Abraham Hicks – Jak přestat posilovat omezující přesvědčení a zvýšit si vibraci?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Co máte dělat, když máte přesvědčení,  která pracují proti vám? Esther se líbí píseň,  ze které zná jednu větu: “Měla jsem jít prostě do postele.” Namísto neustálého mluvení  jsem měla přestat mluvit. To je velmi dobrá věc.  Přestaňte si kontrolovat to, co je, pokud z toho nemáte  hodně dobrý pocit. Můžete mít pět témat  ve svém životě jako finance, věci, které jsou pro vás smysluplné,  vaše zájmy, vztahy, vaše fyzické tělo… můžete mít několik témat aktivních  a ve čtyřech z pěti se vám  nemusí dařit tak, jak chcete.

A v jednom se vám může dařit skvěle, a pokud byste  většinu své pozornosti zaměřili na to, které funguje, ty zbývající čtyři by se sladily. Protože byste použili to jedno téma  jako předmět své pozornosti, čímž byste vysílali… nehledě  na dané téma, to je důležité. Nemusíte vysílat vibraci konkrétního tématu,  abyste si přitáhli dobré věci z toho tématu, jen nemůžete vysílat  vibraci proti něčemu. Věděli jste to? Nevěděli, že?

Proto si myslíte, že musíte být  odhodlaní, že se musíte namáhat, že musíte pracovat tvrdě. Jen musíte být z něčeho šťastní. Zde je důvod. První krok je: Kontrast způsobil,  abyste se stali vibračně rozhodní. To je dobré slovo. Stali jste se vibračně rozhodní.  Ani nevíte vše, pro co jste se rozhodli. Protože to chodí tak postupně,  každý moment, krok za krokem každý den v tomto životě a i předtím.

taking_a_journey-wallpaper-1366x768

 

Vysílali jste do své vibrační reality, svého vortexu tvoření postupně na všech úrovních svého bytí po delší dobu, než na co máme čas. Požádali jste a zdroj se s tím sladil  a zákon přitažlivosti na to reaguje a spolupracující složky byly shromážděny.  Vibračně je to hotové. Pak moudře říkáte: “Abrahame, povězte mi jednu věc. Jak mám  získat tohle shromážděné jmění z vortexu do banky? Jak mám z toho udělat pro sebe  realitu, abych s tím mohl platit? Jak ho mám přeměnit do měny,  kterou ostatní lidé poznávají? Vy mrtví stále mluvíte o této  vibrační měně, ale já bych rád hotovost. Jak to jmění mám přeměnit  do něčeho, s čím mohu platit?”

Uděláte to tak, že tomu  nebudete odporovat, že se nebudete zaměřovat na to,  že to ještě nevidíte a nemůžete vydávat. To je víra. Je to pocit něčeho,  i když to ještě nevidíte. Nepřevedlo se, nestalo se to  dostatečně vibračně uskutečnitelné, abyste to mohli překládat  svými fyzickými smysly. To, co vidíte, je překlad vibrace.  Nevíte to, protože to děláte snadno. “Co budeš dělat?” –  “Přeložím nějaké věci do zraku.” “Podívám se teď na to a na to.” To neděláte. Narodili jste se  se schopností vibračně překládat do zraku, zvuku,  čichu, chuti a hmatu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč se někomu daří zdánlivě snadněji a rychleji manifestovat?

Také jste se narodili se schopností  překládat skrze své emoční centrum, svůj systém vedení,  který vám dává vědět, jestli jste v souladu se svým vyšším Já,  které je v souladu s tím, co chcete. Poznáte to podle svých pocitů. Jelikož to, co chcete, není dostatečně vibračně uskutečnitelné… co tím myslíme? Nezaměřovali jste se  na to dostatečně čistě,  nezaměřovali jste se na to  dostatečně bez rozporu, aby to byl dost silný signál… nenechali jste  to se stát dostatečně silným signálem, abyste to mohli  přeložit do manifestace. Jak se podle vás  manifestace tady dostávají? Nevíte to, protože jich zde  bylo tolik, jak jste přišli.

waves_crashing-wallpaper-1366x768

 

Od chvíle, co jste tady, jste jako lidská rasa  převážně přesouvali manifestace z místa na místo a bojovali o ně. Ale pokud použijete  svou logickou mysl… nezvětšila se vaše ekonomika  mimořádně, než jaká byla dříve? Nepamatujete si to, ale můžete,  pokud se pokusíte. Dlouhou dobu jste si jen  vyměňovali tygří zuby, kosti a občas kůže veverek. Ekonomika je nyní mnohem větší. Nikdo sem nic nepřeváží z ostatních planet.

Nevedou sem potrubí z jiných planet. “Už sem dorazilo to nové zboží?” – “Ne.” “Někde po cestě se ztratilo.” Nic se sem nepřeváželo. Tvoříte to. Stává se to  vibračně uskutečnitelné, protože připravujete svá čidla,  aby to mohla přijmout. Když požádáte, je dáno.  Je to odhaleno. Otázkou je: Uvědomujete si, co bylo  odhalen, nebo si to blokujete tím, že říkáte: “Nemohu to udělat. Nemohu to vidět,  očichat, ochutnat, ohmatat, uslyšet.” Bylo velmi uspokojující  vám to vše říct, protože jste to slyšeli, že? Překládáte vibrace do fyzické obdoby.

Ve chvíli, kdy jste tohle vše dali do vortexu,  a zákon přitažlivosti na to odpověděl, a vaše vyšší Já tam s tím je  a stalo se vibrační obdobou toho a vysílá vám a vesmíru signál o tom, a zákon přitažlivosti reaguje na  ten signál… probíhá tam silná přitažlivost k věcem, kterými jste se stali. Silná přitažlivost.  Je to obrovské a je to hotové.

A pokud jste vibračně v blízkosti toho,  což znamená, že pokud dnes  kvůli něčemu budete šťastní, pokud jste si nevzpomněli  na to, že nemáte být šťastní… váš korek bude plout, můžete ho držet pod  vodou, ale jak ho pustíte, vynoří se na hladinu. Jak přestanete dělat to,  co vám brání ve zvýšení vibrace, vaše vibrace se zvýší. Občas  zapomenete udělat něco hloupého jako nenechat ji zvýšit, ona se pak zvýší  a na chvíli krátce zahlédnete to, co chcete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Udělejte dosažení emocí svou prioritou

“Oh! Chci ji!” “Chci tohle! Chci tohle!”

Znáte ten pocit? Jak poprvé přeložíte  to vortexové  stvoření do něčeho  pro vás smysluplného, jak se ta myšlenka  ve vaší mysli zrodí, to je manifestace! Není to manifestace, kterou chcete.  Nechcete jen myšlenku. Ano, chcete! Chcete myšlenku,  protože ji musíte mít a praktikovat ji, obeznámit se s ní, udržovat ji,  pečovat o ni jako o semeno kukuřice, než vyroste do něčeho,  co můžete sníst a užít si. Nyní to tedy máte. To je odpověď na každou otázku. Teď běžte pryč a žijte navždy šťastně.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *