Abraham Hicks – Jak najdete tu správnou cestu?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Tohle je otázka všech otázek. Jak najdete tu správnou cestu? Zamyslete se nad tím. Jak najdete cestu? Vy ji nenajdete, ta cesta si vás najde sama. Jde o inspirovanou cestu. Ne motivovanou cestu. Cesta si vás najde. Ale musíte zůstat na tom obecném místě. Musíte si v sobě ujasnit, na čem vám záleží. Mám rád svobodu, zábavu a inspiraci. Mám rád skvělé nápady, rád poskytuji hodnotu. Rád odhaluji stopy, rád je následuji a zjišťuji, kam vedou. Cesta si vás najde. Jen si musíte sladit vibraci. Cesta si vás najde.

Host: Na jednom srazu někdo řekl, že jeho bratr, o kterém nevěděl, že existuje, mu daroval obrovské množství peněz. Prostě se z ničeho nic objevil, vůbec to nečekal.

Abraham: Přesně takové to je.

Host: Zajímá mě, jestli jde o nějakou pokročilou úroveň…

Abraham: Vy všichni vlastníte obrovská dědictví. Obrovská dědictví. Musíte ale nabízet vibraci přijímání toho dědictví. Někdy to dědictví přijde v podobě peněz vložených na váš účet. A všichni si říkáte, “Jo, takto to chci taky”. Ale někdy přijde v podobě nápadu. Někdy v podobě zážitku s druhými lidmi. A podle toho, kým jste a co chcete, vám to dědictví uspokojí všechny vaše tužby. Myslíte si, že byste rádi, aby na vás spadla velká kupa peněz. A na chvíli by to byla zábava, protože byste dělali věci, které jste nedělali, a o kterých si myslíte, že k jejich provozování potřebujete peníze. Neuspokojilo by vás to ale dlouhodobě.

nature

Protože vy nechcete tu velkou hromadu peněz, ale proud peněz. Nejde o cíl, kterého dosahujete, jde o důvod se na tu cestu za cílem vydat. Když jsme řekli, že cesta si vás najde, cesta vás už našla. Jen se věčně před vámi odkrývá, bude vás neustále překvapovat a těšit. Jen se musíte rozhodnout, že se chcete cítit dobře, bavit se a že vám záleží na: tomhle, tomhle, tomhle… Esther by řekla…

Esther každý den říká: “Záleží mi na jasnosti. Protože to znamená soulad. A zábavu. Protože jasnost je zábava. Jasnost je zábava, na tom mi záleží. Potřebuji jen jasnost a zábavu… a přátele. Zábavu, jasnost a přátele – to je vše, co potřebuji. Zábavu, jasnost a přátele. Přátele, s kterými můžu sdílet zábavu a jasnost. Víc nepotřebuji. Jen zábavu, jasnost, přátele a místa, kam můžeme zajít. Zábavu, jasnost, přátele a místa, kam můžeme zajít. Zábavu, jasnost, přátele a místa, kam můžeme zajít. A dobré jídlo. Zábavu, jasnost, přátele a místa, kam můžeme zajít, kde mají dobré jídlo. Víc nepotřebuji.” A tak stále dokola.

Čtěte také:  Řiďte se impulsy jako děti

Esther nedávno seděla a psala si, čmárala si a zkoušela kola zaměřování. Těšila se svým pocitem jasnosti. Oceňovala různé věci. Vybudovala velký spád oceňovaní. A pak najednou začala myslet na všechny věci, které vedly ke všem věcem, které oceňovala. Nemělo toho konce. Cítila pozadí toho všeho. A uvědomila si, že vše, co má teď v pozadí, bylo někdy pro někoho v popředí. Byla to něčí náběžná hrana. Teď je to pro ní pozadí. Teď je to základ pro ni tam, kde se nachází. A vše, co se stalo dříve, je směřovalo na místo, kde teď jsem. A Esther se najednou ocitla na vrcholu, na přijímacím konci této obrovské prosperity. Měla pocit, že vše, co se stalo dříve, se stalo pro její dobro, aby byla tam, kde se teď nachází. Úplně vše.

Gyre_by_dinyctis

Vše, na co kdo kdy myslela, vše, co kdy kdo chtěl, každá cesta, co kdy byla postavená, každá dodávka FedEx, která ji dovezla něco z Amazonu. Měla pocit, že vše v celém vesmíru existovalo pro tento moment, pro tuto kombinaci všeho, kým ťed a tady je. A víte co? Má pravdu. Jak na to přišla, tak teď stojí na místě, kdy si uvědomuje svou hodnotu jako nikdy dříve. Tohle vše je pro mě? Všechny ty myšlenky jsou pro mě? Všechny ty výhody jsou pro mě? Všechna doprava, ekonomika, všechen průmysl, všechna technologie? Všechno je pro mě? Všechno tohle pro užitek z toho, co vidím tady a tady a tady?

Když budete stát na tom místě oceňování všeho, co vše je vám dostupné, díky všemu, co tomu předcházelo, ale soustředíte se dopředu, což je jediný směr, jakým se můžete soustředit. Pak objevíte, že právě nové nápady představují bohatství tohoto tvoření. Ne hromadění toho, čeho dosáhli ostatní. Ale inspirace nových nápadů. Protože všichni žijeme pro zrození něčeho nového. Jsme věčné bytosti. A právě z toho zrození nového vám naskakuje husí kůže. Ze zrození nového.

sunset

Někdy máte pocit, jako byste byli příjemci toho, kým jsme my. A my říkáme – ta husí kůže jsme my. Ale díky vaší nově nalezené vibraci přijímaní se cítíte tak, jak se cítíte. Je to vstup do nového místa. Vždy, vždy nového místa. Více žití, milování, poznávání. Více na ochutnání, cítění, vidění, slyšení, prožívání, žití. Tato hojnost je už vaše. Tohle je to dědictví, které na vás čeká. A stojíte na místě toho všeho. Připraveni to přijmout. Otázkou je – jste připraveni? Skutečně se milujete? Jak moc jste na druhé naštvaní? – to blokuje vaše přijímání. Umožňujete druhým být, kým jsou? Protože to otevírá to, co k vám proudí. Jak moc milujete život? – protože to otevírá vaše přijímání.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Naladění se na splnění touhy

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Nádherný překlad, přišel v pravý čas :o) Oceňuji celou tuto stránku a všechny Tvé překlady.

  2. Moc dekuju za skvele preklady..musi to byt pro Vas velmi inspirujici prace:-)dekuju

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *