Jak mluvit sám se sebou

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Má první otázka je tato: Během toho jak procházím v životě kontrastem, potřebuji najít cestu jak mluvit sám se sebou v těchto chvílích. Vzpomínám si, že jste jednou mluvili s mužem, kterému jste dávali příklad. Mluvili jste o dětech a dělení koláče. Nepamatuji si přesně kde jste to řekli. Řekli jste: Svět vám dává 2 volby. Buď budete tyran nebo rohožka. A já souhlasím, že ani jedno není optimální. Nechci lidi kolem srážet a bojovat s nimi. Ale také, když se mnou jednají tak, že se se mi to nelíbí, mám chuť jim říct: Hej, počkej chvíli. A jak toho mám docílit bez toho, aniž bych se naštval. A tak podobně.

AH: Zopakujte nám vaše slova z papíru, co jste si napsal.

Host: Jak k sobě mohu mluvit, aniž bych byl naštvaný a agresivní.

AH: Důvod, proč jsme po vás chtěli, abyste zopakoval svá slova je ten, že vám chceme říci toto: Vždy sami se sebou hovoříte vibračně. A celý vesmír odpovídá na tuto vibraci, ať už je jakákoliv. Takže my bychom se nesnažili mluvit slovy, kterým lidé možná nebudou rozumět nebo je špatně pochopí. Místo toho bychom pracovali na zlepšení svého vibračního tónu. A nechali bychom vesmírné síly, aby zařídily vše potřebné.

Máte neobyčejného přítele a manažera v tomto Zákoně přitažlivosti, který odpovídá na vaše vibrace. Pokaždé. A nikdo a nic nemůže jít proti tomuto proudu. Lidé mluví o “své síle vlivu” ať už v širším pojetí nebo v pojetí kdy dvě osoby si stojí tváří v tvář. A my vám na to říkáme: Volíte vždy vibračně. Ne fyzicky skrze svá slova. Takže je to o tom dostat se tak do souladu se svou touhou, že vám jí vesmír doručí, ať si kdokoliv cokoliv myslí nebo dělá. Je to o sladění se se svou touhou.

Protože, jak vidíte. Tím, že zažíváte zkušenosti a jste vystavování okolnostem, z čehož se rodí čisté touhy. A vy potom, místo toho abyste věnovali svou pozornost vibrační harmonii této své touhy, začnete vždy pozorovat to co je. A tím se dostáváte do vibrační shody s věcí, kterou jste vůbec nechtěli. A tím, že jste ve vibrační shodě s věcí, kterou nechcete, vesmír vám nemůže doručit tu, kterou chcete. Ach my víme, že je to legrace o tom povídat. Víme, že rádi vyjadřujete své pocity. Ale chtěli bychom pro vás stanovit jedno pravidlo: Budu vždy mluvit tolik, kolik jsem inspirován mluvit.

Čtěte také:  Manželovy problémy s alkoholem

Ale jen z místa, kde se cítím dobře. Protože kdykoliv kdy se cítíte že nemáte pravdu, nebo se bráníte, nebo že se stala nespravedlnost, pokaždé jste na místě emočního hněvu nebo fyzického diskomfortu. Jste pokaždé mimo vibrační shodu své touhy. Což znamená: Cokoliv řeknete, pouze zesílí vibraci, která způsobí, že ještě více neumožńujete to co chcete. A pak se díváte na svého nepřítele, nebo oponenta nebo kohokoliv, kvůli komu se cítíte v nesouladu. A dáváte jim zásluhy za to, že vy sám sobě neumožňujete. A tím se cítíte ještě bezmocnější.

Ale jakmile objevíte, že oni vás nemůžou někde držet, protože je to vibrační záležitost. Ne záležitost fyzická. Zažil jste někdy pokus o souboj, kdy se někdo nechtěl prát? A praštil s polštářem? Nebo viděl jste někdy situaci, kdy jeden hodil druhému polštář do obličeje a on ho nechal spadnout? To není moc zabavné taková hra. Že ano? Takže, když nevrátíte tu negativní vibraci zpátky, tak 50% energie už je pryč.

A pokud se vám podaří udržet sám sebe ve vibrační harmonii se svým Dobrem a ti druzí nejsou ve vibrační shodě s vaším Dobrem, nemůžou dál zůstávat ve vaší zkušenosti. Není to možné, aby tam zůstali. Zákony vesmíru tohle nedovolují. Takže, pokud máte nepříjemné a rozhozené lidi, kteří se ukazují ve vašem životě, i kdyby to byl pouze jeden, znamená to, že jste zachytil pozornost k této jejich části. A vaše pozornost vás teď drží v tomto spolutvůrčím tanci.

Host: Aha. OK. Takže můj instinkt k tomu, abych jaksi relaxoval, dýchal a zůstal ve svém středu je to nejlepší co můžu dělat?

AH: Ano, tohle je vždy to nejlepší. Prostě v tom dělejte co můžete, i když to není právě lehké. Když je pro vás nějaká věc hodně důležitá, takže vámi protéká silná energie a najednou vám uprostřed cesty stojí nějaká překážka, je normální že máte silnou negativní reakci! Je to stejné jako sáhnout na horká kamna. Je normální, že se po tom necítíte dobře. Ale otázka zní: Co udělám dál? Jak dlouho tam zůstanu? Budu nad tím dumat? Budu se v tom motat? Budu o tom mluvit s mnoha lidmi? Jak dlouho budu tu situaci využívat jako důvod proč k sobě nepustím své Dobro?

Host: Hmmm. Dlouho ne.

AH: Čím kratší čas tím lépe.

Host: Děkuji moc.

Čtěte také:  Buďte neporazitelní

AH: Příště, až ucítíte vztek nebo nespravedlnost nebo něco a uvidíte situaci, kdy bude vypadat že nějaký člověk něco zavinil, tak se zastavte a neříkejte nic nahlas. Ale řekněte mu potichu: Jsem na tebe docela naštvaný. A ještě jsem se nerozhodl jak dlouho tě budu používat jako důvod proč k sobě nepustím své Dobro. /smích/ Docela dost jsi mě vytočil. A to co jsi udělal bylo opravdu špatné. A mám všechny důvody světa, abych byl na tebe naštvaný. Kdyby měl tuhle situaci posoudit celý svět, jsem si jistý, že by všichni souhlasili se mnou. Že jsi udělal špatnou věc.

A zatím jsem se nerozhodl jak dlouho tě budu používat jako svojí výmluvu proč jsem se odstřihnul od své jasnosti, blahobytu, zdraví a všech dobrých věcí. Zatím jsem se nerozhodl jak dlouho to budu dělat. Ale teď se mi zdá, že navždy. /smích/ Tak se tebe zlobím! Zlobím se na tebe tolik, že ten život asi celý vzdám! /smích/ Abych se mohl pořádně zaměřit na tu nespravedlnost, kterou jsi provedl.

Host: Děkuji, děkuji moc. Chápu to.

Překlad: Crazy Woman 2018

 

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *