Jak jsem vyhrála loterii bez tiketu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Děkuji Abrahame, poslouchám vaše nahrávky už asi 4 roky. Tohle je poprvé, kdy jsem za vámi přišla. Chtěla bych tady říci,  že za posledních 10 let jsem viděla jeden díl TV show Charlie Rose a zrovna tam dávali díl o té rybě… Všechno co říkáte… Přišla jsem sem se seznamem otázek, které mne trápily 2 roky. Teď jsou všechny pryč.

AH: Ale přijdou další.

Host: Ach ano. Co bych dnes tedy chtěla, je sdílet s vámi neuvěřitelnou věc, která se mi stala. Když jsem poprvé uslyšela vaše nahrávky, řekla jsem si: Ach tohle je pravda. Miluji to a čekala jsem na to dlouho. Takže, potřebovala jsem 30 tisíc dolarů. No, tak jsem řekla vesmíru: Chci 30 tisíc dolarů. A pak jsem řekla: Chci, aby ke mně peníze přišly cestou, která nikomu neublíží. Nechci aby kvůli tomu někdo zemřel. A ještě…

AH: Přes to se časem přenesete. /smích/

Host: No v té době to byla má podmínka. Není na tom nic správného ani špatného. Byl to prostě můj požadavek. A řekla jsem taky: Chci, aby ke mně peníze přišly cestou, která mě rozesměje. A chci, aby ke mě přišly tak divnou cestou, že si budu jistá že Zákon přitažlivosti prostě funguje.

Takže jste nechtěla naplnit pouze touhu po 30ti tisících, ale také jste chtěla naplnit touhu, která potvrdí že Zákon přitažlivosti funguje a že máte moc ho použít?

Host: Ano, jasně jsem to cítila.

AH: Ano?

Host: Takže… Ano ano, tak to bylo. Takže začala jsem dělat to co jste nás učili. A vcelku brzy, jsem cítila jako bych se přesunula do reality ve které jsem si byla jistá, že těch 30 tisíc dostanu. No já byla z toho tak nadšená! Jezdila jsem autem ulicemi a říkala si: Třeba někdo vyhodí z obrněného vozidla 30 tisíc. A pak jsem chodila ulicemi a říkala si: Třeba teď na zemi najdu diamantovou naušnici. Dostala jsem se prostě do bodu, kdy jsem nepochybovala že těch 30 tisíc dostanu.

AH: Ano, a brnkala jste na strunu toho očekávání. Tímto jste sama sebe kousek po kousku dostávala do více věrohodného očekávání.

Host: Ano a byla to taková zábava. Ano. No a potom… Ještě něco jsem k tomu chtěla dodat…Ach, už vím. Šla jsem nakupovat. A zkoušela jsem si tolik šatů a najednou jsem si uvědomila, že nemám vůbec žádné peníze. A pak jsem si pomyslela: Ale to vůbec nevadí! Protože budu mít 30 tisíc. A pak a vy víte jak to skončilo…

No, takže nakonec. Moje drahá kamarádka. Někdo koho miluji, mi oznámila že za mnou přijede na návštěvu. A neviděly jsme se možná 10 let. Nějak tak. A já, no víte. Byla jsem šťastná že ji uvidím. A věděla jsem, že není bohatá. A kamarádka přijela a šly jsme ven a kamarádka řekla: No, chci ti říct, že jsem zrovna vyhrála v loterii! A já se zeptala: A dáš mi 30 tisíc dolarů? A ona na to: Ano. No a já od ní dostala těch mých 30 tisíc.

Čtěte také:  Trpím závistí vůči bohatým

Ale to nebylo všechno. Šly jsme na snídani. A já jí povídám: Ty jsi vyhrála loterii. A pak jsme se začaly smát, že jsme málem upadly. Úplně jsme se popadaly za břicha. A to byla ta moje další podmínka! Mělo mě to rozesmát. A já tam seděla, smála se a říkala. Tak tady je ta moje podmínka.

AH: A teď rozumíte tomu, že je možné otevřít si svůj vortex velmi do široka. Jinými slovy: Jste teď na místě, kde protože už nepotřebujete více důkazů, že to funguje, tak už jen říkáte vesmíru: Vesmíre chtěla bych toto prosím. A přines mi to takovým způsobem jak mi to nejlíp vyhovuje. Když se spolu v jednom bodě setkají věci které chcete, ucítíte impuls, který neudrží ani stádo koní.

Ale mezitím se musíte udržovat vibračně šťastní, abyste si udrželi stálý přístup ke svým věcem. Je to takhle: Sbíráte data a líbí se vám tohle, tamto a nelíbí se vám tamto. Což vám připomene, že se vám líbí tamto. A líbí se vám tohle, tohle a nelíbí se vám tamto. Což vám opět připomene, že se vám líbí tohle. Takže tím do svých preferencí přidáváte kousíček po kousíčku. Ale nechceme aby to vyznělo tak, že je to malé. Je to velké. Přidáváte tím obrovsky do databáze své budoucí zkušenosti. Všichni to děláte.

Tento seminář je o jedné a jediné věci. Abyste našli způsob jak se vibračně sladit s tím, co tam máte a co už je vaše. Tím že se hodíte do klidu a začnete důvěřovat, že to vše tam je a je to na cestě k vám. Takže vám tady budeme předkládat mnoho technik k procvičování vašich vibrací. Budeme vás donekonečna přesvědčovat že si zasloužíte dobré věci. A taky o tom, že to nejsou nějaké dobré věci, který vám přiřadil někdo jiný. A nejsou to věci, které vám někdo přidělil ještě před vaším narozením. Jsou to vaše dobré věci, které jste vy sami dostali do pohybu tím, že jste sbírali data na téhle své fyzické pouti.

Takže jste nashromáždili krabice plné dat a věcí, které vás zajímají a cítili jste se u toho dobře, když jste je sbírali. Vaše budoucnost je úplně plná různých možností. A tady je jedna věc, kterou vám chceme sdělit už delší dobu. Vesmír zná perfektní načasování všech těchto věcí. A umí najít cestu nejmenšího odporu, nejlepší cestu jak vám ty věci doručit.

Čtěte také:  Kouření není škodlivé

A víte co? Těch 30 tisíc dolarů bylo na cestě k vám různými způsoby. A nemuselo to ani být jen jednou krát 30 tisíc. Je totiž 30 tisíc, 30 tisíc, 30 tisíc, 30 tisíc, 30 tisíc, 30 tisíc seřazeno za sebou dál a dál a dál a dál dál a dál a dál. Jinými slovy: Jejich příliv do vaší zkušenosti pokračuje stále dál. Někdy se lidé bojí, že se na chvíli zasekli a zmeškali svou loď. A my jim říkáme: Vždycky pojede další. Vždy máte okamžitě ve své vibrační blízkosti více než 20 velmi skutečných pravděpodobností. Ano ne méně než 20 velmi reálných pravděpodobností, získat to co chcete. Ale musíte se dostat do jejich vibrační blízkosti.

Takže, lidé jako vy kteří jsou ochotni snít dál, přestože manifestace o které jste před tím snila zatím nepřišla, znají kouzelnou formuli. Dokud udržíte to snění, dokud udržíte to chtění dokud budete přidávat věci na hromadu a co je ještě důležitější – dokud pro vás bude tohle snění důvod pro to, cítit se dobře ve svém nyní, potom samé dobré věci budou neustále plynout do vaší zkušenosti.

Dokudvám lidé kolem nezačnou říkat. Jak je to možné že se ti děje tolik dobrých věcí? A vy jim řeknete: Já si je zasloužím. Já se s nimi vibračně sladila a ony se přede mnou objevují kdykoliv a jakkoliv. Na každém rohu je něco dalšího co mně potěší a překvapí. A tak to má být.

Ale ti z vás, kteří jste se rozhodli, že si to musíte zasloužit a vydělat si na to, jste na úplně jiné frekvenci. Ti z vás, kteří se zlobíte na lidi co mají štěstí jste na totálně jiném vibračním místě. Jinými slovy: Musíte se přesunout do vibrace očekávání dobrých věcí, které jsou na cestě k vám. A proto tahle emocionální pouť, o které zde mluvíme dnes celý den je tak důležitá. Ano.

Host: Děkuji.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte nám prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

<a href=’https://www.freepik.com/free-vector/retro-jackpot-background_1146855.htm’>Designed by Freepik</a>

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

2 komentáře

  1. děkuji moc za nádherný překlady.. říkám si.. tohle jsem už slyšela 🙂 a ano již bylo přeložene Dajwem..
    https://youtu.be/_jho32T8kQ4
    Ale asi jsem si ho měla shlédnout zase 🙂 děkuji

  2. Jo jo,taky jsem to četla a dokonce víckrát,ale je to tak užasný video,ze neškodí si ho připomínat víckrát.Kdybych si ho chtěla najit záměrně tak ho nenajdu,protože to tady nejde podle názvu najít.A názvy si stejně většinou přesně nepamatuju.Takže jsem moc ráda,že jsem ho tu našla.A je spoustu nových lidi,kteří to ješte nečetli.Děkuji 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *