Abraham Hicks – Jak komunikovat se svým vyšším Já

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Pár měsíců už medituji… Vlastně už medituji několik let, ale pár měsíců po poslechu vašich nahrávek a co jsem požádal o komunikaci se svým vyšším Já. Začal jsem cítit dost zajímavé pocity. Mráz po zádech. Husí kůže po celém těle. A spousta jiných pocitů. Jsem na správné stopě?

Abraham: Jak začnete cítit tyto pocity, vy víte, co znamenají. Při meditaci ztišíte mysl. A když přestanete myslet, tak uvolníte odpor. Doporučujeme lidem meditaci, protože je snažší být bez myšlenek, než myslet čistě pozitivně. Jakmile svou mysl ztišíte, odpor ustane. Jak odpor ustane, sladíte se s tím, kým jste. A jak se dostanete do toho stavu souladu, tak začnete přijímat signály od svého vyššího Já. Cukání, svědění a různé pocity ve vašem těle vám dávají najevo, že na nevědomé úrovni přijímate informace od svého vyššího Já.

Esther se vždy líbí, když jí začne cukat v oku nebo něco, co ví, že by sama nesvedla. Tak věděla, že to dělá někdo jiný. A tím někdo jsme my.

Host: Mají oni jméno?

Abraham: Pokud chcete, aby měli… Víme, že jste tak zvyklí všechno označovat a pojmenovávat. Na tom není nic špatného, máte tak bod zaměření. Dnešní seminář se odehrává více na vibrační úrovni než na jakékoliv jiné úrovni. Ale díky slovům se dorozumíváme podobně. A tak označení mohou být užitečná, ale nejsou důležitá. Jak k vám nyní mluvíme, Esther neslyší naše slova, která ona opakuje. Přijímá shluky myšlenek, které pak podvědomě tlumočí do obdoby vašich lidských slov.

To samé se časem stane u kohokoliv, kdo praktikuje meditaci. Povíme vám teď něco, co chceme, abyste si poslechl. Existují tři kroky ke stvoření čehokoliv včetně komunikace s energií Zdroje. Prvním krokem je požádat. To děláte neustále na základě kontrastu. Druhý krok je odpověď Zdroje. To není vaše práce. Prvnímu a druhému kroku nemusíte tedy věnovat přílišnou pozornost. Oba kroky děláte bez vědomého přičinění. Vaší prací je třetí krok. A tím je vibračně se sladit s tím, oč jste požádali.

Galaxy1

Když meditujete se záměrem navázat komunikaci s vyšším Já, a stále jste u prvního kroku, pak svou meditace rušíte, a neumožňujete krok tři. Dává to smysl? Esther je nyní ve třetím kroku. Nachází se ve stavu umožňování. Prvním krokem jste vy, druhým jsme my, a Esther umožňuje krok tři. Je tedy komplikované přijmout odpověď, když zrovna pokládáte otázku. Musíte tedy mezi položení otázky a přijmutí odpovědi vložit nějaký časový rozestup. Doporučujeme vám si zapsat to, co chcete vědět, a pak nechat život, ať vám na to sám zodpoví.

Čtěte také:  Dajw - O mně

Pak se připravte na meditaci a v duchu si řekněte, “Uvedu se do uvolněného stavu, ve kterém budu bez myšlenek, a budu se zaměřovat na ta cukání a svědění, která mi dávají najevo, že se nalaďuji na své vyšší Já. A pak jen budu naslouchat tomu, co mě napadne.” Buďte bez nutkání měnit myšlenky. Buďte bez snahy mít dialog, obzvláště ze začátku. I pro Esther je to dnes těžké. Pokud si Esther chce s námi popovídat, nejprve si promluví s Jerrym a řekne mu to, co chce vědět. Pak se uvede do stavu přijímání a Jerry si s námi povídá. A pak si o tom spolu promluví. A Jerry se zeptá, “Pochopilas to”? “Je to příjemné a tak trochu jsem to pochopila, ale…”

Nebo si Esther sedne k počítači, požádá o to, co chce, uvede se do stavu přijímání, a pak přijme informace skrze psaní na počítači. A později si přečte, co napsala. Dobrý nápad si pořídit rekordér a nahrávat si, jaké myšlenky vás napadají. A především… a tohle je to nejdůležitější. Buďte bez snahy to uskutečnit. Nechte, ať se to stane. Musíte vědět, že jste rozšířením energie Zdroje. Že ty komunikační kanály jsou otevřené. Když někdo mluví o propojení… také jsme o tom v tomto kontextu takto mluvili.

Sunset_2007-1

Nemůžete nebýt napojeni na své vyšší Já, jste vždy napojeni, protože nemůžete přestat být vibrační bytostí, kterou jste. Můžete ale být s vyšším Já buď více nebo méně v souladu. Když se narodíte do fyzického těla… Před narozením jste v dokonalém souladu, a při narození dojde k rozdělení energie kvůli vašemu vibračnímu spojení s fyzickým světem. Tak jdete spát, jste zase v souladu, a při probuzení je tam ta malá mezera. Vyrostete a začnete si z různých věcí dělat starosti. Večer jdete spát a uzavřete mezeru. Po probuzení si děláte více starostí a mezeru rozšíříte. Pak jdete spát a uzavřete mezeru, po probuzení si stěžujete a rozšíříte mezeru, pak meditujete a tu mezeru uzavřete…

Při meditaci kladete otázky a rozšíříte mezeru. Zlobíte se, že neslyšíte odpověď a tak rozšiřujete mezeru. Frustruje vás to a tak znovu rozšiřujete mezeru. Myslíte si, že Bůh je zrovna na obědě, tak rozšiřujete mezeru… Chápete nás…

Host: Ano.

Abraham: Dobře.

Host: Děkuji. Ještě jednu otázku, prosím.

Abraham: Slyšíme, jak se připravuje dehet a peří.

Host: V buddhismu se mluví o prázdnotě a osvícení a zplnomocnění přijmuté od svatých bytostí.

Abraham: Mluví ve skutečnosti o nepřítomnosti odporu. Absenci odporu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše vnitřní bytí k vám promlouvá

Host: Prázdnota.

Abraham: Absence odporu. Prázdnota je nesprávným překladem pro záměr té vibrace. Jde o absenci odporu. Pokud byste byl na počátku buddhismu, pak byste slovo “prázdný” nenašel.

Host: To je zajímavé. A co zplnomocnění od tzv. svatých bytostí?

Abraham: To znamená soulad. Jediný člověk v souladu má větši moc než milióny, kteří nejsou. Soulad. V buddhismu tomu říkají jinak, ale všichni mluvíme o tom samém.

Host: Moc vám děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

2 komentáře

  1. Skvělé Davide, oceňuji velmi 🙂 a nejvíc mě dostalo … ” jediný člověk v souladu má větší moc než miliony, kteří nejsou ” … boží 🙂

  2. jaaa to uz mam davno za sebou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *