Abraham Hicks – Jak poznat, co si do života přitahujeme?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Chceme vám říct něco, co jste asi slyšeli, protože to říkáme dlouho, ale nyní to uslyšíte jasněji než kdy předtím. Jsou dva způsoby, jak poznat váš vztah s tím, kým jste. Jak poznat, jestli jdete po své cestě nejmenšího odporu. Jedním způsobem je to, jak se cítíte. a druhým je to, co se vám zhmotňuje. Jenže manifestace jsou už výsledkem vašich pocitů. Ale vaše pocity jsou nynější. Oba způsoby jsou pěkné. Ale být na vašem místě, ani chvíli bychom nestrávili rozebíráním detailů toho, co se nám zhmotnilo.

Protože se tak rychle pohybujete dopředu k více a více. A tím, co se zhmotňuje, myslíme setkání s lidmi, tématy, vhledy a nápady. Zaplavení novými a hlubšími pocity. Když si něco vyjasníte. Hlubší zájem o věci. Pocit dobrodružství. Pocit kontrolovaného dobrodružství. Ne riskantního, ale kontrolovaného. Pocit být ve správný čas na správném místě. Pocit blaženosti a hodnoty.

nature-landscapes_widewallpaper_palm-beach_5505

Když si s tím chvíli budete hrát, a všechny vaše otázky směřovaly k této konverzaci. Stojíte ve své přítomnosti v takové harmonii se svou úplností, že přítomnost je daleko lepší. Neprahnete po něčem víc. Přijímáte vše, jak to v přítomnosti přichází. Jak to přichází, jak to přichází. Jako by na každém rohu bylo pro vás další dobrodružství připravené na to být s radostí prožito. Zjistíte, že lidé ve vašem okolí jsou tak zajímaví a zábavní. Začnete si všímat, že při probuzení se těšíte, že jste vzhůru ve svém těle.

Začnete se vyžívat v kráse této časoprostorové reality. Začnete si všímat hojnosti blahobytu ve srovnání s malinkým neblahobytem. Začnete tento svět vidět očima zdroje. A jak to začnete dělat, tehdy… a jedině tehdy budete žít tak, jak jste před narozením zamýšleli. Tohle je dobrý čas na to si dát přestávku.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte moji tvorbu i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Oceňuji vaše rozhodnutí přispět na překlady a chod stránek.

Jakmile vyplníte jméno a email a níže kliknete na "Přispějte nyní", přijde vám email s informacemi o platbě.

Děkuji.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Nekonečná hojnost

Přepis: Cítím ten vortexový okamžik. Cítím u toho… prosperitu a lehkost. Vše je krásnější. Mé …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *