Abraham Hicks – Jak najít své poslání?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Jen to přečtu. Když přemýšlím, jak zesílit… jak zesílit proud jak u sebe tak vesmíru, jak začnu identifikovat, na který talent od boha se mám zaměřit, abych naplnila své poslání?

Abraham: Následujte cestu zábavy.

Host: Co když… ano, souhlasím, ale co když se bavím s více než jednou cestou?

Abraham: Tak následujte tu nejzábavnější cestu.

Host: To dává naprostý smysl. To je snadné. To mi stačí. Děkuji.

Abraham: Protože nejzábavnější cesta… to znamená, že se bavíte, že v tom není odpor. Znamená to, že to nastartuje hybnou sílu, že se to stane něčím víc. Jak budete následovat cestu, která nemá žádný odpor a má spoustu hybné síly, nebude to nejen velmi uspokojivé, protože to bude zábavné, ale povede to k úžasným věcem, což uspokojí další věci a zhmotníte si to, co jste si dali do vortexu. Dává vám to smysl?

a_man-wallpaper-1366x768

 

Nemůžete to pokazit. To je zatím nejlepší příklad toho, o čem jsme mluvili dříve o tom, abyste dosahovali emoční manifestace, a jak se zaměříte na manifestaci emoce zábavy, vše ostatní se o sebe postará. Nebo jak se zaměříte na manifestaci emoce jasnosti, vše ostatní se o sebe postará, na rozdíl od toho, že byste potřebovali prostředek ve formě peněz k výsledku ve formě emoce. Prostředek k výsledku.

Výsledkem se zdály být peníze a prostředkem k němu se zdála být práce nebo prostředek vydělání peněz k výsledku. Ale ve skutečnosti prostředek k výsledku… cokoliv chcete jen z toho důvodu, že si myslíte, že jak to budete mít, budete se cítit lépe. Takže prostředek k výsledku, který skutečně hledáte, je nejrychlejší cesta k pocitu štěstí, jasnosti, radosti, nebo zábavy… tady a teď. Nechte, ať je to na chvíli výsledek, ke kterému se snažíte najít prostředek, protože ho můžete najít nyní. Můžete ten prostředek k tomu najít nyní.

Jak pochopíte, že to je výsledek, který ve skutečnosti chcete, a jak najdete k němu prostředek nyní, nyní a nyní, a stane se to vaším návykem a bude to tím, kým jste, vše, co jste si mysleli, že chcete, se musí dostat do vašeho života. Dává to smysl?

Publikum: Ano.

blue_skies_3-wallpaper-1366x768

 

Abraham: Vše, co chcete… ať je to materiální předmět, vztah, hromada peněz, zkušenost, podmínka, okolnost… cokoliv chcete, protože si myslíte, že se s tím budete cítit lépe. Takže výsledkem je lepší pocit, ke kterému chcete najít prostředek. Neexistuje nikdo, kdo by dnes nedokázal najít prostředek k tomu výsledku lepšího pocitu. Pokud to budete dělat neustále, změníte si svůj bod přitažlivosti, a každé téma, které jste zastávali, každá vaše preference, kdykoliv jste řekli: “To chci,” kdykoliv jste řekli: “To nechci,” což znamenalo, že to chcete… to vše je připravené a začne vám to proudit do života tak zřejmým způsobem, že ucítíte ten pocit nepřemožitelnosti, pro který jste se narodili.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Umění spolutvoření

Ten pocit, že cokoliv, co chcete, můžete mít. Vesmír k vám a skrze vás směřuje proud energie, která tvoří světy. Co teď? Cítíte se dobře ve vědění toho, co víte?

Publikum: Ano.

Abraham: Cítili jste pohyb ve své energii?

Publikum: Ano.

Abraham: Cítíte z toho, co se tu děje, nějaké nadšení?

Publikum: Ano.

Abraham: Kromě vyřčených slov se tady nestalo nic jiného. Jen nějaká slova, která vás navedla k nějakým emocím, ale šlo o zaměření… hybnou sílu. Cítíte v tom hybnou sílu?

Publikum: Ano.

Abraham: Cítíte naše odhodlání vás udržovat ve směru této hybné síly?

Publikum: Ano.

Abraham: To samé si můžete dělat pro sebe.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *