Jak přirozeně dosáhnout jasnosti?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: Zdravím. Byl jsem tady asi před rokem ve stejné situaci. Jak jsem zde přijel, měli jsme báječnou dovolenou. Začali jsme jedním dnem tady a dva dny jinde… a pak čtyři dny v Disneylandu. Zajímá mě tedy, co se odehraje tentokrát.

Abraham: Bude to o něco lepší než Disneyland. Neshazujeme to… jsou to jen staré zprávy.

Host: Moje otázka souvisí s jasností o inspiraci. Přichází mi takové nepatrné myšlenky, a chci počkat, abych si vyjasnil, jestli se tím mám řídit nebo ne…

Abraham: Když jste skutečně ve stavu bez odporu, vy se ta rozhodnutí nesnažíte dělat… zákon přitažlivosti je dělá za vás. Nepřemýšlejte tolik nad tím. Tato fráze vám pomůže: Buďte příjemcem myšlenek, ne myslitelem myšlenek. Pokud myslíte na jasnost, tak si stojíte v cestě. Jen trochu odstupte a nechte, aby jasnost byla… tohle to nevyjadřuje zrovna správně, ale nechte, aby jasnost byla v menších myšlenkách. Nechte, aby jasnost byla v jemnější vibraci. Udržte ji ale dostatečně dlouho, aby nabrala hybnou sílu.

Host: Takže mám na to v podstatě myslet…

Abraham: Máme pro vás nějaké otázky. Chtěl byste mít raději jednoduchou, jasnou myšlenku nebo sofistikovanou myšlenku s odporem.

Host: Jednoduchou, jasnou myšlenku.

Abraham: Jste velmi moudrý. Co si myslíte, že většina světa chce? Většina světa by raději chtěla mít sofistikovanou, robustní myšlenku. Protože to znamená, že jsem chytřejší a to znamená, že jsem akčnější. Je to, jakoby v tom byla větší dynamika. Ale to, co my slibujeme vám, je to, že když začnete s čistou myšlenkou, stane se robustní a stane se jí rychle, ale jak se zvětší, tak vás nerozdrtí. Odpovědělo to vaši otázku na to, jak umožnit jasnosti, aby se přirozeně vyvinula? Jen jí v jejím základu neodporujte a zákon přitažlivosti vám ji dodá. Jak se myšlenky mění na věci, tohle vede k tomuto a toto k tomuto a tomuto… jak dílky začnou zapadat do skládačky, skoro vám to vezme dech. Poté si uvědomíte, jak jste byl připraven to přijmout.

Už jste někdy hráli hru: “Kdyby se tohle nestalo, toto by se nestalo a tamto by se nestalo a tohle by se nestalo…” To jsou dobré hry, kdy to dokážete vystopovat na začátek. Protože takto to vždy funguje. Všemu, co se stalo, vždy něco předcházelo. Jak si začnete klást otázku: Pokud to, co tomu předcházelo, bylo uspokojující, tak proto tohle je také, a toto také. Když začnete s jednoduchým, ale uspokojivým předpokladem, zvětší se, bude se rychleji pohybovat a bude komplexnější a dynamičtější, a stále v tom bude jasnost. Jasnost je o absenci odporu. Není to o rychlosti něčeho, ale o absenci odporu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - To, co si myslí druzí, je jejich věc

Většina lidí… nedávno jsme používali tuto analogii… jako byste byli na rovině, jste vlak a jeden motor umístíte na jeden konec, který představuje vaši touhu, ale pak si jeden motor umístíte na opačný konec, který představuje vaše přesvědčení o ní: “Chci to, ale věřím tomuto.” Pak máte dva stejně silné motory, které směřují opačnými směry, a nikam se nepohybujete. Když se nikam nehnete, většina z vás to o to chce víc, tak si tam dáte další motor, což způsobí, že o té touze začnete více pochybovat, tak si na druhý konec dáte další motor. Nyní máte čtyři silné motory… takto většina lidí žije svůj život, dokud z toho nejsou tak vyčerpaní, že se vzdají, a motory touhy je nějakou chvíli nesou.

Dokud se jim nevrátí rozum a nezačnou si znovu klást klacky pod nohy se svou objektivní praktičností. My se vás snažíme od vést od vaší objektivní praktičnosti, chceme, abyste přestali tolik přemýšlet a umožnili si přijmout myšlenky, které jste už mysleli. Přijmout vibrační základ, který jste si už dali do vortexu. Přijmout dozrávající verzi toho, co máte ve vortexu. Přijmout spolupracující složky, se kterými mistři vesmíru a všichni, kterým na vás záleží, což jsou všichni z nás, ví to, co nyní chcete. Pokud byste věděli, kolik z nás se podílí na této evoluci a expanzi vašeho vortexu, více byste se uvolnili.

Uvolnili byste se, méně byste se snažili, méně byste trpěli, více byste chválili, nikdy byste nekritizovali, hledali byste důvody oceňování, meditovali byste každý den, a sladili byste se s tím, kým jste, abyste mohli začít tento den v tom, kým skutečně jste. Pak byste si mohli zapnout televizi a vidět všechny lidi, jak zažívají první krok (kontrast), a požehnali byste vše, co zažívají, protože si plní vortex, vším, co vy nyní přijímáte.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Co je to, co ve skutečnosti chceme?

Zde se dozvíte, co je z nejvyššího pohledu to, co ve skutečnosti každý z nás chce - nejsou to věci, lidi, ani nic materiálního. Tak co je to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *