Abraham Hicks – Jak jsou manifestace důležité?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Podstata této otázky navazuje  na předchozí otázku o vztazích. O svobodě od potlačování. Rezonance v obnovených zjištěních v tom, co pro mě znamenají  budoucí vztahy. A jak se přesunout  ze situací z minulosti, kdy vztahy byly sice dosažitelné, ale pak nebyly nezbytně udržitelné.

Abraham: O tom jsme mluvili dnes na začátku.  To je Estheřin příběh o lvech a koních. Skrze akci je možné snadno  dosáhnout mnoha věcí. Ale pokud neuděláte prvně  energetickou práci, nebude to udržitelné. Jen protože něco můžete udělat, neznamená,  že je správné načasování to udělat. To je odpověď.  Jak jsme to řekli, cítil jste to.

Host: Srdce mi už vyskakuje z hrudi. V roce 2009 jsme byli v Chicagu a mluvili jsme o 100 000 dolarech. Seděl jsem v křesle  a říkal: To zvládnu. Vy jste řekli: Nezaměřujte se  na problém, a já: To zvládnu. Celá místnost se začala  smát, protože nechápali, že mi trvalo sedm měsíců se dostat  k tomu závazku: Já to zvládnu. Tohle je podobná situace. Posledních několik měsíců  jsem procházel tímto kontrastem, abych řekl: To zvládnu. Takže budoucí vztahy…  můžeme mluvit o rezonanci?

the_heart_of_the_mountain-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Ano, tam směřujeme. Zvažte tuto důležitou věc. Ať už to chcete přiznat, nebo ne,  vy a téměř všichni ostatní… akce je to, co skutečně chcete. Esther nám říká: Abrahame,  poslouchám vás roky. Roky za vás mluvím. Chápu, že chcete,  abychom byli proudu. Líbí se mi představa dobrého pocitu  a představa kontroly mysli… tohle říká Esther… a líbí se mi představa myslet myšlenky,  ze kterých mám dobrý pocit, ale Abrahame, mám ráda manifestace! Mám ráda manifestace. Řekli jsme jí, co chceme,  abyste všichni slyšeli, což je: Samozřejmě, že máš ráda manifestace.  Jen o ně nežádej předčasně před energetickou prací, protože pokud  tu manifestaci získáš předčasně před energetickou prací, manifestace  nebude udržitelně uspokojující. Samozřejmě si můžete vzít telefon  a uskutečnit téměř cokoliv, co chcete.

Je spousta věcí, které by mnozí  z vás mohli udělat, pokud byste chtěli. Můžete věci uskutečnit. Ale otázka zní: Snažím se to uskutečnit,  nebo nechávám, aby se to uskutečnilo? Jdu s proudem energie? Pochází původ toho,  co uskutečňuji, ze zdroje toho, kým jsem, nebo to uskutečňuji a odchyluji  se od proudu energie? Cokoliv… tady to je… cokoliv, co se jen trochu  odchyluje od proudu energie, nebude udržitelné. Zopakujeme to. Cokoliv, co se jen trochu  odchyluje od proudu energie, nebude udržitelné.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nechte strach, aby vás utěšil

To znamená jen další logický krok. Bude stačit jen další logický krok.

red_forest_waterfall_turquoise_lake-wallpaper-1366x768

Host: Neumím tak rychle psát.

Abraham: Cokoliv, co se jen trochu odchyluje od toho, jak proudí  energie, není udržitelné. Pokud proudíte energii  k věcem, které nechcete, a snažíte se jít do akce  v souvislosti s tím, co chcete, nebude to fungovat. Pokud přemýšlíte nad tím, co chcete, pokud jste celý život budoval tento  vortex… a budoval jste, celé životy… a pokud vaše vyšší Já je  zapojeno do toho, co chcete, a pokud máte tohle mocné  pochopení toho, kým jste, a co vás dělá šťastným, a nejste s tím v souladu,  tak nic, co uděláte… musíte sladit proud s proudem.

Musíte se sladit se souladem. Musíte být ve vibrační shodě  se svým energetickým proudem, což znamená, že se  s ním musíte seznámit. Ještě nás na chvíli poslouchejte. Napsali jsme spoustu knih.  Nejspíše jste je viděl. Je v nich spousta procesů.  Každý z nich vám má pomoct se sladit se svým proudem. Jinými slovy tyto procesy jsou založené  na tomto absolutním vědění. Už jste vesmíru řekl, co chcete, už jste si to vybudoval  ve vortexu, už je to hotové, a už je to zralé a připravené  pro vaše přijetí. To, co chcete, je už dosažené, ale vy se na to musíte připravit. Musíte se připravit na to,  co jste vytvořil. Musíte být vibračně připravený  na to, co jste vytvořil.

amazing_mountain_milky_way_by_yakub_nihat-wallpaper-1366x768

 

Procesy, které vám nabízíme,  vám nepomáhají to vytvořit, to jste už udělal. Procesy vás připravují  na to, co jste už vytvořil. Slaďují vás s tím, co jste vytvořil. Vaší prací je dostat se do proudu. Vaší prací je najít proud,  ze kterého máte nejlepší pocit. Je to jako být v řece na raftu… už jste  to zkoušel? Je to spousta zábavy. Řeka je někdy široká  a tak proud je pomalý, a někdy je užší a proud je rychlý. Někdy je v ní proud, do kterého  kdybyste se dostal, měl byste lepší jízdu. Protože proudy jsou už v pohybu  a vaší prací je umístit se  do proudů, které jste  už dal do pohybu.

Ale to vyžaduje důvěru.  Vyžaduje to důvěru, že jste věděl,  co děláte, když jste se narodil. Důvěra, že vaše vyšší Já ví,  že prosévání kontrastem ve vás vyvolalo upřímné  žádosti a touhy. Důvěra, že vaše vyšší  Já ví, o co žádáte, a co je nejdůležitější, důvěra,  že vaše vyšší Já ví, kde se nacházíte tady a teď  ve vztahu k tomu, co chcete. Jak to všechno poznáte  a budete vědět, a tak se nebudete snažit manifestací  dosáhnout v zájmu manifestací, ale jen protože se chcete  dostat do proudu, pak manifestace a výsledky  z toho, že jste v proudu, nebudou jen uspokojující,  jak se manifestují… ale budou velmi… ale budete z nich mít dobrý pocit,  jak budou v procesu odvíjení.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nejdůležitější krok při tvoření

Nešťastná cesta nemůže  mít šťastný konec. Tak to nefunguje. A takto ještě nemáte žádnou  moc nad manifestací. Nemáte na výběr  než mít šťastnou cestu. Musíte najít způsob, jak být šťastný  při cestě i bez manifestace. To je tajemství úspěchu.  To je tajemství radosti. Musíte najít způsob, jak být šťastný  v absenci manifestace, protože prožíváte přítomnost proudu,  který tu manifestaci vytvoří, ale manifestace ještě nepřišla, ale na  tom nesejde, protože jste v proudu, a je to proud, který ve  skutečnosti stejně chcete.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *