Abraham Hicks – Jak napravit problémy, které vás trápí?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

První dva roky, co Jerry a Esther byli takto v kontaktu s Abrahamem, Esther přesvědčila Jerryho, aby nikomu neříkal, co dělají. Ze dvou důvodů. Prvním bylo, že Esther nechtěla negativní posudky od lidí. A druhým bylo, že nechtěla vaše problémy ve svém životě. Ani Jerry. Byl v tom rozhodnější než Esther. Když se rozhodli s lidmi tohle sdílet, zažili některé své největší strachy. Začali jim do života chodit lidé s problémy. Jedna žena jim volala neustále se svými velkými problémy. V té době jí Esther dala číslo, které jim zvoní v ložnici, a ta žena na něj volala, jak se jí chtělo. Esther budila jednou nebo dvakrát v noci se svými strachy a problémy.

Jerry a Esther jednoho dne jeli po ulici a Esther nad tím vším přemýšlela. a cítila se z toho znepokojená. Myslela na tíživou situaci té ženy a litovala jí a nevěděla, jak by jí mohla pomoct. Byla ve svých vzorcích dost uchycená. Jerry na Esther viděl, jak je odrazená a smutná, a řekl: Co se stalo s mou Esther? Mou šťastnou, volnou, nespoutanou… slovo příšernou nepoužil, ale měl to na mysli. Byl zvyklý na její hroznou radost a už ji chvíli neviěl. Zeptal se: Kde je? A Esther na to: Kéž by ta žena si svůj život dala do pořádku, abych znovu mohla být šťastná. Záhy si Esther uvědomila, a to velmi silně, že ta žena v tu chvíli nebyla s nimi v autě. Nebyla s nimi ten celý den.

1797772

Kvůli tomu, že si Esther uvědomovala svůj nedostatek, si uzavřela ventil – nebyla v souladu. Esther tuto ženu používala jako záminku pro to necítit radost. Ale ta žena neměla nic společného s Estheřiným nedostatkem radosti v danou chvíli. Mohly za to jen myšlenky, které si Esther vybírala. Bylo osvobozující pro Esther si tohle uvědomit, protože tak zjistila, že je jedno, co někdo jiný prožívá. Může to chvíli pozorovat a uznat, že je to něco nechtěného, a použít to jako katapult, který jí pomůže zjistit, co chce, ale Esther má schopnost najít pocit toho, co chce, a pouze tehdy, jak ho najde, tak má pro svět nějakou hodnotu.

Host: Takže okolní vibrace nejsou podstatné?

Abraham: Vibrace kolem vás jsou… ne nepodstatné, protože je cítíte. Když je cítíte, tak mohou dočasně ovlivnit vaši vibraci. Okolní vibrace nejsou nepodstatné, ale podstatnější je to, co s nimi uděláte, když na ně narazíte. Když si uvědomujete, v jakém jste souladu, tak se v okolnosti neztratíte. Když si to neuvědomujete, tak té vibraci či okolnosti budete odporovat, budete si z ní dělat starosti, trápit se kvůli ní, rozebírat to s přáteli, a ocitnete se v takovém vibračním vzorci, že k vám kromě toho nemůžete přijít nic jiného.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co vám brání v prosperitě a zdraví?

1350000

Ne, vibrace nejsou nepodstatné o nic víc než lidé se zbraněmi. Otázkou je, jak dlouho zůstanete zaměřená v negativní vibraci strachu, jak dlouho to bude vaší záminkou pro to nebýt v souladu? Ve skutečnosti chcete dosáhnout místa, kde nehledě na převládající vibraci zůstanete neovlivněna, protože máte vlastní, čisté napojení na nefyzickou energii. Pro většinu to je těžké, protože nevíte o nefyzické energii, nevíte, jak se na ni napojit – namísto toho jste uvězněni v okolnostech. Při dobré okolnosti se cítíte dobře a při špatné zase špatně.

To se nikomu z vás už nikdy, nikdy nestane, protože když ucítíte svůj ventil uzavřený, budete vědět, co to znamená. A už budete vědět, co s tím udělat. Děláte z toho vědu. Tohle je ten důvod…

1437964

Kdybyste věděli, že je to otázka jen změny myšlenky, bylo by vůbec něco složité? Nemáte dostatek peněz? Bez problému – změňte myšlenku. Máte smrtelnou chorobu? Změňte myšlenku. Nemůžete najít nikoho, kdo vás bude mít rád? Nevadí, změňte myšlenku. Práce vás nebaví? Jen změňte myšlenku. Důvod, proč z toho děláte takovou vědu, je ten, že jste se přesvědčili, že to není tak snadné. Myslíte si, že musíte změnit okolnosti, což znamená, že musíte udělat hodně práce a přesvědčit spoustu lidí proti jejich vůli. Musíte udělat spoustu nemožného, než můžete být šťastní.

O tom to není. Jen změňte myšlenku. Jen změňte myšlenku. Sledujte, jak rychle vám vesmír dodá okolnosti a události, které jsou s vašimi myšlenkami ve vibrační harmonii.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *