Jak přistupovat ke kontrastu?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Mám rychlou otázku. Naposledy jsem se ptala, jestli jsem ve vortexu  miliardářka, a vy jste řekli, že mnohem víc. Moje finanční situace se hodně zlepšila. Mám novou práci, brzy  mi přijde velký balík peněz. Ale nejsem si jistá, jestli se  mám zaměřit na svou kariéru… mám pocit, že malými kroky  se nedostanu k velkým…

Abraham: Zde je jedna věc. Je nejlepší,  abyste pokračovala v tom, co děláte, co ve vás vyvolává pocit stability. Poté udržte co nejvíce myšlenek  o tom, co chcete. Položíme vám řadu otázek. Máte pocit, že jste připravená na to,  aby vám do života přišly miliardy dolarů?

Host: Ani ne.

Abraham: Máte pocit, že jste se řídila impulsy, které vás  zavedly k cestě, skrze kterou ty peníze přijdou? To je jako říct: Máte pocit, že je tato  hruška připravená, abyste ji snědla, i když je tvrdá jako kámen a zelená? To je to stejné. Pokud nemáte pocit, že jste na to připravená,  tak se nesnažte nutit mít na to myšlenky. To, co jsme vám první  řekli… trochu zpomalíme.

To, co jsme vám první řekli o souladu, když  jste se ptala na meditaci a soulad a myšlenky… byli jsme v rezonanci, protože  víte, jaký je to pocit. Ale vaše další otázka zní, jako  byste nic z toho neznala. To stejné, co umožní penězům přijít, je to stejné,  co umožňuje přijetí myšlenky, kterou chcete slyšet. Dává to smysl?

Host: Ano, dává.

Abraham: Otevřít svůj vortex a napojit  se na energii Zdroje, je to, co přitáhne vše, co chcete.

Host: Takže budu dělat jen to,  a ono to přijde?

Abraham: Ano. To byla přijatá myšlenka.  Přijala jste ji přímo ze Zdroje. To jsme tím chtěli říct…  přijala jste to a řekla to.

Host: Chápu to.

Abraham: Ano.

Host 2: Zdravím. Tohle je zábava… nechtít to  a chtít být tady. Chci mluvit o negativním kontrastu… před pár dny jsem byl s přáteli na obědě  a mluvili jsme o výhodách pozitivní stránky kontrastu, jako když máte skvělé zážitky,  které přidávají více věcí do vortexu.

Abraham: My veškerý kontrast vnímáme za pozitivní. Protože každý kontrast je  vyjasňující, souhlasíte? Není vyjasnění prospěšné? –

Host 2: Naprosto.

Abraham: Pokud tohle vše je o myšlenkové  energii a směřování myšlenek, tak není něco, co vám vyjasní,  co chcete, pozitivní? Co jste tedy chtěl říct?

Čtěte také:  Žádná touha není nereálná

Host 2: To je vše.

Abraham: Dneska jsme měli diskuzi o tom,  nesnažit se tlačit na kontrast. Jinými slovy… nehledat potíže. Nehledejte potíže. Nadchněte se z hodnoty  kontrastu, že potíže podnítíte. Ale jak přijde, přijměte ho a oceňte ho  a pozorujte, co z něj později přijde. Chvíli, někdy déle, to trvá. Dnes jsme tedy mluvili o tom,  nehledat potíže, ale když kontrast přijde… mluvili jsme o prvním až pátém kroku, a o tom,  jak občas jste najednou znovu v prvním kroku, a nechcete být zpět v něm, ale to,  co ukazuje skutečné mistrovství, je to, co děláte, když zažíváte  první krok (kontrast).

Co s tím děláte? Podle nás chcete mluvit o tom,  jak reagovat na kontrast, protože pokud jste stabilní, kontrast je  jako: “Jupí, něco dalšího, co chtít.” Pokud nejste stabilní, kontrast je  jako: “Sakra, to jsem teď nepotřeboval.” Záleží to na tom, co děláte,  když přijde. Mluvili jsme o tom, netlačit  na první krok, a řekli jsme něco jako: Jen nechte,  ať život k vám přijde, a on přijde. Jen nechte, ať život k vám přijde,  a on přijde. A pak vy, ze své napojené  a ujištěné pozice, můžete nyní prozkoumávat  život, který přišel, a rozhodnout se, co s tím uděláte. V té chvíli… slova sotva  vyšla z Estheřin úst… jste se začali cítit nepříjemně… Esther,  která se nikdy necítí nepříjemně, když mluvíme, se začala trochu cítit nepříjemně.  V místnosti bylo větší a větší teplo.

Byl to konec první části, Esther se vrátila, nasadila  sluchátka a mluvila s ostatními, co měli sluchátka, a říkala, že v místnosti je dost  teplo, tak se ptala na teplotu. Mají tam teploměry, které vás  mají udržet v příjemné atmosféře. Esther se dozvěděla,  že klimatizace nefunguje. To byla chvíle prvního momentu. Esther totiž záleží na tom,  abyste se cítili pohodlně. Začali na tom tedy pracovat.

Esther odešla a procházela se  po chodbách, kde bylo chladněji. Nastoupila na výtah, sjela o patro  dolů, kde bylo chladněji. Narazila na jednoho z manažerů hotelu  a řekla mu: V naší místnosti je velmi horko. Bylo jí řečeno: Máme pokaženou  jednotku. Voláme opraváře. Pak slyšela, jak mluvil s lidmi… nebyli  v budově. Esther věděla, že opraváři nepřijedou. Ne včas, aby se ta místnost zchladila. Ale Esther ještě nezačala panikařit…  zažívá chvíli prvního momentu. Jednoduché řešení je otevřít  dveře a udělat průvan. Není to zde tak špatné…  klimatizace nefunguje. Ale řešení přišlo, řešení fungovalo… mohli byste to nazvat “vypořádání se”, mohli byste to nazvat  “co nejlépe využít situace”, protože co uděláte?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Umění spolutvoření

Dojde ke kontrastu  a vy teď přestanete existovat? Nemůžete to násilím změnit. Co uděláte? Ptáme se vás: Máte nějakou volbu?  Pokud jste mistrem souladu, a pokud vám záleží na tom, abyste  se cítil dobře, a dojde k něčemu, nad čím v danou chvíli nemáte  kontrolu, jaké máte možnosti? Začnete hledat řešení… vždy existuje řešení.  Je vždy něco, co to může trochu vylepšit. Pokud je tohle vaším cílem v životě… vždy  se dívat tam, kde je to o něco lepší, než hledat potíže, než se snažit bránit se,  než se snažit říkat, že někdo udělal něco špatně, což není váš styl, my víme… pokud namísto toho dokážete  se dívat směrem k tomu, co chcete, vždy je něco, co je na cestě…  pokud ne v tuto chvíli, tak nakonec ano. Život má být zábava.

Vážně chcete, aby k vám přišel  způsoby, které vám umožní využít dovednosti, které si vyvíjíte. Největší dovednost, jaký si kdokoliv  z vás může vyvinout, je dovednost souladu,  nehledě na okolnosti. To je dovednost bezpodmínečné lásky. To je dovednost nepotřebovat,  aby někdo udělal něco, aby tohle napravil. Esther téměř cítila úlevu, když si  uvědomila, že v budově není nikdo, kdo by s tím mohl něco udělat.

Odebralo  to napětí z potřeby udělat nějakou akci. Chceme, abyste odebrali veškeré napětí  z akce v souvislosti se vším. Protože v tom není páka, v tom  není moc, v tom není vliv, v tom není zábava, v tom není moc, v tom není tvoření, to není to, kým jste. Nepřišli jste sem,  abyste se dožadovali podmínek a okolností, vůči kterým byste mohli  mít danou emoční reakci. Přišli jste, abyste tvořili emoční reakci díky své schopnosti se zaměřovat,  a chápali jste, že vše ostatní bude následovat.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *