Abraham Hicks – Jak lidé dosahují úspěchu?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Chci se zeptat, jak tito lidé dosáhli toho, co bych nazval velké bohatství. Podnikatelé jako Mark Cuban. Naladili se tito lidé na frekvenci bohatství nebo jak?

Abraham: Došli do chvíle, kdy vypustili touhu. Začali mít touhu. Představte si někoho, kdo žil a dostával se do vortexu. Vypouštěl rakety touhy. Obklopoval se lidmi se stimulujícími myšlenkami. A tak vysílal další rakety touhy. Účastnil se seminářů. Mluvil se zasvěcenými lidmi. Měl stimulující konverzace. Vše stimulující a uspokojující… Během toho ale vypouštěl další rakety. A pak nějak nalezl soulad s tím, co si ve vortexu vytvořil, a nápady začly proudit. Jak nápady proudí, cítíte jejich sílu. Nemůžete cítit sílu a rozsah malého nápadu. Proto je první krok tak důležitý.

Chcete mít silné touhy, které si do vortexu vložíte. A jak se s nimi sladíte, tak síla toho pocitu vám dá bez pochyby vědět, že máte nápad, který stojí za to uskutečnit. Nic vám nemůže zabránit v uskutečnění takového nápadu. A pak další nápady začnou proudit. Nemluvíme o jednom nápadu. Úspěch těch, o kterých mluvíte, nevzešel z jednoho nápadu. Nedostali jeden nápad, který realizovali. Ty nápady k nim stále proudily. Správný čas, správné místo. Správný čas, správné místo. Opakovaně a bez přestání.

1306409

V procesu vývoje toho nápadu bylo učiněno tisíce rozhodnutí. A ta rozhodnutí pokračují. Myslete na zábavu. Tohle si poslechněte. Tohle většina lidí neví o lidech, o kterých mluvíte. Lidé, kteří stojí mimo takovou tvorbu, si myslí, že ti úspěšní dostali nápad a pak jim začala zábava. Jejich zábava začala daleko dříve před tím nápadem. Bavili se v prosévání. Bavili se spekulacemi. Bavili se sněním o tom, co by mohlo být. Bavili se vypouštěním raket tužeb a nalézáním souladu s nimi. Není to jen kombinace něčeho. Žádná kombinace neexistuje.

Pokud se na to díváte zvnějšku, tak to tak vypadá. Jako by se jim to podařilo z ničeho nic. Ale zábava je ve tvarování energií. Bylo by to jako sochaři říct: “To musí být zábava, teď když je ta socha hotová”. Jakýkoliv umělec vám řekne: “Teď už to taková zábava není. Už to mám hotové. Ale rád bych vám ukázal kupu hlíny, na které teď pracuji.” Ta kupa nijak nevypadá. Já vím, ale v tomto je ta zábava.

Zábava je ve stávání se. Zábava je v objevování. Zábava je v souladu, nových nápadů. Zábava nemá konce. Nemá konce. Ti lidé, o kterých mluvíte, jsou stále v proudu a přispívají do něj. A pokud ne, tak to, co vytvořili, bude slábnout.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kde rostou peníze?

Host: Páni. Na živo vypadáte krásně. Děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *