důvěru více, než vědět, že něco chcete, vědět, že jste se s tím sladil, a pak se tomu neplést do cesty a ono to přijde. Jen si musíte ukázat, že jste schopný v tom procesu. Převážně se musíte uvolnit. Proto jsme vám stáli na prstech… snažili jsme se vás rozptýlit od toho, na co jste myslel, co vám bránilo být tady s námi tady a teď.

Host: Děkuji. Všimnul jsem si, že do té míry, co jsem zvýšil svou důvěru, úspěch v podnikání a dalších oblastech se také zvýšil.

Abraham: Zde je něco, co vám vážně chceme předat.

Víte, proč je důvěra pro vás tak trochu obtížná? Protože jste trávil čas s lidmi, kteří vás žádali, abyste jim věřil, a oni nebyli důvěryhodní. Takže si slovo důvěra spojujete s pokrytectvím. Jako byste předstíral něco, co není. Jako si vymýšlet něco, co není reálné, Důvěra, o které mluvíme… položíme vám nějaké otázky. Použijeme slovo důvěra, pokud pro vás není příliš silné…

Důvěřujete, že si alespoň myslíme, že víme, o čem mluvíme?

Host: Rozhodně.

Abraham: Důvěřujete, že jste více než tohle fyzické tělo? Že jste z něčeho přišel, A že ta vaše část si je vás stále vědoma? To je dobré. Důvěřujete tomu… nedoufáte jen v to. Důvěřujete tomu. Vaše nedůvěra… ještě moc nedůvěřujete své schopnosti se napojit.

Důvěřujete, že to existuje, a že ostatní jsou toho možná schopni, jen si nejste jistý, jestli i vy. To je naše oblíbená část, protože když něco chcete… a vy chcete, a uvolníte se, protože nám důvěřujete, když říkáme, že to pomáhá, a každý den na 15-20 minut ztišíte svou mysl a dostanete se do toho stavu, kdy nepoznáváte svůj nos od palce na noze, a pak jak se z toho meditačního stavu vracíte zpět do svého dne, protože máte věci, které potřebujete dělat, přijde vám lehký impuls, který nepovažujete za moc důležitý. Ale je velmi zajímavý.

Tak na něj zareagujete a budete se jím řídit a máte z toho přínos, a pak povíte: “Tak o tom to bylo!” Poté už nedůvěřujete něčemu neviditelnému, pamatujete si, kdy to bylo neviditelné, a pamatujete si, kdy jste to viděl, takže nyní to není o důvěře, protože to vidíte, ale je to o rozpomenutí si na pocit předtím, což dělá snazší, abyste důvěřoval. Moc chceme, abyste se do toho stavu všichni dostali.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak být nejvyšším přínosem pro ostatní

Víte proč? Protože mnohem více toho, co chcete, je stále na cestě, a vy to nevidíte. Vidíte jen malinkatou část svého života. Vidíte jen malou, bezvýznamnou část svého života. Většina z něj je stále na cestě. Pokud se dostanete do stavu, kdy důvěřujete, že to je pravda, dostanete se do toho dychtivého očekávání, jak vás vesmír překvapí, protože jak budete připraveni, ono to přijde. Pomohlo to?

Host: Velmi.

Abraham: Takže?

Host: Být tady je podle mě důkaz mé důvěry.

Abraham: Také si to myslíme.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak přistupovat ke kontrastu?

Jaký má kontrast výhodu? Co nám přináší? A jak je nejlepší na něj reagovat? To se dozvíte v tomto článku a videu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *