Abraham Hicks – Jak mít prosperující vztahy?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Další téma, na které se ptá spousta lidí a je kolem něj spousta otázek, souvisí se vztahy a dohodami. Váš pohled na něj je fantastický. Mohli byste nám o něm krátce něco říct?

Abraham: Přišli jste sem, abyste především tvořili. Abyste své myšlenky a emoce používali na přitáhnutí toho, co chcete. Ale jak jste si všimli, tak tento prostor a čas sdílíte s ostatními fyzickými bytostmi. A to protože je také vaší touhou s ostatními spolutvořit. Co se týče většiny vztahů, co jim zabraňuje v harmonickém fungování, je to, že nechápete, že jste především individuální tvůrci. A v jistých oblastech jste někdy spolutvůrci.

Když s někým vytvoříte vztah, tak svobodu, která je pro vás zásadní, často udusíte tím, že od druhého očekáváte, že bude myslet stejně jako vy, že bude chtít přesně to, co vy, že bude takový, jako vy, a to ve všech oblastech. A jelikož jste bytosti, které hledají svobodu, pak takové potlačování své svobody nemůžete tolerovat. Většina vztahů nejlépe funguje ze začátku než později. Protože zpočátku se zaměřujete na to, co chcete vidět. A zákon přitažlivosti vám tudíž dodává toho víc. Ale většina lidí nerozumí síle zákona přitažlivosti, a tak se časem začnou zaměřovat na to, co nechtějí. A zákon přitažlivosti na to začne odpovídat.

true-lovers-boy-girl-fantasy-couple-1920x1080

Některé vztahy byly utvořeny z místa touhy po společnosti. Ale vše, co ten daný člověk chtěl, nebylo jasně určeno nebo rozpoznáno. Někdy přesně nevíte, co chcete, dokud nebudete ve vztahu, který není podle vašich představ. Někdy je prospěšné bydlet v domě s nedostatkem skříní, abyste zjistili, že chcete více skříní. Jelikož spousta lidí nechápe vesmírné zákony, tak většina v tomto fyzickém světe nevěří, že může mít vše přesně tak, jak chce. A tak říkají: “Nemůžu mít vše dokonalé, tak se smířím s tím, co nechci.” A tak si přitahují vztahy, které uspokojí některé jejich touhy, ale ne ostatní. Později zjistí, že ty ostatní touhy byly pro ně důležité. A jelikož ty touhy nebyly uspokojeny, tak se cítí prázdní.

Host: Slyšel jsem hodně otázek, které se týkají vztahu mezi rodičem a dítětem. Zejména od rodičů. Platí to samé na vztahy mezi rodičem a dítětem?

Abraham: Ano. Ať už jde o vztahy mezi rodiči a dětmi, mezi partnery, mezi zaměstnavatelem a zaměstnanci, mezi žákem a učitelem… Na tom nesejde. Spolutvoření je o vytvoření vztahu mezi dvěma nebo více tvůrci. Většina vztahů ztroskotává na tomhle. Jeden ze vztahu nad něčím začne přemýšlet. Začne to nepatrnou myšlenkou. A podle zákona přitažlivosti se ta myšlenka znásobuje, dokud se nějak emocionálně neuvolní. Dokud nedojde doslova k vyslání tvorby.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přitáhněte si vztah, který chcete

A pak zajdete za svým protějškem, ať už jde o vaše dítě, zaměstnance, partnera, a řeknete: “Mám skvělý nápad.” A jak tomu druhému o něm řeknete, tak povíte: “A tohle je tvoje část.” Ten druhý z toho nápadu obvykle není tak nadšen jako vy, protože nebyl součástí vyslání tvorby. Přišel k němu později. Neříkáme, že ten druhý vás nemůže dohnat, pokud bude probíhat dostatek komunikace. Ale obvykle neprobíhá dostatek komunikace, aby se ten druhý stal rovným partnerem ve vyslání tvorby.

couple_girl_beach_love_relationships_54412_2560x1440

Pokud jste nebyli součástí první části tvorby, první části záměrného tvoření, což je myšlenka a následná emoční odezva, pak nebudete cítit naplnění nebo nadšení nebo motivaci k činu, abyste se té tvorby účastnili. Většina rodičů říká svým dětem, co mají dělat, a pak nechápe, že se dětem do toho vždy nechce. Někdy ale touha po harmonii nebo touha po uznání je dost silná, že druhý udělá to, co po něm chce někdo jiný, i když nebyl součástí inspirujícího vyslání tvorby.

Chceme ale, abyste pochopili, že kdybyste spolu více komunikovali, pokud byste více tužeb vyslali společně raději než individuálně a pak si je navzájem vnucovali, pak by vaše vztahy byly mnohem harmoničtější. Pokud chcete oživit své současné vztahy, pak bychom kladli velký důraz na častější komunikaci o tom, co chcete. Abyste svá slova použili k vyjádření své vlastní touhy, čímž můžete u druhého vyvolat stejnou nebo podobnou touhu. Touha je totiž počátkem záměrného tvoření.

Pokud ten druhý nemá stejnou touhu, pak se nikdy nebude podílet na radosti. A také by neměl! Nikdy byste neměli dělat něco, z čeho nemáte radost. Můžete toho druhého zfackovat, můžete stanovit striktní pravidla a omezení, můžete nesouhlasit jak jen chcete, ale nemůžete ho inspirovat k radostné akci, pokud ho nenecháte být součástí vyslání touhy.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

6 komentářů

  1. A co když ráda fackuju 😀

  2. Je to vůbec Ester v tom videu? Tak nějak ji nepoznávám :o)

  3. Skvělé video, stále aktuální problematika. Díky, Davide, mám radost z šíření Abrahamova učení, mám radost z toho, že vnímám další roviny. Krásné. Oceňuji tvoji tvorbu. Velký DÍK ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *