Jak působí hormony v ženském těle

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Osvěžili jste se? Dobře. Co teď?

Host: Děkuji. V první řadě za to, že jste v mém životě. Jsem vděčná za vše, co se děje. Moje otázka ve skutečnosti … souvisí s tím být v ženské kůži, s tou emocionální částí, jíž nás zaplavuje či ovlivňuje naše biologická podstata, tam je oblast, kde jsem nejrozkolísanější.

AH: Přidejte ještě něco.

Host: Bývám citlivější, vyhazuje mě to z hybné síly, kterou mám – ve své podstatě jsem myslím člověk, který povznáší…

AH: Takže vy si myslíte, že vaše biologie, hormony…

Host: Omlouvám se… /smích/

AH: Oni je mají také… /smích/ … (ty hormony) brání vašemu zaměřování?

Host: Ehm… mění ho. Určitě, ano. Já… jsem rozkolísaná.

AH: Řekla byste, že jste někdy byla důsledně v režimu přijímání?

Host: A…ano.

AH: A teď jste méně důsledně v přijímacím režimu?

Host: Ne, proplouvám tím a věci jsou skvělé a potom dosáhnu toho úžasného věku, kde se to mění, a tak nevím, jestli mě to dělá trochu citlivější, nebo…

AH: Chceme, abyste si opravdu vyslechla tohle – je obtížnější to uslyšet v případě, jako je tenhle, ale i tak to můžete slyšet. Toto je na zákoně založené prohlášení, které má sílu, a chceme tím začít: vibrace je podstatou všeho.

A když získáte kontrolu nad tím, co vibračně vyzařujete, tak máte kontrolu nad vším. Většina lidí něco prožívá a reagují na to. Místo toho, aby záměrně vyzařovali vibraci, která způsobuje, že zážitky reagují na ně.

A tohle jsme měli na mysli předtím, když jsme mluvili o tom, že pokud víte, že jste v režimu přijímání – což znamená, že jste v dobré náladě, což znamená, že víte, že se cítíte výborně – a pak se necháte vést nápady, které díky tomu přicházejí, tak se ukáže, že ty nápady byly skvělé.

Ale když nejste v přijímacím režimu a víte, že jste nepříjemní a necítíte se dobře a takhle to táhnete dál, tak tyhle nápady nedopadnou tak skvěle. A tady je to mocné prohlášení, které chceme udělat: to, jak věci dopadnou, je vždy výsledek vibrace. A co byste vy a spousta lidí raději řekli je: Tahle situace je příčinou mojí vibrace. A my chceme říct: vaše vibrace způsobuje tu situaci.

A jakmile to jednou otočíte a POUZE pokud to otočíte, tak můžete mít všechno pod kontrolou. Jinými slovy – chemie vašeho těla se bude řídit vzorci vašich vibrací. Ale většina lidí nevysílá svou vibraci záměrně, většina lidí jenom reaguje na to, co se děje, protože většina lidí v tomto manifestovaném světě reaguje na věci, které se manifestovaly, a pak na to mají vibrační a emoční a tudíž hormonální a tudíž tělesné chemické reakce. Musíte to otočit.

Čtěte také:  Fyzické pocity během meditace

Host: Je také těžké usnout, protože nemohu spát. Je to prostě…

AH: No, neobhajujte svá omezení.

Host: Dobře.

AH: A my rozhodně nechceme, abyste měla pocit, že se musíte bránit. Protože tu není nic, co děláte špatně, jen vám chceme pomoct najít úlevu, kterou hledáte. A je to zajímavé, protože to vypadá, že jde o úlevu od špatné nálady, nebo tělesnou úlevu od návalů krve – úleva, kterou vždy hledáte, bez ohledu na to, jak se manifestuje – je úleva od odporu.

Odehrává se to mnoha různými způsoby, třeba někdo může říct: Chci se zbavit lidí, kteří se vloupají do mého domu a kradou mi věci. A my říkáme: Vidíme, že se jich asi chcete zbavit, ale to, co ve skutečnosti chcete, je zbavit se myšlenek, které jsou PŘÍČINOU toho, že se vám lidé vloupají do domu a kradou.

„Chci úlevu od svých tělesných pocitů.“ – My to chápeme, ale co doopravdy chcete, je úleva od myšlenek a vibrací, které způsobují, že cítíte své tělo, jak ho cítíte. A většina světa by vás podpořila ve vašem odůvodňování: šílené, je to těžké… ale většina světa se podílí na této vibraci, kdy se nevěnují nejprve svým myšlenkám, ale reagují na okolnosti a pak o nich přemýšlejí.

Není to zajímavé? Když většina vašich myšlenek je o věcech, které prožíváte, tak většina vašich myšlenek bude udržovat věci, které prožíváte. Ale když dokážete najít myšlenky, které se netýkají toho, co prožíváte, tak TEHDY, v té první linii můžete mít nějaké nové zážitky. Ano?

Host: Ano.

AH: A neexistuje žádná okolnost, za které byste si nemohla tu a tam zdřímnout.

Host: Ono je prostě těžké usnout!

AH: Zdřímnutí je krátké, opravdu krátké. Vletím tam, vyletím ven, tam a ven, tam a ven…

Host: Humor je jedna z věcí, které hledám na své cestě a… mám opravdu zvláštní smysl pro humor a uvědomila jsem si, že potřebuji…

AH: To protože máme skvělé načasování! /smích/ Skvělé načasování, protože my nejenže víme, kde jste, a víme, kde chcete být, víme, jak vás tam dostat! Načasování přichází k vám všem, když jste v přijímacím režimu.

Host: Ó, to je dokonalé. Cítím se, jako bych byla napojená na… vás všechny.

AH: Ano.

Host: Cením si toho.

AH: Ano. Stačí takhle?

Host: Ano. Děkuji.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vítejte na planetě Zemi

Překlad: Verah27 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkujeme!

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *