aladdin magic lamp on black with smoke

Abraham Hicks – Jak jsem si zhmotnila 30 000 dolarů

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Děkuji, Abrahame. Vaše nahrávky poslouchám už čtyři roky. Tohle je můj první workshop. Chtěla jsem říct, že jsem v posledních 10 letech viděla jeden pořad Charlieho Rose. Byl to ten s rybami. Přišla jsem zde se seznamem otázek. Měla jsem ty otázky dva roky a jsou teď pryč.

Abraham: Ale bude jich víc.

Host: Chtěla bych se podělit o jednu neuvěřitelnou věc, která se stala. Když jsem poprvé slyšela materiál od Abrahama, cítila jsem, že je to pravda, na kterou jsem čekala. Potřebovala jsem 30 000 dolarů. Řekla jsem vesmíru, že chci 30 000 dolarů. Pověděla jsem: Chci, aby to přišlo tak, aby to nikomu neublížilo. Nechci, aby někdo umřel. A řekla jsem…

Abraham: To vás časem přejde…

Host: To byl můj požadavek. Nemyslím si, že je to špatné nebo dobré. Byl to můj požadavek. A řekla jsem: Chci, aby to přišlo způsobem, který mě rozesměje, a chci, aby to přišlo směšným způsobem, že vždy budu vědět, že zákon přitažlivosti je mocný a funguje.

Abraham: Takže jste nejen chtěla uspokojit touhu po 30 000 dolarech, ale také touhu po tom zjistit, že zákon přitažlivosti funguje, a že máte moc na to ho používat.

money-photos_090607471_192

Host: Jasně jsem cítila, že bude fungovat. Začala jsem dělat, co jste řekli, a brzy jsem cítila, jako bych se přesunula do reality, kde získám 30 000 dolarů. Byla jsem tak natěšená, šla jsem po ulici a pomyslela si: Třeba projede obrněné auto, ze kterého vypadne 30 000 dolarů. Pak jsem si říkala: Možná je někde diamantový prsten. Došlo to tak daleko, že jsem nepochybovala, že získám 30 000 dolarů.

Abraham: A posilovala jste své očekávání. Postupně jste se dostávala do uvěřitelnějšího očekávání. Byla to velká zábava.

Host: A pak… chci ještě něco říct… už vím. Jednoho dne jsem šla nakupovat a kupovala si různé šaty a najednou jsem si pomyslela: Vždyť nemáš žádné peníze. Pak jsem si řekla: To je jedno, protože získám 30 000 dolarů. A zbytek příběhu znáte.

Moje drahá kamarádka, kterou mám moc ráda, mi řekla, že přijede a setká se se mnou. Neviděla jsem ji asi 10 let. Byla jsem šťastná, že ji uvidím. Co vím, tak nebyla bohatá. Známe se už dlouho… a jak přijela, řekla mi: Právě jsem vyhrála v loterii. A já řekla: Mohu si vzít 30 000 dolarů? A ona: Ano. Takto jsem získala svých 30 000 dolarů.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Chci být nechutně bohatý (jak se připravit na proud peněz)

bigstock-Lottery-Jackpot-80879255.fw_

Zde je jedna věc. Poté jsme šly na snídani a já jí řekla: Právě jsi vyhrála loterii! Smály jsme se tak moc, že jsme se popadaly za břicho. To bylo mou podmínkou – muselo mě to rozesmát. Smála jsem se a říkala: Tohle je má podmínka.

Abraham: Nyní chápete, že můžete doširoka otevřít vortex. Jste nyní na místě, kdy se už nesnažíte prokázat, že to funguje, že vám stačí vesmíru říct: Chtěla bych tohle, prosím. Přines mi to kdykoliv a jakkoliv, co bude pro mě příjemné. Když se spousta věcí, které chcete, spojí, cítíte impuls, od kterého vás neudrží ani divoké koně. Mezitím se musíte vibračně udržet šťastná, abyste měla dobrý přístup, abyste mohla do hromady přidávat. Jste tady, tato sběratelka dat, máte ráda tohle a toto, a tamto ráda nemáte, díky čemuž poznáte, že máte ráda tohle, a máte ráda toto, a tohle ne, díky čemuž víte, že máte ráda tohle, takže přidáváte své preference, kousek po kousku, ale nechceme, aby to znělo, že jich je málo – je jich hodně.

Přidáváte obrovské množství do databáze svého budoucího života. Všichni to děláte. Tento workshop je jen o tom, abyste našli způsob, jak se vibračně sladit s tím, co jste do své databáze přidali, co máte mít, kdybyste se uvolnili a začali důvěřovat, že blahobyt k vám má přijít. Procházíme různými metodami a vymýšlíme různé procesy, snažíme se vás přesvědčit, že si jste hodni dobrých věcí, ale ne dobré věci, které vám přidělil někdo jiný, a ne věci, které byly předurčeny ještě před vaším narozením, ale dobré věci, které jste uvedli do pohybu z dat, které hromadíte po této fyzické cestě. Když nahromadíte krabice dat věcí, které vám přijdou zajímavé a máte dobrý pocit, když je hromadíte, váš budoucí život je plný možností.

luxury_terrace-wallpaper-1920x1080

Zde je to, co jsme vám chtěli říct dříve – teď už to pochopíte. Vesmír zná dokonalé načasování všech těch věcí. Najde skrze cestu nejmenšího odporu způsob, jak vám je dodat. Víte co? Těch 30 000 dolarů bylo na cestě za vámi jednou cestou nebo jinou.

Nemuselo to být jen jednou 30 000. Existuje spousta 30 000, 30 000, 30 000 dolarů, v řadě opakovaně a opakovaně za sebou. Jinými slovy mohou nadále proudit do vašeho života. Lidé se někdy strachují, že přišli do přístavu a loď jim odplula. Říkáme: Vždy připluje další. Ve vaší bezprostřední blízkosti je vždy ne méně než 20 velmi reálných pravděpodobností… ne méně než 20 velmi reálných pravděpodobností, které vám mohou dát to, co chcete, ale musíte se k nim vibračně přiblížit.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vylepšit svou finanční situaci?

manifestando-con-la-ley-de-atraccion

Někdo jako vy, kdo je ochoten pokračovat ve snění, i když manifestace, o které jste původně sněla, se ještě neuskutečnila, vydržela jste – našla jste magický recept. Jak vydržíte ve snění a chtění a přidávání věcí do hromady, a co je důležitější, jak vydržíte v používání svých snů jako důvodů se cítit dobře nyní, do života se vám přiřítí dobré věci. Lidé kolem se vás začnou ptát: Kdo tě jmenoval králem? Jak to, že se ti dějí tyto dobré věci? A vy řeknete: Jsem jich hodna. Vibračně jsem se s nimi sladila a ony se mi různě zjevují. Na každém rohu je něco dalšího, co mě překvapuje a těší.

Takové to má být. Ti z vás, kteří si myslíte, že je musíte úsilím získat, jste v úplně jiné vibraci. Ti z vás, kteří jste naštvaní na druhé lidi, kterým se daří, jste v úplně jiné vibraci. Musíte se dostat do vibrace očekávání, že k vám přijdou dobré věci. Proto tato emoční cesta, o které dnes převážně mluvíme, je tak důležitá.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *