Jak funguje zákon umožňování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Chceme s vámi mluvit o zákonu umožňování.  Začali jsme mu říkat umění umožňování, protože jediný zákon, který stojí za to  zmínit… nepočítáme gravitaci… je zákon přitažlivosti, ale umění umožňování  je to, o čem mluvíme. Je o řízení své vibrace, o tom, že vám  dostatečně záleží na tom, jak se cítíte, že se naladíte na frekvenci toho,  kým skutečně jste. To je nejdůležitější věc. Víte, že jste rozšířením  energie Zdroje, že?

Ale nejste jen rozšířením  energie Zdroje v tom smyslu, že jste byli Zdroj a tady  jste jeho rozšířením. Jste rozšířením energie  Zdroje ve větším smyslu. V tom smyslu, že jste představiteli energie  Zdroje, jste přední linie energie Zdroje. Jste průkopníci energie Zdroje. Jste fyzickou manifestací  energie Zdroje. Tady jste v těchto báječných tělech,  těchto rozšířeních energie Zdroje, a jako tohle rozšíření energie  Zdroje proséváte, třídíte, hodnotíte a především… tohle je nejdůležitější… dospíváte k závěrům, ke svým preferencím.

Rozhodujete se, vyvíjíte se, expandujete. Nemůžete s tím přestat. Nemůžete přestat přicházet na to,  co bylo lepší než to, co už je. Protože to, co je,  musí nadále expandovat, aby to mohlo nadále být…  nic nestojí na místě. Vše, veškeré druhy, veškeré  myšlenky… vše expanduje. Jste tady jako tvůrci v přední linii, jako obrovští katalyzátoři k expanzi, proséváte a třídíte a neustále  vysíláte vibrační rakety… slyšeli jste nás říkat, že když  víte, co nechcete,  tak na mnoha vibračních úrovních  svého bytí víte, co chcete.

I vědomě si můžete říct:  “Vím, že to nechci. Chci toto.” Je to ale hlubší a sofistikovanější. Je to konstantnější… v každé  chvíli vaší percepční zkušenosti vysíláte tyto rakety, což znamená,  že vaše větší část se neustále rozvíjí. Tohle většina našich fyzických  přátel nechápe, ale je to zásadní pro vaše chápání,  pokud máte pochopit své emoce, nebo proč jste tady,  nebo jak být šťastní. S každou expandující raketou  nebo energií nebo vibrací, která se z vás vysílá, a to neustále, tak vaše větší část postupně… a používáme  to slovo, jen protože rakety vypouštíte postupně, ale tato vaše větší část postupně  expanduje a roste.

Takže… to znamená, že je dobré  zvážit, vibračně řečeno, že se vzdálíte od toho, kým jste. Protože kdykoliv víte,  co nechcete, tak expandujete. Otázkou je, jestli jdete s expanzí,  nebo se zaměřujete na to, co expanzi vyvolalo? Když víte, co nechcete, expandujete, a pokud víte, co nechcete, expandujete více…  a pokud mluvíte o tom, co nechcete, expandujete více, a pokud začnete psát o tom blog,  expandujete víc, a povídat si o tom na fóru, expandujete více… otázkou je,  jestli jdete spolu s expanzí, nebo jen expanzi vyvoláváte? To, jak se cítíte, vám ukazuje,  jestli jdete s expanzí, nebo jestli za ní zaostáváte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Stav planety Země

Pokud za ní zaostáváte,  necítíte se tak dobře. Pokud vás život přiměje  k expanzi, a nejste si vědomi expanzi a nedržíte krok s expanzí,  tak mezera se může tak zvětšit, že můžete začít zažívat nepohodlí,  které je víc než negativní emoce, kterou… máme vás moc rádi… negativní emoce, kterou… máme vás velmi rádi… negativní emoce, kterou jste  začali přijímat jako součást život. Jinými slovy vám přijde normální  si stěžovat, cítit rozhořčení, cítit se v rozpacích, nebo ustrašeně… víte to, protože o tom stejném mluvíte  s ostatními, a oni říkají, že se cítí stejně.

Uznáváte své negativní emoce,  protože to všichni dělají, a protože to všichni dělají,  nepřijde vám to tak divné, ale mělo by vám to přijít divné, protože se  máte cítit dobře, a když se necítíte, něco je mimo. Když mluvíme o umění umožňování, nemyslíme tím jen, že umožňujete,  aby vám přišlo nové auto, dům, partner(ka) nebo zlepšení zdraví. Mluvíme o tom, ale nejen o tom…  když mluvíme o umění umožňování, ve skutečnosti tím myslíme,  že umožňujete svůj soulad, své napojení, své zapojení,  svou vibrační stejnost se svým vnitřním bytím,  které přijímá expanzi a nikdy se nedrží zpátky. Vaše vnitřní bytí, váš vnitřní Zdroj, tato vaše nefyzická část, která existuje na této vibrační  frekvenci znalosti a chápání a bytí.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *