Jak ovládnout svou vibraci

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Osvěžili jste se? Ano. Dobře. A teď co?

Host: Je skvělé tady být. Věřím tomu, že jsme se potkali s mým manželem díky Zákonu přitažlivosti před těmi devíti lety. A ze všeho o čem se zde mluvilo si myslím, že to vše, o čem jsme dnes dopoledne hovořili mě zavedlo přímo domů. Takže to co bych potřebovala vědět je, abyste mi vysvětlili jak si osvojit tuhle vibraci.

AH: Procvičováním. Hledáním myšlenek, které jsou vám příjemné a prostě v nich zůstat. Mluvit o nich, až ti co vás poslouchají umlčíte údivem nad vaší reputací. /smích/ Prostě tím, že si budete stále připomínat to dobré. Hledáním příjemných věcí, mluvením o nich, a jak moc je máte ráda a ostatní co vám připomínají. Protože Zákon přitažlivosti nejen že povzbuzuje a podporuje, ale také zvyšuje stabilitu a hybnou sílu a moc vibrace.

Takže, když si tohle osvojíte, a zjistíte co a jak, zůstaňte tam déle. Prostě tam buďte déle. Pomáhá tohle. Když máte silný záměr cítit se dobře, A když se ocitnete v situaci, která příjemná není, tak udělejte vše abyste se z ní dostali. I kdybyste měli vstát a odejít od diskuse od stolu. Nebo abyste se dostali do jiného prostředí. Jinými slovy: Starejte se vždy a především o svůj pocit a udělejte vše, abyste ho podpořila. Tohle je opravdu klíč k tomu, abyste ovládla vibraci, která vás drží ve stavu přijímání. Takhle můžete ovládnout jakoukoliv vibraci. Chtěnou či nechtěnou.

Host: U mě to začíná tak, že začne být tak trošku zamračeno a když na to reaguji, tak začne takový pocit, jako že je něco špatně.

AH: Toto vám pomůže: Esther si všimla… Protože její nejoblíbenější stav je Jasnost, tak si více užívá stav ve svém nyní. Jasnost je její cíl, protože Jasnost se rovná Soulad protože Jasnost je ukazatelem Souladu. Žádná roztříštěná energie. Žádné: Mám udělat tohle nebo tamto? Jasnost znamená toto. Udělám přímo toto. A protože Jasnost je tak příjemná, tak si Esther všimla, že dříve existovaly věci o kterých by dřív řekla: Nechci je zažít. Ale ony staly důvodem téhle Jasnosti. Nejste rádi, že to víte? Není to účinné vědět o tom, že z čeho máte dobrý pocit vám slouží a z čeho nemáte dobrý pocit vám neslouží? A tak, není zajímavé, že… A tolik vás milujeme.

Není zajímavé, kolik snahy jste schopni vložit do věcí, co se vám nelíbí? Kvůli tomu, aby vám víc rozuměli, aby jste byli objektivní, abyste někomu neublížili. Nejrůznější důvody, které za to opravdu nestojí. V tom smyslu, aby sloužily vám. Spousta důvodů leží v tom, že jste byli vytrénováni druhými, kteří nebyli v Souladu během tohoto školícího procesu s vámi. Učili vás, že je dobré druhým sloužit. A my vás od toho neodrazujeme. Od toho, abyste pozvedávali druhé. Neodrazujeme vás od pomáhání tam kde můžete. Ale pokud služba druhým je pro vás více důležitá, než služba sobě hledáním svého Souladu, pak se stane, že vám nebude dobře.

A další krok v tomto procesu netrénování správných vibrací sama pro sebe, nebudete mít druhým co nabídnout. Jen politování z vzájemného nesouladu a cekový diskomfort. Takže, jakmile tohle uchopíte, a zažijete Jasnost, která vzniká následováním myšlenek co jsou vám příjemné, ani se nenadějete a už nebudete na tom dvojakém místě, budete pryč z místa toho zmatku Když se budete cítit zmatení, řekněte si: Protože jsem tříštil svojí energii tolik moc, tak nezažívám Jasnost. Co teď chci a proč to chci? Nebo naprosto a úplně změňte celé téma.

Chceme vám říci, protože tohle je perfektní čas to říci: Když se zaměřujete na určitou myšlenku déle než 17 sekund, Zákon přitažlivosti způsobí, že se k ní začnou přidávat další, které jsou jí velmi podobné. Takhle to prostě chodí v tomto vibračním vesmíru. A když jí budete držet v hlavě o dalších 17 sekund a o dalších 17 sekund, zkrátka pokud je budete držet dohromady ať již myšlenky chtěné či nechtěné, déle než 68 sekund, což je 4 x 17 sekund, tak se stane, že se ve vašem bodě přitažlivosti soustředí dostatek hybné síly, která se začne projevovat ve vaší zkušenosti ve formě důkazů tohoto vibračního postoje.

Čtěte také:  Vybíráme si své rodiče?

Chtěli bychom, abyste si jako první, začali uvědomovat tyhle důkazy ve formě svých pocitů. Což znamená: Musíte se starat jak se cítíte a musíte být citliví vůči tomu jak se cítíte. A nevíme co lepšího by vám mohlo pomoci být citliví vůči svým pocitům, než 15 – 20 min meditací každý den. Protože když záměrně ztišíte svou mysl. Čímž myslíme najít si nějakou malou myšlenku na kterou se zaměřit. Nezaměřujte se na problémy světa. To nefunguje, neřešte problémy. To také nefunguje.

Zaměřte se na něco jako třeba zvuk kapajícího kohoutku. Nebo Esher miluje zaměřit se na zvuk klimatizace, pokud máte. Nebo na nějakou písničku. Buď ze záznamu nebo jen tak v hlavě. Prostě něco co není velká myšlenka. Protože jakmile se zaměříte na myšlenku, která není velká, tak ty aktivní myšlenky a jejich hybná síla se zastaví. A vy se ocitnete na vibračním místě bez odporu, které dovolí vaší frekvenci, aby se sladila s tím kým opravdu jste. A z toho pochází Jasnost. Takže, starání se o své pocity a všímání si toho, že existují témata, na které když se dostanete tak je vám to silně nepříjemné. Vyhněte se jim!

To co je důležité vědět o tomhle Zákonu přitažlivosti, že vám nedovolí stát mimo nějaké téma, aniž byste do něj přímo nešlápli. Nebudu myslet na myšlenku na kterou myslím. Nebudu na ni myslet, protože je nepříjemné. Nelíbí se mi jak se cítím, tak na to nebudu myslet. Už vůbec nikdy, protože se mi to nelíbí. A protože se u toho necítím dobře. A necítit se dobře není to co chci. A jsem unavená tím jak mi z toho je. Tak už na to nebudu myslet, jsem unavená mluvením o tom.

Nebudu o tom mluvit, nebudu na to myslet, protože když jsem na to minule myslela, tak mi zavolali a mluvili jsme o tom ještě víc a mluvili jsme o tom u večeře. A už je čas se té myšlenky vzdát, protože mi neslouží, tak už na ní nebudu myslet. Už na ní nebudu myslet, jsem z toho opravdu, opravdu unavená. Zdá se že je všechno jen větší, větší a větší. Myslím, že by to spíš měl být proces o 12ti krocích, zbavit se těch myšlenek. Zbavit se jich. Měla bych zvládnout zbavit se jich, zbavit se jich, protože mi neslouží! Takhle myšlenka mi neslouží. Sakra, já už na ni nebudu myslet. Jsem unavená, unavená, unavená. Myslím, že si z toho asi zdřímnu. Konečně! Konečně, konečně. Našli jste cestu jak zastavit hybnou sílu.

Takže, není to o tom že se vyhnete myšlence, ale je to o tom že najdete jinou myšlenku. Jenže nejde vám najít jinou myšlenku když jste uprostřed té první! A tohle je pro vás velmi těžké. Takže, často se vám stává, že se necítíte dobře, že váš navigační systém funguje, víte že jste na cestě, která vám neslouží a neslouží ani nikomu jinému s kým o tom mluvíte. Cítíte to celým svým tělem. Bezpečně to víte. Takže, jste si naprosto jistí, že tyhle myšlenky pro vás nejsou dobré. Ale nemůžete se jich zbavit, protože hybná síla vám to nedovolí. Hybná síla Zákona přitažlivosti je drží v pohybu.

Čtěte také:  Když vyprchá láska

Takže co můžete udělat v takovou chvíli? Říci si: Zákon přitažlivosti jen dělá svou práci, myslela jsem na to déle než jsem měla, ale je to OK, protože teď vím co s tím dělat. A teď udělám vše co jen můžu, abych se vzdálila od těch myšlenek. A někdy se vám podaří vzdálit se a někdy zase ne. Ale spánek vás oddálí. Meditace vás oddálí. Ale je těžké jít do meditace v silném zápřahu hybné síly. Protože jste tak dlouho v hlavě potichu probírali to co vás štve. A co s tím? Že tomu teď rozumíte je důležité a záleží na tom. Když víte, že zatímco spíte hybná síla ustane. A když se probudíte, máte ty nejlepší šance najít lépe pociťující myšlenku. A pokud je toto váš jemný a nenásilný, ale záměrný záměr, budou se k nim přidávat další a další a další myšlenky, které jsou příjemné. které nahradí nepříjemné myšlenky.

A tady je to nejdůležitější. Musíte to zachytit v jemných raných fázích, kdy je to ještě možné. Jerry nám vyprávěl příběh. Byl to první příběh co si Esher pamatuje z jejich období kdy začli být záměrní tvůrci. Pamatuje si jak Jerry seděl u krbu a byl v něm špalek, co hodně praskal a poskakoval. Jerry mu říkal Chinkpin, špalek Chinkpin. Esther si myslela, že je dost lerační dát špalku jméno. A z krbu přilétla jiskra na Jerryho kašmírový svetr. A Jerry si uvědomil, že kdyby si špalku býval nevšímal, nic by se nestalo. Ale protože na něj pořád ukazoval, vypálil mu hroznou díru do svetru. A takže, takhle Zákon přitažlivosti pracuje s těmito myšlenkami. Když se objeví, hned je odhoďte zaměřením se na něco lepšího. Zachyťte to v jemných raných fázích.

Jsou tedy 2 věci, které chcete dělat. Být více zaměrní a starat se o své pocity, být více zaměrní a starat se o své pocity. A hlavně, netrestat se za to, když jste uprostřed něčeho negativního. Protože je víc jak jisté, že se k tomu ihned připojí další. Není nic rychlejšího než negativní hybná síla směrem k vašemu současnému bodu přitažlivosti, než když se zlobíte sami na sebe pro nějaký hloupý důvod.

A říkáme tohle přímo vám. Vám všem, ale hlavně vám. Protože tohle je váš bubák. Jinýmy slovy: Nejsem tam, kde chci být a to je špatně. A měla bych v tom být dosud mnohem lepší. Ale to není pravda, jste přímo na své cestě. Jasně to chápete každý den lépe a lépe, získáváte silnou sebedůvěru ve vibracích, které vám slouží a tohle se celé odráží v manifestacích vašeho života. Takže, jen si to uvědomte. A sledujte co bude dál. A když budete chtít pomáhat druhým, uznejte zlepšení jejich přístupu nebo jejich nálady.

Nechvalte děti za to, čeho dosáhly. Chvalte je za dobrou náladu. A mluvte o jejich náladě jen když je dobrá. Nikdy nepoukazujte na to, když mají špatnou náladu. Chvalte je když mají dobrou náladu. A sledujte co bude dál. Já prostě miluju, když jsi takhle šťastný. Miluji tu jasnost, co z tebe cítím. Ach, ty jsi opravdu naladěný, moc se mi takhle líbíš. Miluji, když tvé tělo reaguje na tvé štěstí. Využijte každičkou příležitost, kdy můžete poukázat na Soulad, kdykoliv ho vidíte. A když vidíte opak, držte jazyk za zuby. Nejen kvůli druhým, ale i kvůli sobě.

Host: Děkuji.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *