A couple in love in the sunset on the beach

Jak napravit současný vztah?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: To, co si chci manifestovat, mám to v představě…

Abraham: Povězte nám, co si chcete manifestovat.

Host: Chci si manifestovat lepší vztah se svým manželem. Můj problém… Nedovedu si ho představit tak, jak bych chtěla, aby byl.

Abraham: Proto chceme, abyste šla do vortexu.

Host: Dobře, takže… Mohu si představit, co chci, ale nedovedu si ho představit, že tím je. Asi se bojím jít do vortexu a představit si ten vztah, a že on už tam nebude.

Abraham: Chápeme to, ale vy takovou jeho verzi tam stejně nechcete mít. Ne, nechci. Právě jste nám řekla: Vytvořila jsem si vysněnou verzi vztahu, a když se dívám zpět na svou realitu, tyto verze spolu neladí. “Ale bojím, že když budu zaměřená na svoji vysněnou realitu, tak to zmizí.” My na to: Ano, a to chcete.

Host: Nechci, aby on zmizel.

Abraham: O tom nemluvíme… Vidíte, jak lpíte na manifestaci? O tom přesně mluvíme. Současná manifestace je ve vaší vibraci aktivnější, než to, co máte ve vortexu. Bojím se, že můj manžel půjde pryč, pokud zůstanu ve vortexu s tím, co skutečně chci. Poslechněte si ten konflikt, který ve vás probíhá. Chci tohle, nechci tohle, ale bojím se… některé části toho chci. My na to: Pokud se zaměříte… spousta toho, co on nabízí, je ve vašem vortexu. Pokud se zaměříte na to, po čem toužíte, vesmír vám pak dodá to, po čem toužíte.

Něco vám názorně ukážeme. Bude se vám to líbit. Řekněme, že váš manžel má 10 převládajících vlastností, osobnostních rysů. Řekněme, že dvě z těch vlastností… jedna z nich je příjemná. A řekněme, že devět z nich je odporných. Nechtěných. Těch devět nepříjemných vlastností vás přimělo vložit jejich opačnou do svého vortexu. “Nechci tohle, chci místo toho tohle.”

Tu, co chcete, jste si tam také dala… ta, co je přítomna. Nyní máte 10 báječných vlastností, které vám on pomohl definovat. On ve své odpornosti… přeháníme… vám pomohl vytvořit tuto báječnou verzi vašeho vibračního vztahu. Jak svou pozornost budete věnovat tomuto, to vše odtamtud vytáhnete. Takže 10 vlastností, a zaměřujete se na jednu, kterou chcete, nebo vylepšenou verzi těch všech.

Takže nyní jste pravdivá v tom, co chcete, takže máte přístup k energii, která tvoří světy, a která k vám svolává to, co chcete… často se u lidí stává, že než aby se dívali na to, co chtějí, dívají se na to, co nechtějí. Když se díváte na to, co nechcete, tak to udržuje blízko sebe při životě. Nikdy jsme vám neřekli, že zaměřováním se na pozitivní aspekty, které vám váš manžel pomohl vytvořit, on pak bude muset odejít.

Čtěte také:  Jak přistupovat ke kontrastu?

Ale řekneme vám, že to, co udržuje jeho části u vás, které nechcete, je vaše pozornost na ně. Je možné, že on je naprostý… opak všeho, co chcete. Je možné, že je naprostým opakem všeho, co chcete, a vaše vibrace je tak čistá a zaměřená na to, co chcete, že když vortex přitáhne všechny spolupracující složky, tohle jsme vám dnes neřekli, ale je to důležité… vortex shromažďuje všechny spolupracující složky.

Je možné, že váš existující manžel bude tak nespolupracující složkou, že vortex ho nevtáhne dovnitř? Není to pravděpodobné, pokud budete zaměřená na to, co chcete. Máte mnohem větší sílu ovlivňovat, než si myslíte. Každopádně… chcete soulad se sebou více, než chcete, aby on byl ve všech těch ohledech dokonalý. Ve spoustě vztahů se stává, že používáte chyby v ostatních jako záminku nebýt v souladu s tím, kým jste, což vám ukazuje zkreslenou verzi toho, kým druhý je, a samotného vztahu.

Vy… nejen vy, ale všichni… přenášíte chyby a nedostatky na druhé lidi, abyste ospravedlnili nesouladné vibrace uvnitř sebe, a když ta nesouladná vibrace už ve vás není, partner/partnerka začne reagovat odlišně. Chování všech, se kterými máte nějakou interakci, více souvisí s vaší vibrací… povězme to jasněji. To, jak každý ve vašem životě s vámi komunikuje, více souvisí s vaší vibrací než o jejich.

Když to pochopíte… Mohla byste manželovi říct: Zlato, vytvořila jsme si vysněnou verzi tebe. Musím ti říct, že tou verzí ještě nejsi. Ale děkuji ti vším, co mám, za to, že jsi mi pomohl to vyjasnit. Představuji si, že to stejné dělám pro tebe. Vytvořili jsme společně mistrovský vztah, tak jak jsme věděli. Od teď je mým slibem pro tebe a pro sebe, že se zaměřím na tuto vylepšenou verzi nás. Novou a vylepšenou verzi našeho vztahu.

Budu věnovat žádnou nebo málo pozornosti tomu, co se děje, a zaměřím se na to, co jsme společně vytvořili. Chceme zmínit ještě jednu poslední věc. Každý váš vztah… pokud jste zažili, že někdo, koho milujete, zemřel, možná partner/partnerka, možná rodiče, a cítíte v sobě prázdný, nedokončený pocit, protože jste něco nedokončili. Chceme, abyste si uvědomili, že existuje vibrační verze všech vztahů, ke které jste vždy směřovali.

Jinými slovy… to, co si pamatujete o svém dětství… vyjádříme to jasněji… je spousta lidí, kteří sní o dětství, které nikdy nezažili. Popisují své domovské město způsobem, se kterým lidé, co tam žijí, nesouhlasí. Nebo popisují svého otce tak, s čím nesouhlasí ostatní, kteří ho znali. To protože všichni tvoříte vibrační verzi všeho. Je to větší realita, než si myslíte. Většinu zklamání cítíte tehdy, když se díváte na svou realitu a s údivem zjišťujete, že nenaplňuje vaši vibrační verzi. Chceme vám říct, že nikdy neměla.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Touha nemít žádné touhy?

Jde o základ, ze kterého jste vytvořili svou vibrační verzi. Jste jediní, kteří potřebují žít v souladu se svou vibrační verzí. Řekněme, že jste dítě ve škole a vaše matka nikdy žádné vaše vystoupení nenavštíví. Ve svém vortexu si vytvoříte někoho, koho velmi zajímá to, co děláte. Takto si pamatujete vztah se svou matkou. Jen protože se neukázala, neznamená, že ty věci se vždy neděly.

Chápete, o čem mluvíme? Vytvořili jste si vibrační verzi všeho, a pak jste naštvaní na tolik lidí, protože nežijí v souladu s vaší vibrační verzí. Jen chceme, abyste si poslechli, že není jejich prací žít v souladu s vaší vibrační verzí, je to vaše práce. Jak budete žít v souladu se svou vibrační verzí, budete ohromeni, kolik z nich se přidá k vám ve vortexu. Dobrá chvíle na přestávku.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *