Abraham Hicks – Jak přistupovat k dětem?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Co teď?

Host: Takže… mám děti… Jsou to skvělé, chytré děti. Obě jsou introvertní, ale jsou skvělé. Ne vždy vím, jestli jsem jim na otravu, nebo jim překážím.

Abraham: Ještě jste je neučil o gravitaci? Nebo všechny věci padají nahoru?

Host: Ne… (smích)

Abraham: Nedaří se jim věci udržet dole, protože jste jim neřekl o gravitaci? Nebo jim život plní vortex plný úžasných věcí a daří se jim?

Host: Ano.

nature-landscapes_widewallpaper_palm-beach_5505

Abraham: Takže… zaměřujte se na ně, pokud se u toho cítíte dobře, a nemyslete na ně, když se cítíte špatně. Pokud jako rodič nebo učitel se nikdy nebudete snažit vyřešit problém pro své děti, budou na tom mnohem lépe. Když si zvyknete se nikdy nezaměřovat na cokoliv, co se jim v životě nedaří, nebudete zesilovat to, co se jim v životě nedaří. Budete jako salelitní verze jejich vyššího Já, které je vždy na tom vysoce postaveném místě. Stačí jim pomyslet na vás, a hned budou v souladu.

Nemůžete vyřešit problém. Problémy nemohou být vyřešeny. Problémy mohou žádat o řešení a řešení mohou být svolána. Ale problémy nelze vyřešit. Zvětšit se mohou buď problémy, nebo řešení. Tohle je totiž vesmír založen na přitažlivosti. Není zde žádné vyčlenění. Pouze začlenění. Z čeho máte lepší pocit? Očekávat, že vaše děti na to přijdou, nebo si myslet, že když je to nenaučíte, tak to nebudou vědět?

Host: Že na to přijdou.

1437964

Abraham: Co je lepší pocit?

Důvěřovat, že mají vyšší Já, které na ně neustále září? A že se s ním často slaďují? Víte, jak často jsou děti v souladu? Dostanou se do souladu, dostanou skvělý nápad, a protože jejich rodiče nejsou v souladu, tak jim jejich skvělý nápad přijatý ze souladu zavrhnou. To nemůžete dělat. To není chytré. Jak z toho vyděláte nějaké peníze? Poroďte své děti a dejte jim svobodu. A nechte, ať jim zákon přitažlivosti ukáže, kým jsou, a nechte jejich vyšší Já, ať je přivolá do souladu.

Vy tam stůjte jako jejich vyšší Já – důvěřujte, že se to stane. Časem budete jako jejich vyšší Já. Z vaší přítomnosti se naučí, že vás nepřimějí k tomu, abyste se sužoval a trápil s nimi. Protože vaše víra v jejich blahobyt je tak silná, že kolem ní nevidíte. Budete jako jejich vyšší Já – akorát v podobě z masa a kostí. Děti řeknou: “Mám strach,” a vy: “To není třeba,” a ony řeknou: “Nevím, co dělat,” a vy: “Ty na to přijdeš.”

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vyřešit problém & Neocenitelná rada pro rodiče

A ony: “Nebavím se,” a vy řeknete: “Já jo.” A ony: “Potřebuju více peněz,” a vy: “Jsou na cestě.” A ony řeknou: “Moc se mi nedaří,” a vy: “To je pro tebe lepší, než si myslíš, ne protože musíš trpět, ale kdykoliv víš, co nechceš, tak jasněji víš, co chceš. To je součástí toho stávání se, kým jsme.” Mluvte ke svým dětem obecně a láskyplně. A těšte se z jejich úspěchů, které vždy mají převahu. Stačilo?

Host: Ano.

Abraham: Užili jsme si to.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

3 komentáře

  1. Zase výborný výběr videa, Dajwe, dá se opět aplikovat na všechno 🙂 Díky!

  2. Perfektné! Z celého srdca ďakujem za všetky tvoje úžasné preklady 🙂 🙂 Dajwe

  3. Velice děkuji pane Dajwe za všechny Vaše překlady,je to úžasné,stále se k překladům vracím a i když si poslechnu a přečtu videa opakovaně,nacházím v nich vždy něco nového.Když se objeví nový překlad od Vás,srdíčko zaplesá radostí,děkuji,děkuji,mnohokrát děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *